Про це інформує Міністерство юстиції України."Угорська сторона перенесла заплановані на 12 травня консультації з українською делегацією. Зустріч мала стати початком регулярних переговорів", - йдеться у повідомленні.Раніше в Будапешті сторони узгодили роботу експертних груп для розгляду 11 рекомендацій Угорщини. Українська делегація розраховувала на перші проміжні результати вже у понеділок, 12 травня.Перенесені консультації планувалися в Ужгороді, куди прибула українська делегація.Зазначимо, усі 27 держав-членів ЄС вже дали "зелене світло" для початку переговорів з Україною про вступ до блоку, проте тільки Угорщина блокує їх.Раніше віцепрем'єрка Стефанішина повідомила, що Україна та Угорщина з 12 травня почнуть регулярні консультації для зняття всіх застережень Будапешта для початку переговорів про вступ України до ЄС.Тим часом прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що вступ України до ЄС нібито зруйнує угорську економіку. Він стверджує, що за 3 роки війни в Україні Будапешт витратив кілька мільярдів євро.
Читайте онлайн останні новини України і світу на сайті телеканалу Еспресо. ᐈ Найважливіші новини дня, свіжа інформація про війну з Росією, події на фронті. Новини політики та економіки. Відео, аналітика, коментарі експертів.
All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.
Responsible: editorial office of the site espreso.tv.