Про це в ефірі Еспресо сказав авіаційний експерт, член громадської ради при Державіаслужбі Богдан Долінце"Росія продовжує мати спроможність виготовляти близько 100–150 ракет різних типів щомісяця - як крилатих, так і балістичних. Якщо ці ракети не використовуються одразу, вони прямують на склади зберігання. Це означає, що Росія рано чи пізно зможе їх застосувати. Відтак, імовірність їхнього використання з часом лише зростає", - наголосив Долінце. За словами авіаційного експерта, наша розвідка може отримувати інформацію про логістику цих боєприпасів. Адже місця зберігання ракет, як правило, відомі й визначені. Те саме стосується й аеродромів, здатних запускати літаки-носії ракет. Тобто, коли розвідка фіксує підготовку літаків до скоординованих атак, їхнє скупчення на визначених базах, наявність інфраструктури для обслуговування й підготовки ракет до пуску - усе це свідчить про підвищення ризику застосування таких озброєнь."Зрозуміло, що Росія, виробляючи ракети, не має на меті лише складати їх на зберігання. Тож імовірність чергового обстрілу, як правило, зростає через кілька тижнів після попередньої атаки", - додав Долінце.Починаючи від вечора 22 травня і впродовж ночі та ранку 23 травня Росія атакувала Україну безпілотниками.
Читайте онлайн останні новини України і світу на сайті телеканалу Еспресо. ᐈ Найважливіші новини дня, свіжа інформація про війну з Росією, події на фронті. Новини політики та економіки. Відео, аналітика, коментарі експертів.
All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.
Responsible: editorial office of the site espreso.tv.