Еспресо - we.ua

Еспресо

we:@espreso.tv
38.1 thous. of news
Еспресо on espreso.tv
В інформаційному полі України є прогалини, які заповнюються російськими фейками, - Юрчишин
Про це в ефірі Еспресо сказав народний депутат України, голова Комітету ВР з питань свободи слова Ярослав Юрчишин."Українська влада має проактивно комунікувати не лише через зручні для себе канали, як "Єдиний марафон", але й загалом активніше взаємодіяти навіть з ними. Адже часто і цього не відбувається. Тут виникає серйозна проблема - створюються інформаційні порожнечі, які одразу заповнюються російською дезінформацією.Так було, наприклад, із ситуацією навколо Стамбульських перемовин, коли з'явилася інформація, що нібито хтось персонально зустрічався з представниками РФ, хоча згодом це було спростовано. Нині російські спецслужби намагаються "зберегти обличчя" і показати, що вони начебто працюють. Але ясно, що після таких провалів у ФСБ тривають "розбори польотів", - зазначив Юрчишин. За словами голови Комітету ВР з питань свободи слова, українська влада має оперативно та чітко інформувати суспільство. Мають бути чіткі меседжі на всіх платформах, як в Україні, так і для закордонної аудиторії. Важливо проводити брифінги й надавати розширену інформацію, яку вже можна публічно озвучити після обмінів або операцій."Водночас важливо зосередитись і на таргетуванні: хто саме запускає ці хвилі "зрадницьких" наративів? Як свідчить аналітика Центру протидії дезінформації при РНБО, більшість учасників таких інформаційних кампаній - це фейкові акаунти, боти. Їхня мета - створити масовість.Такі істеричні "заламування рук" часто штучно розганяються ботами, а згодом до них долучаються і реальні люди - адже коли здається, що думка популярна, люди починають сумніватися й самі. Важливо вести адекватну комунікацію на випередження й публічно фіксувати, що Росія створює штучні механізми поширення інформації, щоб прикрити свою неспроможність", - наголосив Юрчишин. Пропагандистські ЗМІ Росії отримали від Кремля методичку про те, як писати про переговори з української делегацією у турецькому Стамбулі. 
we.ua - В інформаційному полі України є прогалини, які заповнюються російськими фейками, - Юрчишин
Go to all channel news
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • Читайте онлайн останні новини України і світу на сайті телеканалу Еспресо. ᐈ Найважливіші новини дня, свіжа інформація про війну з Росією, події на фронті. Новини політики та економіки. Відео, аналітика, коментарі експертів.

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site espreso.tv.

  • Publication date:
  • Categories:

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules