Про це сказав заступник міністра економіки, торговий представник України Тарас Качка."З огляду на те, що в робота фонду зосереджується в переважно в Україні, ми надаємо певні гарантії як Україна", – пояснив він.За його словами, фонд має здійснювати інвестиції в Україні й отримувати від цього прибуток."І тому очевидно, що ми даємо гарантії в рамках публічного права. Тобто це міжурядова угода, яка буде ратифікуватися парламентом, тому що там є і питання податкових пільг стандартних, нічого там нового нема. Ми такі пільги надаємо фактично в усіх міжурядових угодах", – зазначив Качка.Він додав, що робота в правовому полі США цього фонду є мінімальною і гарантії, які існують у законодавстві США, вже реалізовані."Тому якщо ви подивитесь, то змістовно ця угода, вона рівно там 50 на 50 за обсягом завдань. І якщо в нас ці завдання зорієнтовані на майбутнє, що ми маємо якісь речі гарантувати на майбутнє, то в Сполучених Штатах Америки дуже часто це правове цементування наявної правової бази. Тому США підтверджують, що податкові пільги вже діють. Відповідно, їм не потрібно звертатися до Конгресу, але для нас це чітка юридична гарантія, що воно нікуди не зникне", – розповів заступник міністра.Україна та Сполучені Штати Америки 30 квітня підписали угоду про створення Інвестиційного фонду з відбудови України. Тепер її має ратифікувати парламент.Читайте також: Про що домовились у Вашингтоні: у чому ризики угоди зі США та за рахунок чого Україна наповнюватиме фонд відбудови
Читайте онлайн останні новини України і світу на сайті телеканалу Еспресо. ᐈ Найважливіші новини дня, свіжа інформація про війну з Росією, події на фронті. Новини політики та економіки. Відео, аналітика, коментарі експертів.
All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.
Responsible: editorial office of the site espreso.tv.