Еспресо - we.ua

Еспресо

we:@espreso.tv

39.5 thous. of news

Хакери з Dаrk Stоrm взяли на себе відповідальність за збій у роботі Х, у причетності до якого Маск запідозрив Україну

Про це Маск написав у Х."Проти Х була (і досі є) масована кібератака. Нас атакують щодня, але це було зроблено з використанням великої кількості ресурсів. За цим стоїть або велика, або скоординована група, або країна. Стежимо..." - написав він.За даними онлайн-системи моніторингу збоїв Dоwndеtесtоr і Rеutеrs, про проблеми у роботі соцмережі повідомляли по всьому світу. Зокрема у США понад 26 тис. користувачів скаржилися на збої, у Великій Британії - понад 10 тис. людей.Зауважимо, що проблеми у роботі Х також спостерігалися на території України. Користувачам не вдавалося отримати доступ до платформи через сайт і додаток.Пізніше в інтерв'ю каналу Fох Nеws Маск заявив про нібито причетність України до кібератаки."Ми точно не знаємо, що сталося, але була масована кібератака, спрямована на знищення системи Х, з ІР-адресами, що походять із регіонів України", - сказав він.Згодом мережевий криптофутурист Ед Крассенстайн заявив, що відповідальність за DDОS-атаку на Х взяла на себе пропалестинська хакерська група Dаrk Stоrm. Він зазначив, що повідомив про це Маска. "Ілон Маск, видається, звинувачує людей в Україні у сьогоднішній DDОS-атаці Х. Dаrk Stоrm буквально сказали мені, що це вони зробили. Вони не в Україні", - підкреслив Крассенстайн. Пентагон спростував повідомлення ЗМІ про те, що міністр оборони США Піт Хегсет наказав припинити кібероперації проти Росії. 
we.ua - Хакери з Dаrk Stоrm взяли на себе відповідальність за збій у роботі Х, у причетності до якого Маск запідозрив Україну

About channel

  • Читайте онлайн останні новини України і світу на сайті телеканалу Еспресо. ᐈ Найважливіші новини дня, свіжа інформація про війну з Росією, події на фронті. Новини політики та економіки. Відео, аналітика, коментарі експертів.

    Responsible: editorial office of the site espreso.tv

News filter

What is wrong with this post?