Еспресо - we.ua

Еспресо

we:@espreso.tv
37.6 thous. of news
Еспресо on espreso.tv
Агентура ГУР знищила мікроавтобус з кадировцями у Мелітополі
Про це інформує Головне управління розвідки Міноборони."Успішна операція ГУР МО України та руху опору ― сьогодні на околицях тимчасово окупованого Мелітополя вибухнув мікроавтобус з бійцями окупаційного підрозділу "Ахмат" всередині", - йдеться у повідомленні. Зазначається, що внаслідок детонації всі п’ятеро пасажирів загинули.Також вибухом поранено двох загарбників, які перебували в сусідньому авто, а також знищено мобільний комплекс РЕБ.
we.ua - Агентура ГУР знищила мікроавтобус з кадировцями у Мелітополі
Go to all channel news
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • Читайте онлайн останні новини України і світу на сайті телеканалу Еспресо. ᐈ Найважливіші новини дня, свіжа інформація про війну з Росією, події на фронті. Новини політики та економіки. Відео, аналітика, коментарі експертів.

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site espreso.tv.

  • Publication date:
  • Categories:

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules