Інтер розгромив Лаціо у репетиції фіналу Кубка Італії, Ювентус здолав Лечче з голом на 12-й секундіУ рамках суботньої програми 36-го туру італійської Серії А 2025/26 заплановано три матчі. Звіт про них читайте на "Футбол 24". Чемпіонат Італії 2025/26, 36-й тур
Кальярі – Удінезе – 0:2
Гол: Букса, 56, Гує, 90 6
Лаціо – Інтер – 0:3
Голи: Мартінес, 6, Сучіч, 39, Мхітарян, 76
Вилучення: Романьйолі, 59 (Лаціо, червона картка)
Лечче – Ювентус – 0:1
Гол: Влаховіч, 1
Рома запланувала обмін за участі Довбика – українець залишиться в Серії А
Удінезе здобув другу перемогу поспіль, перегравши Кальярі на Сардинії. Гості відкрили рахунок на 56-й хвилині, коли Соле запустив розрізну передачу в лівий край штрафного. Камара звідти прострілив на ближню, а Букса замкнув. У компенсований час результат закріпив Гує, який завершив контратаку 2-в-1.
Кальярі вже нікуди не вилетить, тож острів'яни можуть спати спокійно. Фріульці, своєю чергою, зберегли теоретичні шанси на вихід у єврокубки, хоча де-факто відіграти у Аталанти п'ять очок за два тури нереально.
Інтер на виїзді здобув впевнену перемогу над Лаціо. Поєдинок став генеральною репетицією перед фіналом Кубка Італії, в якому 13 травня і зійдуться міланська та римська команди. Для обох колективів цей поєдинок не мав особливого турнірного значення, адже "нерадзуррі" вже гарантували собі Скудетто, а Лаціо забезпечив собі збереження прописки і пролетів повз єврокубки. Попри це, заруба вийшла знаменна – Інтер вирішив взяти реванш за втрачену торішню перемогу над "орлами" (2:2), яка не дозволила йому стати чемпіоном Італії.
Мартінес і Сучіч ще до перерви забезпечили міланцям комфортну перевагу, а червона картка Романьйолі на старті другого тайму остаточно поховала шанси римлян бодай на нічию. Мхітарян на екваторі другої сорокап'ятихвилинки довершив розгром. Як наслідок, Інтер набрав 85 очок і закріпився на вершині Серії А. Лаціо з 51-м балом восьмий.
Лечче та Ювентус завершували ігровий день. Не встиг матч розпочатись, як туринці вже вийшли вперед: Влаховіч отримав передачу з лівого флангу від Камб'ясо та з близької відстані відправив м'яч у сітку воріт. На 5-й хвилині Франсішку Консейсау міг подвоїти перевагу, але стійка стала на заваді. "Стара синьйора" майже не залишала шансів Лечче, однак більше голів до перерви не було – моменти мали Влаховіч та Бремер.
На старті другої половини сербський форвард таки оформив дубль, але взяття воріт скасували через офсайд. Через 10 хвилин другий м'яч у грі забив Калюлю – асистентом виступив Камб'ясо. Але і тут втрутився VАR – ще один офсайд. Після цього Ювентус трохи заспокоївся, а Лечче особливо і не рвався вперед – мінімальна перемога туринців з рахунком 1:0.
Джеко в елітному клубі 40-річних на Мундіалі – неординарний трансфер переписав історію, рівняючись на Шевченка
Футбол 24
Футбол 24
Go to football24.ua