Футбол 24 - we.ua

Футбол 24

we:@football24.ua
28.7 thous. of news
Футбол 24 on football24.ua
Куртуа засмутив Луніна після матчу ЧС-2026 – бельгієць шокував новиною про таємне продовження угоди з Реалом
Воротар збірної Бельгії Тібо Куртуа поділився думками після матчу з Іраном (0:0), де обговорив своє майбутнє в мадридському Реалі. "Це залежить від того, чого хоче клуб. Я дуже поважаю те, що вони роблять. Сподіваюся, я зможу завершити свою кар'єру там через чотири-п'ять років, побачимо. Це, звичайно, моя мрія. У дитинстві я мріяв грати тут. Вже вісім років минуло, і я неймовірно щасливий", – сказав Куртуа.
Куртуа принизив Луніна – зірка Реала пригадав стосунки з Моурінью в Челсі й заговорив про кінець кар'єри
34-річний воротар також здивував заявою про продовження контракту з Реалом, про яке, за його словами, раніше не було відомо: "Минулого року я його поновив, і ніхто про це не знав". Чинна угода бельгійця розрахована до 2027 року. Зазначимо, що про продовження контракту повідомляли різні джерела, але офіційного підтвердження не було.
Нагадаємо, що зараз дублером бельгійського воротаря є Андрій Лунін. Попри чудові виступи у сезоні 2023/24, українцю не надто довіряють, якщо Куртуа здоровий. У минулому сезоні Лунін провів 12 матчів за Реал, пропустив 21 гол та оформив 1 кліншит.
Раніше повідомлялося, що Андрій Лунін може покинути королівський клуб влітку.
Герой дня: "Чорна пантера", яку вполював Клюйверт і особисто знає Денис Олійник – Возінья може спати спокійно



Футбол 24






Футбол 24
Go to football24.ua
Go to all channel news
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • Читайте свіжі новини футболу на порталі Футбол 24 - всі футбольні новини світу на сайті про футбол football24.ua

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site football24.ua.

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules

Back to authorization