Від російської атаки на Бориспіль постраждав склад мережі супермаркетів VаrusУнаслідок російського ракетного удару в ніч на 20 серпня уражене складське приміщення, де зберігалася частина товарних запасів мережі супермаркетів Vаrus.
Про це компанія повідомила у Fасеbооk.
Йдеться про склад логістичного партнера мережі, розташований у Борисполі Київської області.
«Наразі ми спільно з представниками партнерської компанії працюємо над оцінкою наслідків та уточненням усіх обставин події. Через це в окремих магазинах можливі тимчасові часткові перебої з наявністю деяких товарів. Водночас робимо все можливе, щоб забезпечити безперебійне постачання та наявність товарів на полицях», — зазначили в мережі супермаркетів.
У повідомленні також зазначається, що магазини Vаrus продовжують працювати в штатному режимі: усі магазини відкриті та готові до прийому відвідувачів.
Як повідомляло Громадське радіо, у селі Мартусівка, що в Бориспільському районі Київщини, через російську атаку 20 серпня зазнав пошкоджень склад мережі супермаркетів «Фора».
Запис Від російської атаки на Бориспіль постраждав склад мережі супермаркетів Vаrus спершу з'явиться на Громадське радіо.
Go to hromadske.radio