Усик залишив всі чемпіонські пояси: Я не йду зі спорту, тому що в мене є Lаst DаnсеУкраїнський боксер, абсолютний чемпіон у надважкій вазі Олександр Усик заявив, що вирішив залишити всі свої чемпіонські пояси, щоб інші спортсмени могли поборотися за титули.
Про це він повідомив в Іnstаgrаm.
"Сьогодні п'ятниця, гарна погода і гарний день сказати про те, що я хочу залишити всі свої пояси, якими я сьогодні володію, зробити їх вільними, щоб хлопці, які стоять в черзі, за ними боксували", - сказав Усик.
Він додав, що попри це він не залишає великий спорт.
"Я не йду зі спорту, тому що в мене є Lаst Dаnсе", - зауважив спортсмен.
Усик подякував усім боксерським організаціям і шанувальникам, висловивши повагу до кожного з них.
Нагадаємо, 24 травня чемпіон WВС, ІВF і WВА у надважкій вазі Усик переміг нідерландця Ріко Верховена технічним нокаут в 11 раунді, в результаті чого захистив всі свої пояси.
Як писав "Ми-Україна" раніше, у червні Усик відвідав Білий дім та зустрівся з президентом США Дональдом Трампом.
Go to weukraine.tv