Ми Україна - we.ua

Ми Україна

we:@weukraine.tv
19.4 thous. of news
Ми Україна on weukraine.tv
Ворог вдарив по нафтобазі КLО в Броварському районі (відео)
Російські окупанти в ніч з 19 на 20 серпня атакували нафтобазу мережі КLО в Броварському районі Київщини. Про це повідомили в пресслужбі компанії.
"Ніч на 20 серпня була важкою - ворог атакував нафтобазу КLО у Броварському районі. Головне, усі працівники живі й не постраждали", - йдеться в заяві.
У КLО нагадали, що від початку російського широкомасштабного вторгнення мережа вже втрачала АЗС через російські атаки.
"Після кожного удару команда збирає сили в кулак, відновлює пошкоджене та продовжує працювати далі", - зауважили в компанії.












Посмотреть эту публикацию в Іnstаgrаm

Публикация от КLО (@klо.оіl)





Як відомо, КLО - українська мережа автозаправних комплексів, заснована у 1995 році в Києві. Нині вона налічує понад 70 АЗК у Києві, Київській, Житомирській і Чернігівській областях.
Нагадаємо, під час російської атаки 20 серпня пошкоджень зазнала і логістична інфраструктура мережі магазинів "Фора". Ворог атакував склад компанії у Мартусівці Бориспільського району. 
Як писав "Ми-Україна" раніше, цієї ночі ворог вкотре масовано вдарив по Києву ракетами і дронами. На зараз відомо про 15 загиблих і майже чотири десятка поранених. 21 серпня в столиці оголошено Днем жалоби.
Go to weukraine.tv
Go to all channel news
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • Ми – інформаційний телеканал для всієї країни і кожної родини. Ми не редагуємо реальність, ми показуємо реальне життя таким, яким воно є.Ми хочемо відстоювати справедливість задля перемоги. Кожен з нас – українець. Ми об’єдналися і відтепер «Ми – Україна»

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site weukraine.tv.

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules

Back to authorization