Go to profile
Леонід Биков on we.ua
Московські невдахи навіть не розуміють,
Що вони окупанти на нашій землі,
Бо думати, звично, самостійно не вміють:
Роблять те, що їм кажуть паскуди в кремлі.

Окупант-іноземець - український ворог.
Байдуже йому, бо все для нього херня.
Несе смерть кожний вогняний постріл та сполох.
Йде війна, СВО - прикриття та брехня.

Раши без співчуття, безсердечна босота.
Безпорадність відносин та впертість тупа.
Нехристь ця - біомаса кацапська безрода.
У жорстокості до болю інших сліпа.

Довели : їм не є і не буде пощади.
Нехай нарікають лиш на себе самі.
Бійтесь тут нас і всюди ерефівські гади.
В боях будемо з вами глухі та німі.

Божевільний ваш йолоп й надалі керує.
Тільки в пастку усіх вас бездушно веде.
Він у відчаї сам ейфорійно блефує.
Тільки виходу з цього не знайде ніде.
  • Московські невдахи навіть не розуміють,Що вони окупанти на нашій землі,Бо думати, звично, самостійно не вміють:Роблять те, що... - Леонід Биков on we.ua