Як зареєструватись на WE.UA

Відеоінструкція

Ми зняли коротеньке відео про те, як зареєструватись на WE.UA:

Перегляньте його та поділіться з друзями.

Способи реєстрації

Існує 2 способи як зареєструватись на :

  • швидкий (якщо вже маєте акаунт в популярних соціальних мережах)
  • та класичний (з використанням Email чи номеру мобільного телефону).

Перш за все, слід відкрити форму з авторизацією. Ви можете натиснути спеціальну іконку в правому верхньому куті екрану, 

на Головній - посилання "Приєднуйтесь".

Або ж, перейдіть на сторінку Реєстрації на посиланням: https://we.ua/reg

Швидкий спосіб - через соціальні мережі

У формі авторизації лаконічні кнопки соціальних мереж розташовані внизу.

Натискання на кнопку соціальної мережі веде Користувача до форми oAuth-авторизації на сервері обраної соціальної мережі. Вам слід авторизуватись там та підтвердити доступ нашого oAuth - додатку до Вашого профілю.

Якщо авторизація пройшла успішно і соц.мережа поділилась з WE.UA Вашим Email, Ви отримаєте на нього сповіщення з автоматично-згенерованим паролем. Після такої реєстрації, слід обов'язково змінити пароль на власний і відомий тільки Вам. Не зберігайте встановлені паролі на поштовій скриньці.

Інакше, якщо не вдалося отримати Email-адресу, WE.UA запропонує додаткову форму, де вам доведеться ввести Ваш дійсний Email.

Поки Ви не передасте додаткові дані, Вам доведеться авторизуватись в майбутньому лише через соціальну мережу.

Може трапитись, що Ви зареєструвались раніше за Email (скажімо, Вас запросив друг), а згодом вирішили ввійти через соцмережу. При авторизації oAuth-сервер віддасть Email-адресу, яка вже належить зареєстрованому користувачеві (ймовірно, Вам), але в старому обліковому записі з Email даний обліковіий запис соцмережі не прив'язаний. В такому разі, система видасть сповіщення з проханням авторизуватись через Email та прив'язати улюблені соц.мережі в налаштуваннях облікового запису.

Класична реєстрація

Авторизаційні форми на WE.UA мають 1 спільну рису: Користувач спочатку має ввести свій Email, або номер мобільного. За цим важливим параметром буде прийнято рішення про подальші дії, в залежності від того, чи є серед зареєстрованих користувачів хтось з даним контактом, чи ні.

То ж, при Реєстрації все починається з введення Email (або мобільного).

Далі, якщо користувача з таким Email не знайдено, з'явиться проста форма реєстрації з вже заповненим полем Email-адреси.

Окремо нагадаємо, що поштові домени РФ та РБ заборонені для реєстрації на WE.UA (деталі - за посиланням)

Вам залишиться заповнити лише 4 поля:

  • 6-цифровий захисний код, відправлений на вказаний Email - це для підтвердження Вашої скриньки, ни номеру мобільного;
  • НАДІЙНИЙ пароль (не має містити рік, чи дату народження, не має містити логін Email, чи Ваше Ім'я, не має складатись з простих комбінацій);
  • Ваше реальне ім'я;
  • захисне слово з малої літери з зображення (якщо літери переплітаються занадто складно, Ви можете натиснути на слово і отримати нове зображення);

Після заповнення форми, натисніть на кнопку "Зареєструватись".

У випадку, якщо введені дані правильні і відповідають вимогам безпеки, Вас буде спрямовано на форму Входу, а на вказаний Email буде надіслано вітальний лист з 9 кроками-рекомендаціями як зробити свій профіль на WE.UA успішним та популярним.

Вимоги до імені

Ім'я користувача має відповідати Вашому реальному імені. Заборонено видавати себе за будь-якого іншого громадянина, чи іншу особу.

Винятки становлять добре відомі творчі псевдоніми, які однозначно асоціюються з конкретно визначеним громадянином України. Не рекомендуємо використовувати в полі "Ім'я" військові позивні і взагалі використовувати WE.UA для передачі будь-яких Ваших даних, якщо Ваша діяльність пов'язана з оборонним сектором (з метою запобігання витоку даних через OSINT розслідування). В такому випадку, використовуйте лише спеціалізоване ПЗ, згідно посадового регламенту.

Вимоги до Email

Адреса поштової скриньки не має містити TLD країн-терористів, чи про-російських проксі. Доменні імена штибу yandex.ru, mail.ru, rambler.ru - під строгою забороною і поштові скриньки в даних зонах будуть позначені як неправильні (помилка "Ви ввели неправильну поштову скриньку"). Адреса електронної пошти має бути написана латиницею (символи a-z). Всі адреси поштових скриньок приводяться до нижнього регістру.

Якщо Email, чи телефон вже використовували

У випадку, якщо Ви спробуєте зареєструватись повторно з використанням того ж самого Email, чи телефону, форма скаже про помилку. Рекомендуємо в такому разі скористатись формою скидування паролю, або формою Авторизації.

Про захисний код

Захисний код являє собою слово українською мовою, написане з малої літери. Якщо слово складно прочитати, Ви можете отримати нове зображення з захисним кодом, натиснувши безпосередньо на зображення.


Ще раз дублюємо посилання на форму Реєстрації: https://we.ua/reg і дякуємо, за те що Ви вирішили приєднатись до спільноти WE.UA!

Захисний код

Натискаючи на кнопку "Зареєструватись", Ви погоджуєтесь з Публічною офертою та нашим Баченням правил