Заборона виправдання агресії РФ

Про агресію РФ

Під поняттям «Агресія» розуміється неоголошена війна РФ проти України, розпочата в 2014 році з усіма її численними військовими злочинами, вчиненими режимом РФ та населенням РФ проти України.

Про виправдання агресії РФ

Виправдання військової агресії РФ щодо України є колабораціонізмом і ознакою повної і беззаперечної співпраці з військовими злочинцями та диктаторським режимом РФ, як і визнанням розділення з ними ж відповідальності за їх військові злочини. Матеріали, що містять сумніви щодо вини РФ та її населення (в т.ч. емігрантів, що не відмовились від громадянства РФ) у військових злочинах є виправданням агресії РФ проти України.

Дані про агентуру і посіпак Кремля будуть передані СБУ та ГУР України в обов'язковому порядку.

Сервіси WE.UA не можуть використовуватись Користувачами для поширення пропаганди Кремля, виправдання військової агресії РФ, її військових злочинів чи для виправдання вини населення РФ.

Ретранслювання меседжів

У випадках, якщо Користувач був помічений за поширенням (в т.ч. несвідомим) тезисів чи завуальованих маніпуляцій з російської пропаганди по відношенню до України на будь-якому веб-сайті, платформі, чи в месенджері, його дії вважаються виправданням агресії РФ.

Такому користувачеві буде відмовлено в наданні інформаційних послуг назавжди (на основі Email, телефону, ПІБ).

Слідом за відомим кораблем!

З об'єктивних причин, адміністрація WE.UA відмовляє в наданні інформаційних послуг:

  • всьому населенню РФ;
  • власникам паспортів РФ;
  • емігрантам з РФ;
  • резидентам РФ;
  • населенню та резидентам РБ;
  • населенню та резидентам Ірану;
  • особам (в т.ч. юридичним), які ведуть економічну діяльність з РФ, РБ та Іраном;
  • особам (в т.ч. юридичним), які допомагають РФ, РБ та Ірану обходити запроваджені проти них економічні санкції.
Спроби вищезгаданих осіб отримати інформаційні послуги (відвідування сайтів, встановлення додатків, надсилання запитів, та ін. умисні заходи), всупереч забороні адміністрації WE.UA, вважаються атакою та умисним заподіянням шкоди інфраструктурі проєкту WE.UA і тягнуть за собою відповідальність за вчинені порушення згідно чинного законодавства України.
Захисний код

Натискаючи на кнопку "Зареєструватись", Ви погоджуєтесь з Публічною офертою та нашим Баченням правил