Канали на we:

Що таке Канали?

Канали на we.ua - це спосіб комунікації за принципом "один - до багатьох", коли власник інформації надає за певною адресою регулярні повідомлення. Охочі можуть в будь-який час прийти за потрібною і обумовленою заздалегідь адресою та прочитати оновлений список повідомлень.

Для прикладу, найдавнішими каналами є RSS-фіди сайтів новин, чи блогів. В XML-файлах таких RSS-фідів повідомлення про оновлення розділені структурними блоками. Сайти надають адреси своїх RSS-фідів в односторонньому порядку, а охочі до новин читачі приходять за оновленнями, коли їм зручно.

За схожим принципом працюють канали оновлень на we:, тільки, в нас канали оформлені у вигляді зручних стрічок повідомлень і можуть мати унікальні лаконічні адреси, текстовий опис та додаткове графічне оформлення (обкладинка вгорі сторінки та аватар чи логотип для кращої ідентифікації в стрічці оновлень).

Автор контенту створює повідомлення, яке зберігається в стрічці його каналу, і несе повну відповідальність за зміст цього повідомлення.

Види каналів

Глобально, з точки зору доступності, всі канали на Платформі we.ua є загально-доступними, тобто - публічними. На Платформі немає та не буде анонімних, чи прихованих каналів, у яких не можна однозначно сказати ХТО є Автором та Відповідальним за контент. Всі канали на we: існують з єдиною метою: для публічного поширення дописів (постів/повідомлень). Памʼятайте про наші принципи публічної відповідальності, за якими ми просимо не розповсюджувати в каналах і публічних повідомленнях неперевірену, чи фейкову інформацію, за яку може бути соромно, або доведеться вибачатись. Закликаємо поширювати у власних каналах лише власний авторський контент, а при використанні чужих відео- , чи графічних матеріалів, обовʼязково вказувати Автора та посилання на його сторінку, чи сайт.

За призначенням, на Платформі we: є 3 види публічних каналів:

  • Канали новин - на основі публічних RSS фідів популярних та надійних вітчизняних ЗМІ; виключно для ознайомлення з тизерами новин (заголовок + короткий опис) і для переходів читачів на сайти офіційних ЗМІ;
  • звичайні Канали (раніше ми називали їх Приватними, оскільки їх створюють приватні особи в приватних цілях, зараз пропонуємо коротшу форму назви: просто "Канал") - наповнюються вручну, або на основі даних з власного сайту, чи каналів у TG/YouTube; можуть містити великий текст (лонгрід, якщо треба), вставки відео, опитування, тощо;
  • Бізнес-Канали - для презентації Вашого бізнесу, чи online-магазину; мають додаткові спеціальні види дописів "Товар", "Послуга", "Запис на прийом" та додатковий інструмент для комунікації з потенційними покупцями - CRM від we:
Кожен Користувач Платформи може створювати кілька різних каналів, обираючи з-поміж 2 останніх типів: Канал та Бізнес-Канал. Публічні канали Новин додаються лише командою we: виключно для ознайомлення з новинами і останніми подіями в Україні та світі. Всі запитання щодо функціоналу каналів новин адресуйте на нашу скриньку: [email protected] .

Як повідомлення в каналі будуть прочитані?

Читачі мають різні способи як прочитати повідомлення з каналу новин на we.ua:
  • відвідати канал за посиланням від Автора, чи будь-кого з підписників;
  • відвідати канал за посиланням з пошукової системи Google/Bing/DuckDuckGo;
  • побачити допис з Каналу в загальній Стрічці Оновлень https://we.ua/feed/all;
  • побачити допис з Каналу в "Обраному" https://we.ua/feed/favorite у Стрічці оновлень, якщо Читач підписаний на канал;
  • в дописі друзів, якщо хтось з них розповсюдив повідомлення з Каналу (репост).

Як підписатись на оновлення каналу?

Кожен користувач Платформи може підписатись на безмежну кількість каналів. Існує кілька способів як це зробити:
  • в загальній стрічці Оновлень https://we.ua/feed/all (вкладка "Всі") через контекстне меню допису (3 крапки в правій верхній частині плитки) обрати "Підписатись на Канал";
  • в розділі Новини https://we.ua/news так само можна підписатись на публічні канали новин;
  • перейти на сторінку каналу та натиснути неподалік назви кнопку "Підписатись";
  • безпосередньо в Пошуку каналів: https://we.ua/search (в результатах пошуку також буде кнопка "Підписатись");

Як перевірити чи підписані Ви на Канал

Відвідайте сторінку Каналу та в кнопці підписання Ви побачите "Відписатись" - це означає, що Ви вже підписані. Інший спосіб - відвідати окрему сторінку "Мої підписки на канали" https://we.ua/channels/subscriptions , де Ви зможете побачити повний перелік всіх каналів, на які Ви підписані.

Як створити свій канал

Для початку, визначтесь з типом Вашого каналу: звичайний Канал, чи Бізнес. В майбутньому, тип каналу можна буде змінити лише з допомогою нашої Підтримки.

В розділі "Мої канали" натисніть кнопку "Створити новий канал", або одразу перейдіть за посиланням: https://we.ua/channels/add .

Будьте дуже уважні щодо адреси каналу! Її змінити після збереження вже не вдасться. То ж, продумайте коротку лаконічну адресу, яка буде в посиланнях на Ваш канал після символу @, наприклад: https://we.ua/@we . Ще коротша форма: we:@we.

Далі заповніть важливу інформацію: Назва, Опис, Лого. В Бізнес-каналах бажано вказати адресу вебсайту, якщо такий є.

Кожен новий канал проходить перевірку нашими модераторами, то ж будьте максимально лаконічними в описах, щоб наша команда розуміла ДЛЯ ЧОГО створено даний канал і ХТО буде відповідальним за його вміст. То ж, бажано щоб в імені Вашого особистого профілю Ви вказали свої дійсні Імʼя та Прізвище. Знову ж, наш "принцип публічності": якщо Ви не ховаєтесь за вигаданим іменем і несете повну відповідальність за контент, такому каналу буде більше довіри від користувачів.

Як Авторам наповнювати контент каналів

Кожен Канал має форму додавання допису, аналогічну до форми у власному Профілі Користувача.

Звичайно ж, канали новин в соцмережі we: не обов'язково наповнювати вручну, якщо у Вас вже є сайт з RRS-фідом новин. Просто додайте адресу фіду в налаштуваннях Каналу. Ми будемо перевіряти оновлення з певною періодичністю (0.25 - 2 години).

Також, ми прагнемо об'єднати українців навколо патріотичних і вітчизняних каналів, то ж пропонуємо власникам ретранслювати контент їх каналів з Telegram у каналах на we:. Це не означає, що сумнівні, чи про-російські канали опиняться на WE.UA. Кожен канал буде ретельно перевірений і власникам буде запропоновано укласти письмовий договір про інформаційні послуги для забезпечення максимальної відповідальності за розповсюджувану інформацію.

Ви можете імпортувати в свій канал на we: також і відео з власного каналу в YouTube. Для цього вкажіть в налаштуваннях Каналу посилання на Ваш канал в YouTube з використанням ідентифікатору (можна отримати черед додаткову інфо про канал в YouTube), наприклад: https://www.youtube.com/channel/UClQUUMSz89Kgk3aE3xT4nxA . Ми використаємо даний ідентифікатор в адресі для отримання нових відео з YouTube та вставки їх в нові дописи у Вашому каналі на we:. Таким чином, ви зможете легко розширити свою аудиторію підписників та отримати додаткову популярність на Платформі we.ua.

Монетизація в Каналах новин

Якщо Ваш канал новин в соцмережі we: має понад 100 підписників, ми можемо запропонувати Вам додатковий спосіб заробітку - розміщення між дописами контекстної реклами від Google AdSense.

Читайте в окремій статті про деталі монетизації у каналах новин на we:.

Ви можете поширити дану статтю: