Транзакційні повідомлення по API

Ми пропонуємо для українського бізнесу та приватних користувачів послугу надсилання транзакційних (сервісних) повідомлень за номером мобільного, Email, чи нікнейомом в месенджер WE.UA через наше API.

Дана послуга - платна. Базова ціна: 5 коп. за повідомлення до 255 UTF-8 символів (в т.ч. кирилиця).

В рамках співпраці з вітчизняними провайдерами розсилок і для забезпечення гарантованої якості сповіщення Клієнтів, ми можемо запропонувати додаткові послуги:

  • "Дублювати повідомлення по SMS"
  • "Дублювати повідомлення на Email"

Таким чином, ми можемо запропонувати сплатити до 50% від вартості SMS-повідомлення Замовника і додати в ньому коротке посилання з запрошенням на WE.UA, або ж надіслати SMS без нашого запрошення за партнерськими тарифами (нижче ринкових). В послугу включено створення альфа-нумеричного імені, співзвучного з Вашим магазином, чи компанією.

Дана опція дозволить зменшити витрати на транзакційні розсилки, розділяючи витрати на них разом з WE.UA, а ми отримаємо додатковий канал просування проєкту серед Ваших клієнтів. Win-Win в чистому вигляді.

Запитайте в своїх клієнтів: Чи можна вам знайти їх в додатку WE.UA за мобільним номером? Чим більше користувачів встановить додаток від WE.UA, тим більше зекономите Ви на доставці сервісних повідомлень.

Захисний код

Натискаючи на кнопку "Зареєструватись", Ви погоджуєтесь з Публічною офертою та нашим Баченням правил