Агрегатор новин

Що таке "Агрегатор новини"?

Це такий сайт, що збирає та накопичує новини з публічно-доступних джерел.

Агрегатор новин у веб-платформі WE.UA працює з відкритими та загально-доступними даними RSS-фідів з сайтів українських новинарень та інформаційних агентств. Ми надаємо читачам список (заголовки та короткі описи) новин з прямими посиланнями на сайти-джерела для ознайомлення з детальними текстами статей та іншими матеріалами. Для переходу на джерело, натисніть на будь-який заголовок новини.

Хто є власниками новин?

Ми не привласнюємо матеріали жодної статті, залишаючи за їх авторами всі права та обов'язки щодо забезпечення достовірності, цілісності та об'єктивності викладеної інформації. Дані в нашому списку Новин можуть оновлюватись на основі даних, які віддають сайти новин в публічних RSS-файлах. Таким чином, за певний проміжок часу, може змінитись заголовок чи короткий опис статті, якщо вони змінені на сайті-джерелі (уточнення, спростування, тощо).

Якщо новина за посиланням не відповідає заголовку, чи короткому опису в нашому списку Новин, надішліть, будь ласка, скаргу на таку новину через її контекстне меню (З крапки праворуч від заголовку).

Ми не приховуємо приналежність статей різним ресурсам і прямо вказуємо на назву видання та супроводжуємо назву впізнаваним графічним зображенням (лого), за яким читачі можуть швидко ідентифікувати бажане джерело.

Підписуйтесь на улюблені канали!

Кожен з читачів Новин на WE.UA може підписуватись на необмежену кількість інформаційних каналів та слідкувати лише за обраним переліком джерел в списку "Обране" https://we.ua/feed/favorite. Для цього, можна скористатись контекстним меню новини, або перейти на сторінку джерела у WE.UA.

Такі сторінки називаються Каналами, їх адреси на WE.UA починаються з символу @ (чит. "ета") - символ приналежності. Тобто все опубліковане в даному каналі належить офіційному інформаційному ресурсу, що має web-сайт та RSS-фід новин.

Ми не можемо вносити жодні зміни, редагувати текст, чи видаляти новину в Каналі. WE.UA лише забезпечує зручний інтерфейс для ознайомлення з новинами Каналів.

Залишайте коментарі до новин

Всі зареєстровані користувачі можуть залишати свої коментарі до будь-якої статті каналів новин і залучати своїх друзів та знайомих до дискусії навколо оприлюдненої теми. Рівень вкладеності коментарів - необмежений, але більш зручно читати коментарі, в яких немає великого і розгалуженого дерева відповідей.

Всі коментарі сортуються в зворотному хронологічному порядку (новіші - вгорі). Як дізнатись, що навколо певної новини вже точаться дискусії: біля іконки коментаря внизу буде вказано число з кількістю залишених коментарів. Натисніть на іконку і перед Вами звантажиться список речень та уїдливих дотепів від дописувачів.

Пам'ятайте, що продовжити дискусію зі співрозмовником з коментарів можна в нашій Соціальні мережі, встановивши з Користувачем/Користувачкою зв'язок (додати в "Друзі"), чи підписавшись на його/її оновлення.

Закликаємо дописувачів до взаємоповаги та порядності в коментарях!

Коментуйте лише ті статті, які повністю прочитали на сайті-джерелі, а не лише за заголовком. Уникайте занадто емоційних висловлювань до об'єкту новини, чи на адресу співрозмовників.

В нас є вподобайки )

Крім коментарів, зареєстровані користувачі WE.UA можуть залишати короткі графічні емоційні повідомлення, відомі в народі як "Вподобайки". В системі WE.UA існує кілька визначених емоцій, якими Користувачі можуть позначати новини в нашому списку Новин:

 • Вподобайка звичайна (палець вгору);
 • Серденько, або "Дуже подобається";
 • "Дуже смішно";
 • "Здивувало", або "Нічого собі !";
 • "Прикро", "Співчуваю";
 • Фейспалм, або "Як же соромно ((";
 • Гнів, або Злість (бажано - на ворогів, а не одне на одного).

Сподіваємось, що однією з найпоширеніших емоцій стане не "Як же соромно", чи "Прикро", а красиве Серденько.

Share, Share it baby!

Сподобалась новина? Поширте! Для цього є інструмент в правій нижній частині області новини.

Існує можливість поширення допису в наступні месенджери та соціальні мережі:

 • Facebook (META);
 • LinkedIn (така соціальна мережа для хизування своєю роботою чи пошуку співробітників);
 • Viber;
 • WhatsApp (META);
 • Telegram;
 • WE.UA (на свою сторінку в нашій Соціальній мережі).

При поширенні буде використано посилання на джерело і вже за ним буде підтягнуто заголовок, опис і зображення.

Пошук та фільтри

Користувачам настільних комп'ютерів та власникам великих екранів вся навігація по по новинам доступна ліворуч від стрічки. Там можна легко знайти:

 • поле для тексту, якщо хочете знайти новину за певним словом;
 • календарик з вибором дати публікації (доступний вибір діапазону дат);
 • список категорій
 • список каналів

На малих екранах (мобільні телефони, деякі планшети, тощо) цей перелік опцій відкривається в модальному вікні при натисненні на спеціальну кнопку з зображенням слайдерів в лівому нижньому куті екрану. Не помітити кнопку фільтрів - не можливо, оскільки після завантаження сторінки вона має миготливу синю тінь і спеціально привертає увагу. Після вибору опції в фільтрі, натисніть кнопку "Застосувати фільтр" внизу, або просто закрийте модальне вікно (хрестик вгорі).

Немає улюбленого джерела?

В списку Новин на WE.UA розповсюджено новини з перевірених та добре відомих інформаційних ресурсів. Ми не працюємо з регіональними, чи місцевими новинами. Ми намагаємось з'ясовувати та перевіряти структуру власності новинарень, щоб убезпечитись від про-російських посіпак в українському інформаційному просторі. То ж, ми зробимо все можливе, щоб в списку наших новин не було Шарія, затятих Регіоналів та любителів руzького міру. Повідомте нас, якщо будь-яке ЗМІ "зашквариться" на про-російській риториці, ми негайно виключимо їх канал з нашого публічного списку.

Якщо Ви маєте улюблені канали новин, але не знайшли їх в Новинах WE.UA, повідомте нас за вказаним Email: [email protected].

Хочете додати свій RSS-канал?

Власникам регіональних та місцевих ЗМІ ми пропонуємо рішення з приватними інформаційними каналами на WE.UA. Редактор, чи відповідальна особа може створити власний канал на WE.UA у відповідному розділі: https://we.ua/channels.

В налаштуваннях приватного Каналу можна вказати посилання на RSS-фід свого сайту та, після нашої перевірки, регулярно і автоматично отримувати дані з наданого фіду. На сайті вашого ЗМІ ви зможете вказати посилання на Канал "Читайте нас у WE.UA", як це зробили багато ЗМІ з Telegram.

Закликаємо всі українські ЗМІ відмовитись від використання Telegram і розповсюджувати свої новини з WE.UA!

Будьте всі в безпеці та споживайте новини відповідально.

Захисний код

Натискаючи на кнопку "Зареєструватись", Ви погоджуєтесь з Публічною офертою та нашим Баченням правил