Про критику влади

Критика - заборонена

Критика влади, чи публічних осіб, є небажаною на WE.UA. Будь-які матеріали з подібною критикою будуть видалені негайно!

Заклики Користувача до повалення чинної влади, чи конституційного порядку в Україні вважаються усвідомленим та публічним порушенням норм і правил Міжнародного Права та законів України і вважатимуться достатніми підставами для притягнення до правової відповідальності в рамках чинного законодавства України, або суверенної держави, чиїм громадянином, чи резидентом є Користувач, що поширює небезпечні заклики.

Кому дзвонити про цих чортів?

Всі користувачі зобов'язані повідомити про виявлені подібні заклики, перш за все, службу підтримки [email protected], або через систему скарг на дописи Користувачів.

У випадку, якщо Ви володієте фактами корупції, чи інших порушень представниками влади, зверніться до уповноважених органів (ДБР, Прокуратура, Поліція) подайте заяву та вимагайте відповідь посадової особи, що прийняла її, у встановленому законом порядку.

Чому так?

Між критикою представників будь-якої гілки влади і закликами до повалення конституційного ладу існує дуже тонка межа. Щоб цю межу ніхто з користувачів WE.UA не хотів перетинати, ми змушені заборонити повністю всю критику влади з метою убезпечити проєкт, його Користувачів та Адміністрацію від політичних переслідувань чи відповідальності за образу честі, гідності та ділової репутації публічних осіб.

Крім того, критика та опозиція до чинної влади в період військового стану та неоголошеної війни (військової агресії) РФ та її населення проти України, є стратегічно-необдуманим і шкідливим рішенням, в якому Адміністрація WE.UA не бере участі.

Синергія влади і громадян

Замість неконструктивної критики влади, пропонуйте свою допомогу та послуги з вирішення того, чи іншого питання. Ми пропагуємо синергію громадських активістів та місцевої влади.

Закликаємо знаходити компроміси заради виживання, відбудови та процвітання України!

Захисний код

Натискаючи на кнопку "Зареєструватись", Ви погоджуєтесь з Публічною офертою та нашим Баченням правил