Про відомих осіб та знаменитостей

Хто є відомими особами?

Відомими особами прийнято вважати відомих широкому загалу громадян і резидентів, які впізнавані в Україні, чи за кордоном. До таких відносяться: співаки, актори театру і кіно, письменники та поети, ведучі телеканалів, громадські діячі, спортсмени, політики, та ін. впізнавані особи.

Заборонено публікувати контент зі знаменитостями

Користувачам WE.UA ЗАБОРОНЕНО публікувати фото- (чи будь-які інші графічні матеріали), відео-, аудіо- фрагменти, які зображують, чи імітують обличчя, образ, чи голос відомих осіб, навіть, якщо в матеріалі зображено Користувача (як от фото- чи відео-селфі зі знаменитістю), окрім випадків, коли Користувач є дійсним представником ЗМІ, або провадить незалежну журналістську діяльність і може це документально підтвердити, як і взяти на себе всю відповідальність за оприлюднений матеріал.

Дана заборона на публікування матеріалів з публічними особами та знаменитостями є превентивним заходом для уникнення відповідальності WE.UA за оприлюднення недостовірної, неперевіреної, чи умисно-шкідливої інформації про дану категорію громадян. Будь-які претензії щодо характеру і змісту інформації, оприлюдненої Користувачами we.ua, можуть бути висловлені безпосередньо самим Користувачам і лише Користувачі несуть за неї повну відповідальність.

Сумнівний матеріал, який може заподіяти репутаційну, економічну, чи будь-яку іншу шкоду третім особам, може бути видаленим без сповіщення, чи згоди Користувача.

Про «офіційні» канали та сторінки

Канали новин на WE.UA не можуть бути використані як офіційні джерела інформації, а лише ретранслювати її з публічних офіційних джерел з указанням прямих посилань на них (напр., канал новин Адміністрації виконавчої влади на основі RSS з публічного офіційного сайту). Видавання каналів на WE.UA за офіційні джерела є порушенням Законів України.

Сторінки користувачів на WE.UA не можуть бути використані, як офіційні веб-сайти, чи офіційні сторінки публічних осіб та знаменитостей. Вони лише можуть ретранслювати інформацію з прямими посиланнями з їх офіційних сайтів, чи офіційних сторінок. Якщо котрась зі сторінок WE.UA видає себе за офіційну сторінку відомої чи публічної особи (особливо - представника влади) і розповсюджує непідтверджену, чи недостовірну інформацію - будьте обережні, це може бути шахрайство! Повідомте про такі випадки в службу підтримки [email protected].

Захисний код

Натискаючи на кнопку "Зареєструватись", Ви погоджуєтесь з Публічною офертою та нашим Баченням правил