Щодо Авторів контенту

Хто є Авторами?

Кожен з користувачів є Автором цифрового контенту.

Ми закликаємо до взаємоповаги Авторів та до взаємної поваги їх прав інтелектуальної власності на продукти творчості.

Повторимо ще раз формулювання про Контенет з Принципів Публічності:

Кожен публічний матеріал Користувача на WE.UA є продуктом інтелектуальної власності його Автора і належить тільки йому (або його правонаступникам в окремих випадках). Контент на сайті we.ua належить Авторам контенту. WE.UA не претендує на контент, авторські, чи суміжні права на результати творчості Авторів і не несе відповідальності за оприлюднений Користувачами матеріал. Будь-які претензії Авторів, щодо використання їх предметів творчості, чи інтелектуальної власності (фрагменти творів, графічні матеріали, відео-фрагменти, тощо) адресуються безпосередньо недобросовісним Користувачам, адміністрація не бере участі у комунікації чи врегулюванні даного виду суперечностей між Користувачами.

Вимоги до Авторів

Кожен Автор цифрового контенту має право робити його публічно-доступним з указанням своїх реальних П.І.Б., або публічно-визнаного, широко-відомого і асоційованого тільки з ним творчого псевдоніму. Дане вказання імені, чи псевдо, здійснюється в налаштуваннях облікового запису і передбачає, що Система WE.UA закріплює його за кожним дописом Користувача, його коментарями, чи іншим динамічним матеріалом (оголошення, фото, відео, тощо).

ЗАБОРОНЕНО публікувати авторський контент від чужого імені, чи видавати чужий контент за свій (привласнювати) без указання реального авторства та посилання на першоджерело.

Про перевірку особи

Кожен Автор цифрового контенту має підтвердити свою особу в налаштуваннях облікового запису, що стане свідченням підтвердження взятих на себе обов'язків та відповідальності за оприлюднений в майбутньому контент на we.ua.

Інформація та цифрові матеріали, оприлюднені з неперевірених облікових записів вважається недостовірними і неперевіреним до моменту підтвердження особи Автора співробітниками WE.UA, або в автоматичному режимі через Дія, чи BankID. До моменту підтвердження Користувача, його сторінка та матеріали на ній не будуть доступними для індексування пошуковими системами та не доступними в пошуку WE.UA. На сторінці користувача буде чітко вказано: "Неперевірений користувач".

Після підтвердження особи, ВСІ дописи та матеріали Автора автоматично стають публічно-доступними, в т.ч. і для пошукових систем. Після підтвердження особи також наступає повна правова відповідальність Користувача за вчинені порушення згідно ЦПК, ЗУ про цифровий контент та цифрові послуги та інших Законів України по відношенню до інших Користувачів WE.UA, чи будь-яких громадян і резидентів України.

Прості заборони, пов'язані з публічністю контенту

Не викладайте на сайті we.ua матеріали, які не мають бути публічно-доступними!

Не викладайте на сайті we.ua матеріали, які можуть бути використані в OSINT - розслідуваннях інших держав (фото зі служби в ЗСУ, позивні, фрагменти мемуарів, опис, чи номер в/ч, тощо).

Додатковий профіт

Кожен Автор цифрового контенту може отримати додаткову вигоду від співпраці з WE.UA завдяки контекстній рекламі та аудиторії його підписників, про це - в окремій статті.

Захисний код

Натискаючи на кнопку "Зареєструватись", Ви погоджуєтесь з Публічною офертою та нашим Баченням правил