UK
EN
Соцмережа
Новини
Блоги
Погода
Заходи
Оголошення
UK
EN
Перейти до профілю
Леонід Биков
22 жов. 2024 07:51
Леонід Биков
22 Жов. 2024 07:51
Я тут в теплі та не голодний.
А ви в степу під кулями щодня.
А жовтень вже дощить, холодний.
Ніяк не вгомониться кацапня.
Тримайтесь, любі оборонці.
Хай вас військове лихо обійде,
Хоч трохи ще погріє сонце.
Вас кожного родина дома жде.
Більше дописів
Ми використовуємо cookies
. Прочитайте детальніше про це в окремій статті.
Згода