Перейти до профілю
Леонід Биков на we.ua
Войовничі герої над народом цивільним.
Б'ють по наших домівках ще й навмисно, прицільно.
Жалюгідні, розгублені, нещасні в полоні.
А у кожного, мабуть, в нашій крові долоні.

На московії, дома, всі герої відважні,
А у нас - окупанти з потрохами продажні.
Нагороди, що мають, всі за варварські вбивства.
Ваші горе-рашисти гідні тільки презирства.

Що їм треба у нас, бо не у себе в країні?
Та що забули вони, вбивці, тут, в Україні?
Вас не звали сюди, і ви до нас не причетні.
Пам'ятайте, що для нас ви лише прості смертні
  • Войовничі герої над народом цивільним.Б'ють по наших домівках ще й навмисно, прицільно.Жалюгідні, розгублені, нещасні в полон... - Леонід Биков на we.ua