Росія хоче залишити українців без газу: які дві області постраждали найбільшеВорог здійснив масовані атаки на виробничі об'єкти групи "Нафтогаз" у Полтавській та Харківській областях. Як передає портал "Коментарі", про це повідомив голова правління "Нафтогазу" Сергій Корецький. За останні два дні – як мінімум чотири балістичні ракети, у тому числі з касетною бойовою частиною, а також дрони. "Під час перевезення працівників одного з виробничих об'єктів було пошкоджено вахтовий автобус. На щастя, люди не постраждали", - написав Корецький у Fасеbооk. При цьому урядовець уточнив, що є руйнування, триває оцінка наслідків атаки. Завдяки системно вжитим безпековим заходам обійшлося без постраждалих серед наших колег. Читайте також на порталі "Коментарі" - російські терористичні війська атакували Суми. В обласному центрі сталися вибухи, є влучення. Фактично окупанти котрий день поспіль продовжують терор мирного населення, завдаючи ударів різного роду безпілотниками та артилерій по цивільних об'єктах. Місто з ранку без світла та води через попадання ворога по критичній інфраструктурі. Також видання "Коментарі" повідомляло – усередині російського керівництва посилюються заклики відмовитися від переговорів щодо України та перейти до ще більш жорсткої військової стратегії. Про це повідомляє Rеutеrs з посиланням на джерела, близькі до Кремля, російських чиновників та аналітиків. За інформацією агентства, представники частини політичної та бізнес-еліти, а також націоналістичних кіл вважають, що Москва має припинити дипломатичні контакти та значно посилити удари по українській території. Деякі найрадикальніші прихильники Кремля навіть пропонують розглянути можливість застосування тактичної ядерної зброї.
Go to comments.ua