їж, читай, смійся on we.ua
Окей, я знайшли цей (можливо!) гольф, який виглядає майже ідентично звичайній версії і має краще начиння за нісановське 1989 року.
Тоді нема питань до юбіків, є питання до фольксвагену: шоб шо такий дизайн у "спорткара"
Як на мене такі дизайнерські рішення для типу солідної машини це шось в парі кроків від сайбертрака маска 😂


Ну і так. Там важко зрозуміти, якого саме року це машина, тому я чіпляюся лише з якихось припущень і все аби просто так, бо розробники написали що візуально машини різні і тому яку саме версію машини вони взяли то невідомо.
Нісан 1989 і гольф 90-х?
Обидві машини кінця 90-х?
Гольф 2002 року (на фото)? А хто зна
  • Окей, я знайшли цей (можливо!) гольф, який виглядає майже ідентично звичайній версії і має краще начиння за нісановське 1989 рок... - їж, читай, смійся on we.ua
About channel

замітки про буття веганкою-феміністкою-сжвшницею. не інстаграм, але я вам покажу що я їм. не інстаграм, тому некрасиво

Created: 23 May 2024
Responsible: ліза м

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules

Back to authorization