Межа - we.ua

Межа

we:@mezha.net
50.4 thous. of news
Межа on mezha.net
Мінцифра РФ обмежила мобільний інтернет у Москві на 9 травня
Оператори зв’язку з 4 травня почали попереджати абонентів у Москві й Петербурзі про те, що з 5 до 9 травня можуть обмежувати мобільний зв’язок Оголошене тимчасове відключення мобільного інтернету викликало хвилю звернень від користувачів, які очікують пояснень щодо стабільності зв’язку під час свят.Як повідомляє онлайн-медіа Радіо Свобода.Мінцифри Росії офіційно повідомило про повне тимчасове обмеження мобільного інтернету в Москві 9 травня з метою забезпечення безпеки урочистостей з нагоди Дня Перемоги. У відомстві наголосили, що доступ до мобільного інтернету, а також до сервісів обміну SМS у Москві буде тимчасово обмежений.Також зазначається можливість застосування обмежень «в оперативному режимі» у разі виникнення загроз у російській столиці 7–8 травня.За даними онлайн-моніторингу, з ранку 7 травня зросла кількість звернень щодо збоїв мобільного інтернету. Оператори зв’язку з 4 травня попереджали абонентів у Москві й у Санкт-Петербурзі про ймовірні обмеження мобільного зв’язку в період з 5 по 9 травня. Міноборони Росії 4 травня оголосило про одностороннє припинення вогню на 8–9 травня. Президент України Володимир Зеленський оголосив «режим тиші» з півночі 6 травня; Росія майже одразу його порушила. Російська сторона не реагувала на пропозицію Києва щодо перемир’я, яке розпочалося з півночі 6 травня. Увечері 6 травня Зеленський знову заявив, що Україна «діятиме дзеркально».

Нічні події та наслідки

Уночі проти 7 травня по Росії масовано завдавалися удари з боку безпілотників. Міноборони РФ заявило про знищення 347 українських дронів. За даними мера міста Москви Сергія Собяніна, над столицею було збито понад 20 дронів. Губернатор Брянської області Олександр Богомаз повідомив про 13 постраждалих внаслідок ударів; також було зафіксовано атаки по Наро-Фомінську Московської області. За даними деяких телеграм-каналів, ціллю удару міг бути військово-логістичний комплекс «Нара» Міноборони РФ, однак офіційне підтвердження від відомств наразі відсутнє.Ситуація вночі залишалася напруженою, а офіційних підтвержень щодо довгострокових обмежень після 9 травня не надходило. Жителі регіону очікують роз’яснень від владних структур щодо стабільності зв’язку під час урочистостей.Узагальнюючи, події свідчать про підвищену увагу влади до забезпечення безпеки під час святкових заходів та можливі подальші кроки щодо роботи мобільного зв’язку в Москві та сусідніх регіонах.Ще цікаві матеріали:
    Київстар зафіксував збій у мережі, через який абоненти скаржаться на неможливість дзвінків, перебої з інтернетом та слабкий сигнал; оператор поки не коментує.Удень 5 травня московські аеропорти призупинили польоти через загрозу безпілотників, близько 200 рейсів затримано або скасовано, спостерігалися перебої мобільного інтернету.Міноборони РФ заявило про можливий масований удар по центру Києва 9 травня у відповідь на загрозу обстрілу Москви; Київ не отримав офіційних пропозицій про перемир’я.
Тhе роst Мінцифра РФ обмежила мобільний інтернет у Москві на 9 травня fіrst арреаrеd оn Межа. Новини України..
Go to bykvu.com
Go to all channel news
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • #Межа - Новини України та світу, інтерв‘ю, фото, відео

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site bykvu.com.

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules