Межа - we.ua

Межа

we:@mezha.net
52.2 thous. of news
Межа on mezha.net
Юрґен Гардт закликав чекати рішення Києва щодо участі Німеччини в мирних переговорах
Україна має самостійно вирішувати, чи залучати Німеччину або ЄС до посередництва. Сторони мають чекати на остаточну позицію президента.Як повідомляє онлайн-медіа Укрінформ.Будь-яка участь представників Німеччини або ЄС у можливих мирних переговорів між Україною та Росією має бути предметом рішення української влади.На цьому наголосив Юрґен Гардт, речник з питань зовнішньої політики парламентської фракції ХДС/ХСС у Бундестагу, під час інтерв’ю, висловлюючи позицію щодо посередницької ролі.“Я вважаю це пропагандою. Адже якби Путін, дійсно, мав серйозний інтерес до посередницького процесу, то його адресатом мав би бути Президент України, якому він і повинен був би зробити таку пропозицію. І вже тоді Президент Зеленський мав би прояснити Заходу, як він оцінює ту чи іншу пропозицію щодо посередництва”– Юрґен ГардтЗа словами Гардта, ця ініціатива Путіна не слід сприймати як серйозну; адресатом очікувано була внутрішньонімецька аудиторія, а мета – посилити проросійські сили у внутрішньому політикумі Німеччини, що є частиною російської підтримки певних сил.Якщо Києву надійде запит, Німеччина або ЄС могли б долучитися до переговорного процесу, однак ініціатива має виходити перш за все з українського боку, а Президент Зеленський має визначати умови.

Висновок

Дискусія залишається у форматі очікування на рішення української влади: лише вони зможуть визначити, чи варто залучати сторонніх посередників і які саме ролі їм відвести в майбутніх переговорах, а також яка буде позиція Києва щодо участі ЄС та Німеччини.Корисне для прочитання:
    Аніта Хіппер повідомила, що Єврокомісія відкинула роль Білорусі як посередника в мирних переговорах через відсутність довіри до режиму Лукашенка та спільні навчання з Росією.
Тhе роst Юрґен Гардт закликав чекати рішення Києва щодо участі Німеччини в мирних переговорах fіrst арреаrеd оn Межа. Новини України..
Go to bykvu.com
Go to all channel news
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • #Межа - Новини України та світу, інтерв‘ю, фото, відео

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site bykvu.com.

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules