Go to profile
Леонід Биков on we.ua
Я не думав, що стільки слідкує,
Що друкую завжди в інтернеті.
Значить хтось десь і мене почує
Й навіть той, хто сидить в кабінеті.

Може щось і тямуще відчують
У віршах на болючі всім теми.
Добре, що Інтер сайти існують,
Де висловлює кожний проблеми.
  • Я не думав, що стільки слідкує,Що друкую завжди в інтернеті.Значить хтось десь і мене почуєЙ навіть той, хто сидить в кабінет... - Леонід Биков on we.ua