UK
EN
Соцмережа
Новини
Блоги
Погода
Заходи
Оголошення
UK
EN
Перейти до профілю
Леонід Биков
21 тра. 2026 14:02
Леонід Биков
21 Тра. 14:02
Я не думав, що стільки слідкує,
Що друкую завжди в інтернеті.
Значить хтось десь і мене почує
Й навіть той, хто сидить в кабінеті.
Може щось і тямуще відчують
У віршах на болючі всім теми.
Добре, що Інтер сайти існують,
Де висловлює кожний проблеми.
Більше дописів
Ми використовуємо cookies
. Прочитайте детальніше про це в окремій статті.
Згода