Go to profile
Леонід Биков on we.ua
Як все обридло навкруги,
Що навіть опускаю руки.
Як ви дістали, вороги.
Все мало вам, криваві суки.

Але апатія пройде.
Бувало й набагато гірше.
Полегшення в душі прийде
І зло на вас зросте ще більше.

Не подолати й стариків.
Ми ще, як що, на щось спроможні.
Вас розірвéмо, мудаки,
Бо ми для вас непереможні.8
  • Як все обридло навкруги,Що навіть опускаю руки.Як ви дістали, вороги.Все мало вам, криваві суки.Але апатія пройде.Бувало й... - Леонід Биков on we.ua