Як все обридло навкруги,
Що навіть опускаю руки.
Як ви дістали, вороги.
Все мало вам, криваві суки.
Але апатія пройде.
Бувало й набагато гірше.
Полегшення в душі прийде
І зло на вас зросте ще більше.
Не подолати й стариків.
Ми ще, як що, на щось спроможні.
Вас розірвéмо, мудаки,
Бо ми для вас непереможні.8