These news items are translated using machine learning and machine translation technologies. We apologize for any inaccuracies or errors in the text. Switch to the Ukrainian language to read the news in the original.
ПрАТ «Рівнеазот», що входить до азотного холдингу Оstсhеm, повністю відновило виробництво мінеральних добрив і вивело ключові цехи на планову потужність.
Європейська комісія (ЄК) у новому стратегічному документі «Бачення сільського господарства та продовольства» наголосила на важливості конкурентоспроможності та стійкості тваринницького сектору.
Засідання робочої групи з питань впровадження системи сільськогосподарських знань та інновацій АКІS в Україні відбулось сьогодні, 13 березня, у Міністерстві аграрної політики та продовольства.
Аlbасоn Vеnturеs Lіmіtеd, що належить генеральному директору агропромхолдингу «Астарта» Віктору Іванчику, 11 березня 2025 року придбала акції компанії.
... More
About channel
Найактуальніші агроновини України та світу. Все про сільське господарство, фермерство, ринки, прогнози та технології. Будьте в курсі останніх подій на аграрному ринку!
Responsible: editorial office of the site agroportal.ua