Еспресо - we.ua

Еспресо

we:@espreso.tv
26.2 thous. of news
Еспресо on espreso.tv
Війна на Близькому Сході може зіграти на руку Росії, — нардеп Княжицький
Таку думку висловив народний депутат Микола Княжицький у подкасті на YоuТubе, коментуючи ризики війни на Близькому Сході для України.За його словами, затяжний конфлікт у регіоні здатен підштовхнути ціни на нафту і газ угору, а це автоматично збільшить доходи російського бюджету. Саме ці гроші Росія спрямовує на виробництво зброї та продовження війни проти України."Зростання цін на енергоносії додасть Росії коштів для їхнього бюджету, який вони використовують для виробництва зброї", — сказав Княжицький.Він також пов’язав це з надіями на економічне виснаження Росії: якщо б фінансові можливості Кремля скорочувалися, це могло б підштовхнути Москву до реальніших переговорів. Але нова війна, навпаки, ризикує продовжити для Росії "вікно можливостей" — через зростання експортних доходів.Окремо депутат наголосив, що для України критично важливо не допустити "зміщення фокуса" союзників. За його словами, попри глобальну ескалацію, саме Європа залишається найбільш зацікавленою у стримуванні Росії, адже російська агресія є прямою загрозою для європейських держав."Наш головний союзник — це країни ЄС. Попри різноманітність і часом неузгодженість Європи, нам поки що серйозно немає на кого більше опиратися", — наголосив Княжицький.Він також критично оцінив риторику Дональда Трампа, який використовує тему допомоги Україні у внутрішній політиці США напередодні виборчих кампаній.
Дональд Трамп 3 березня відкинув можливість переговорів з Іраном на тлі операції проти тегеранського режиму, яка продовжується четвертий день."Спекулятивні тренди щодо цін на нафту - в інтересах і Ірану, і особливо Росії, яка хоче поповнити бюджет війни, це завжди була її мрія, щоб в Перській затоці на Близькому Сході трапилось щось таке, що різко спричинило б акселерацію цін на нафту", - вважає президент Центру глобалістики "Стратегія ХХІ"  Михайло Гончар. Європейські чиновники побоюються, що увага США до повномасштабної війни Росії в Україні знизиться через операцію Трампа проти Ірану.  
Go to espreso.tv
Go to all channel news
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • Читайте онлайн останні новини України і світу на сайті телеканалу Еспресо. ᐈ Найважливіші новини дня, свіжа інформація про війну з Росією, події на фронті. Новини політики та економіки. Відео, аналітика, коментарі експертів.

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site espreso.tv.

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules