Москва і Пекін незадоволені результатами G7: Краєв пояснив, чому це позитивний сигналТаку думку висловив експерт Української Призми, старший викладач кафедри міжнародних відносин Києво-Могилянської Академії Олександр Краєв у проєкті "СвітОгляд" з Євгеном Магдою на Slаwа.ТV та Еспресо.За його словами, реакція офіційних структур РФ та КНР зазвичай є значно активнішою у випадках міжнародних самітів такого рівня, однак цього разу ситуація виглядає інакше."Дуже сподіваюся, що Росія і Китай не задоволені результатами G7. Тобто в них явно доступ до інформації трохи краще, ніж у нас. Можливо, вони більше знають про ті кулуарні переговори, які проходили, але по тій обмеженій реакції, яка була дана на цю зустріч, і по тій відсутності спроб нівелювати її результати - бо ми знаємо, що і російська, і китайська пропаганда любить применшувати подібні саміти, їх роль і важливість та показувати неможливість європейської дипломатії і європейського політикуму працювати з Америкою - цього разу нічого не було", - зазначив Краєв.Експерт наголосив, що відсутність активного інформаційного тиску з боку Москви та Пекіна може свідчити про те, що вони ще аналізують наслідки домовленостей саміту G7."Очевидно, Росія та Китай досі намагаються зрозуміти, що насправді сталося і наскільки це для них загрозливо. А це для нас уже хороший показник. Тобто, допоки наші вороги і супротивники не знають, як реагувати на те, що ми робимо із партнерами і союзниками, доти саме ми контролюємо ситуацію. І саме ми, по суті, є в контролі того, що буде зроблено наступним і на що вони вже змушені будуть реагувати", - наголосив Краєв.Експерт Української Призми також додав, що така реакція може бути позитивним сигналом для України та її партнерів."Тому з такої точки зору я переконаний і я дуже на те сподіваюся, що і Москва, і Пекін результатами цієї зустрічі незадоволені", - резюмував Краєв.Помічник Путіна Юрій Ушаков заявив, що європейські лідери на саміті G7 "накачували" президента США "шкідливими ідеями".
Go to espreso.tv