These news items are translated using machine learning and machine translation technologies. We apologize for any inaccuracies or errors in the text. Switch to the Ukrainian language to read the news in the original.
Одеська компанія у сфері ІТ, Dіgіs, оголосила про своє об’єднання з аутсорсером Sсаlаmаndrа під назвою Dіgіs Grоuр. Про це стало відомо зі слів фаундера Dіgіs, Ніка Нагаткіна, який оцінює суму угоди від $500 000 до $1 млн. Після завершення цієї угоди, команда Sсаlаmаndrа приєднається до Dіgіs.
Спілка резидентів «Дія.Сіty» і Dііа.Сіty Unіtеd закликала Кабмін вжити низку заходів для роботи важливих для економіки підприємств в умовах повномасштабної війни.
Видання NV склало рейтинг найбагатших ІТ-підприємців України. Перші місця у ньому посіли бізнесмени, які орієнтовані на західні ринки — Влад Яценко, Дмитро Запорожець та Тарас Кицмей і Ярослав Любінець з SоftSеrvе.
Корпорація Місrоsоft в світлі останніх подій вирішила прив’язати зарплати керівників до функціонування систем безпеки: якщо компанію хакнуть, то босам «зріжуть» бонуси.