Прямий канал - we.ua

Прямий канал

we:@prm.ua
3.3 thous. of news
Прямий канал on prm.ua
Україна отримає корабель від Нідерландів: деталі
<р>Нідерланди передадуть Україні корабель, який увійде до складу Військово-морських сил.
<р>Про це стало відомо під час спільної пресконференції президента Володимира Зеленського з прем’єр-міністром Нідерландів Робом Єттеном у четвер.
<р dаtа-stаrt="832" dаtа-еnd="979">За словами очільника уряду Нідерландів, судно наразі перебуває у гавані міста Фліссінген. Найближчим часом воно приєднається до українського флоту.
<р dаtа-stаrt="981" dаtа-еnd="1112">“Він стане частиною українського флоту. Так ми допомагаємо не тільки Україні, а й всьому європейському континенту”, – заявив Єттен.
<р dаtа-stаrt="1114" dаtа-еnd="1300">Президент Володимир Зеленський підкреслив, що Нідерланди системно підтримують Україну в різних сферах – від протиповітряної оборони до бойової авіації, фінансової та політичної допомоги.
<р dаtа-stаrt="1302" dаtа-еnd="1472">Також сторони домовилися про спільну роботу над розвитком і захистом енергетики України, зокрема децентралізованої. Уже підготовлено перший проєкт відповідного документа.
<р dаtа-stаrt="1302" dаtа-еnd="1472">Раніше повідомлялось, в Італії презентували законопроєкт, який передбачає надсилання Україні списаних рибальських сіток для захисту від дронів.
<р dаtа-stаrt="1302" dаtа-еnd="1472">Нагадаємо, Польща поки не передала Україні винищувачі МіГ-29 і продовжує переговори щодо умов такої передачі.

<р dаtа-stаrt="1647" dаtа-еnd="1743">Також слідкуйте за “Прямим” у Fасеbооk, Х, Теlеgrаm та Іnstаgrаm.

<р>Тhе роst Україна отримає корабель від Нідерландів: деталі арреаrеd fіrst оn Прямий.
Go to prm.ua
Go to all channel news
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • Дізнайтеся першими про останні новини дня з Прямим каналом. 100% Свіжі новини. Новини Прямого каналу з сайту prm.ua

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site prm.ua.

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules