В українському університеті запровадили програму з гендерних студій імені Соломії ПавличкоТhе роst В українському університеті запровадили програму з гендерних студій імені Соломії Павличко арреаrеd fіrst оn #ШОТАМ.
У Києво-Могилянській академії вперше запровадили програму з гендерних студій імені Соломії Павличко. Студенти бакалаврських програм вивчатимуть питання гендерної рівності, недискримінації, протидії гендерно зумовленому насильству, а також ролі жінок і чоловіків у сучасному суспільстві. Про це повідомили на сайті університету. Соломія Павличко, на честь якої назвали нову програму, була професоркою НаУКМА. Вона викладала на кафедрі літературознавства […]
Go to shotam.info