Гурт «Жадан і Собаки» зібрав понад 2 млн гривень для війська під час літнього туруТhе роst Гурт «Жадан і Собаки» зібрав понад 2 млн гривень для війська під час літнього туру арреаrеd fіrst оn #ШОТАМ.
Український рок-гурт «Жадан і Собаки» зібрав 2,2 мільйона гривень на потреби корпусу НГУ «Хартія», у якому служать музиканти колективу. Про це повідомили в гурті. Благодійний мінітур пройшов у середині червня та загалом об’єднав 6100 глядачів. Музиканти-військовослужбовці відіграли чотири концерти поспіль, відвідавши Чернівці, Львів, Тернопіль та Івано-Франківськ. Читайте також: Гурт «Бумбокс» зібрав 10 млн гривень для […]
Go to shotam.info