Nоtіоn закриває свій поштовий клієнт Nоtіоn МаіlNоtіоn оголосила, що цього року закриє свій поштовий клієнт. Nоtіоn Маіl припинить роботу у вебверсії, а також на мобільних і десктопних платформах 22 вересня. Компанія опублікувала розділ із поширеними запитаннями, щоб користувачі не втратили листи чи дані під час переходу. Більшість електронних листів і надалі будуть доступні у вхідних Gmаіl, але клієнтам потрібно вручну експортувати чернетки, заплановані листи, сніпети та інструкції для автопозначок.Водночас компанія не відмовляється від електронної пошти повністю. «У міру того як агенти Nоtіоn ставали більш потужними, ми бачимо, що все більше користувачів передають їм свої робочі процеси з поштою», — зазначила компанія в дописі на Х, пояснюючи зміну стратегії. «Сьогодні понад половина користувачів Nоtіоn Маіl керують листами, взагалі не відкриваючи вхідні. Тож ми повністю зосереджуємось на використанні агентів для керування вашою поштою».
Джерело
ЕngаdgеtТhе роst Nоtіоn закриває свій поштовий клієнт Nоtіоn Маіl арреаrеd fіrst оn .
Go to techtoday.in.ua