Gazeta.ua - we.ua

Gazeta.ua

we:@gazeta.ua
27.4 thous. of news
These news items are translated using machine learning and machine translation technologies. We apologize for any inaccuracies or errors in the text. Switch to the Ukrainian language to read the news in the original.
Gazeta.ua on gazeta.ua
Як зробити ідеальні малосольні огірки: два рецепти пікантної закуски
Малосольні хрумкі та ароматні огірки можна куштувати вже за добу після засолювання. Розповідаємо, як швидко й смачно приготувати малосольні огірки вдома. Малосольні огірки Інгредієнти літр води; 1 ст. л. солі; 2 кг огірків; листя смородини, хрону або винограду; головку часнику; чайну ложку перцю горошком. Як приготувати Для початку потрібно зробити маринад. У каструлю наливаємо воду, всипаємо сіль і ставимо на плиту. Після закипання і розчинення солі знімаємо з вогню і даємо трохи охолонути (хвилин п'ять). На дно банки викладаємо листя. Огірки промиваємо і готуємо - у них потрібно відрізати "попки". Далі викладаємо овочі в ємність. Часник чистимо, нарізаємо і додаємо туди ж разом із перцем. Зверху можна викласти парасольки кропу або листя винограду. Заливаємо злегка остиглим маринадом - він має бути ще теплим. Закриваємо банку кришкою і прибираємо в холодильник, коли маринад повністю охолоне. Знімати пробу можна вже наступного дня. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як приготувати малосольні помідори влітку: простий рецепт пряної закуски Малосольні огірки - рецепт на одну банку Це простий рецепт, який дасть змогу вже за кілька годин насолодитися смачними огірочками. На 2-літрову банку беремо: 1-1,5 кілограма огірків; 2 ст. л. солі; листя вишні, хрону або суцвіття кропу; 10 г перцю чилі; 500-800 мл води; головку часнику. Як приготувати Огірки промиваємо та замочуємо у воді на 20 хвилин. Завдяки цьому вони будуть хрусткими. Промиваємо листя і крупно нарізаємо. Перець нарізаємо тонкими кружечками, а часник можна залишити цілим або ділити навпіл. У банку викладаємо листя, часник, перець, корінь хрону і дуже щільно розміщуємо огірки. Насипаємо сіль і заливаємо водою. Варто вибрати столову з нейтральним смаком або газовану. Залишаємо так на дві години за кімнатної температури, а потім ще на три-чотири - у холодильнику. Малосольні огірки - готові. Зберегти літні огірки на зиму - мрія кожної господині. Особливо, якщо немає можливості тримати консервацію в погребі. Пропонуємо вам рецепт, який дозволить насолоджуватись хрусткими огірками протягом усього холодного сезону, навіть якщо ви живете в квартирі. Цей простий і надійний рецепт дозволить насолодитись смачними домашніми огірками навіть у міській квартирі.
we.ua - Як зробити ідеальні малосольні огірки: два рецепти пікантної закуски
Gazeta.ua on gazeta.ua
Укрзалізниця збільшує кількість поїздів із жіночими купе: нові напрямки з 25 липня
Укрзалізниця повідомила про розширення ініціативи жіночих купе. Про це повідомили в державній компанії. З 25 липня спеціальні вагони з'являться ще у трьох поїздах: №38/37 Київ - Запоріжжя №98/97 Ковель - Київ №22/21 Львів - Харків У кожному з них жіноче купе буде у вагоні №5. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Укрзалізниця отримала нові плацкарти: фото "Відчуття комфорту та безпеки під час подорожей - один із наших пріоритетів. Саме тому ми масштабуємо проєкт жіночих купе", - зазначили в компанії. У таких купе можуть подорожувати тільки жінки або жінки з дітьми віком до 5 років включно. Вартість квитків не відрізняється від звичайного купе. Загалом жіночі купе вже діють у 15 поїздах, зокрема на маршрутах Харків - Ворохта, Київ - Ужгород, Запоріжжя - Ясіня, Дніпро - Трускавець та інших. До початку літнього сезону відпусток Укрзалізниця розширює маршрутну сітку й запускає додаткові пасажирські поїзди. Загалом у літньому графіку на 2025 рік передбачено 18 пар додаткових поїздів. Поїзд №228/227 Івано-Франківськ - Краматорськ курсуватиме через день. Відправлення з Івано-Франківська - о 21:52, прибуття до Краматорська - о 18:28. У зворотному напрямку: виїзд о 19:20, прибуття - о 16:45.
we.ua - Укрзалізниця збільшує кількість поїздів із жіночими купе: нові напрямки з 25 липня
Gazeta.ua on gazeta.ua
Не працює будильник на смартфоні Android: причини та способи вирішення проблеми
На практиці чимало користувачів смартфонів на Аndrоіd стикаються з проблемами, коли будильник не спрацьовує. Проблеми з будильником зазвичай пов'язані з неправильними налаштуваннями, а не зі збоями в роботі програми або системи. Ось кілька найпоширеніших причин, про які розповідає "Техно 24". Поширені причини, чому будильник не спрацьовує Одноразовий будильник встановлено на конкретний день без повторення. Певні дні позначені як такі коли будильник не працює. Без звуку, це режим будильника, який передбачає лише спрацювання вібрації. Цього може бути мало для того, щоб вас розбудити, особливо, якщо смартфон лежить на м'якій поверхні. Заблоковані сповіщення, це одна з причин, яка також може блокувати належне спрацьовування будильника. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як збільшити час роботи батареї смартфона на Аndrоіd: поради Які системні збої можуть "зламати" будильник Хоча системні збої можуть спричинити проблеми з будильником, це трапляється не так часто. Щоб визначити, чи є причиною системна проблема, можна провести невеликий тест. Режим "Не турбувати" Цей режим вимикає всі сповіщення і може впливати на роботу будильників. Зазвичай будильники мають працювати в режимі "Не турбувати", але варто його протестувати: Увімкніть режим "Не турбувати". Встановіть швидкий будильник протягом наступної хвилини. Заблокуйте екран і зачекайте, щоб побачити, чи спрацює будильник. Якщо будильник спрацює, це підтвердить, що проблема не в режимі "Не турбувати". Якщо ні, спробуйте вимкнути цей режим перед сном або переглянути чи має він розширені налаштування, які б не стосувалися будильника. Будильники у беззвучному режимі За замовчуванням будильники на більшості пристроїв мають працювати у беззвучному режимі. Однак, щоб переконатися в цьому, слід протестувати смартфон так, як ми це робили в попередньому режимі. Більшість смартфонів не резервують заряд акумулятора для будильників, тому переконайтеся, що ваш телефон заряджений на ніч. Вирішення проблем з будильником Якщо ваш будильник не працює належним чином, виконайте наступні кроки для усунення несправностей: Перевірте дні спрацьовування будильника. Увімкнення звуку будильника. Увімкнення сповіщень. Переконайтеся, що програма може працювати у фоновому режимі. Якщо ці кроки не вирішили проблему, причиною може бути серйозніша несправність. Ви можете спробувати встановити альтернативний застосунок, або повернути смартфон до заводських налаштувань після створення резервної копії даних. Щодня ми виходимо надвір із телефонами. Враховуючи, що нинішнє літо (а можливо наступне) б'є температурні рекорди, необхідно знати, як правильно використовувати гаджет, щоб запобігти його перегріву.
we.ua - Не працює будильник на смартфоні Аndrоіd: причини та способи вирішення проблеми
Gazeta.ua on gazeta.ua
Безпілотники атакували Чорноморський флот РФ у Новоросійську
Уранці 6 липня Новоросійськ, головна база залишків Чорноморського флоту РФ, прокинувся від вибухів. Про це повідомили російські ЗМІ. Місто зазнало комбінованої атаки українських морських і повітряних безпілотників. За повідомленнями російських джерел, удари здійснювалися одночасно з неба та моря. Метою стали бойові кораблі в порту. У місті кілька годин лунали повітряна тривога, вибухи та звуки стрілянини - працювала система ППО. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дрони атакують Енгельс: у Саратові та сусідніх аеропортах призупинили рейси Мер Новоросійська Андрій Кравченко заявив про перекриття набережної, що має огляд на гавань, а також обмеження на пересування. Водночас російські ресурси поширили відео нібито палаючого морського дрона - його достовірність наразі не підтверджена. Міноборони РФ заявило про нібито збиття 120 українських дронів у різних регіонах, але Краснодарський край у цьому переліку не фігурує. У Росії масово затримуються авіарейси через обмеження у роботі найбільших аеропортів, викликані нібито загрозою атак ударних безпілотників. У московському аеропорту Шереметьєво понад 20 рейсів зазнали затримок, а до Санкт-Петербурга взагалі скасували вильоти.
we.ua - Безпілотники атакували Чорноморський флот РФ у Новоросійську
Gazeta.ua on gazeta.ua
Президент анонсував нові угоди з партнерами та повідомив про ситуацію на фронті
Президент Володимир Зеленський заслухав доповідь Головкома Олександра Сирського по фронту. Про це він розповів у своєму зверненні у Fасеbооk. За його словами, Покровський напрямок - найбільше штурмів за добу, також інші донецькі напрямки, Сумщина, Харківщина. "Захист від російських далекобійних ударів і наша далекобійна робота. Я вдячний кожному нашому українському воїну за влучність і за вміння досягти навіть дуже віддалених районів у Росії. Спільна робота Збройних Сил України, Служби безпеки України, наших розвідок - усе, що додає Україні далекобійних можливостей, допомагає нам наближати завершення цієї війни", - написав президент. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Найпродуктивніша за весь час" - Зеленський про розмову з Трампом Зеленський також відзначив бригади, які показали найбільше результатів на фронті. У підсумку лідер країни привітав з Днем Військово-Морських сил України. Зустрівся з воїнами ВМС та відзначив їх державними нагородами, відзначив найкращих. "Ми пишаємось нашими людьми! І готуємо нові рішення, нові домовленості з партнерами, які зроблять Україну сильнішою. І в обороні, і у відновленні", - наголосив він. Зеленський додав, що наступний тиждень буде багато в чому присвячений саме відновленню України - новим угодам з партнерами, а також багато в чому - відновленню справедливості. Президент Володимир Зеленський підписав новий особливий санкційний пакет проти Росії. За словами президента, це особливі санкції, які б'ють по багатьох російських фінансових схемах, зокрема криптовалютних. Санкції за поданням Національного банку України. Зеленський розповів, що загалом у пакеті сьогодні - санкції проти 60 юридичних осіб.
we.ua - Президент анонсував нові угоди з партнерами та повідомив про ситуацію на фронті
Gazeta.ua on gazeta.ua
Як правильно збирати та зберігати насіння петуній: корисні поради
Петунії ‒ доволі популярні квіти. Багатьом вони подобаються своєю невибагливістю. До того ж, можна не витрачати гроші на насіння петуній, адже воно досить легко збирається. Втім, потрібно знати деякі правила, пише Gаzеtа.uа. Краще збирати насіння з петуній простих одноколірних сортів. Квіти збережуть колір і форму батьківських рослин. Складніше із махровою петунією. Адже гібридні сорти дуже рідко дають насіння. Навіть якщо на махровій петунії з'явився плід-коробочка, насіння може не зберегти сортових характеристик. Зачасту квітка, вирощена із насіння гібридної петунії зберігає первинний колір і форму, але вона не буде такою пишною, як материнська рослина. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зелень і овочі дозріють до заморозків, якщо посіяти на початку серпня Насіння петунії краще збирати через три місяці після початку цвітіння, тобто наприкінці літа ‒ початку осені. Оптимальний час для збору насіння можна визначити за забарвленням коробочок. Насіння вважають дозрілим, якщо якщо коробочки мають жовте або коричневе забарвлення. Головне ‒ не пропустити цей момент, інакше всі коробочки розкриються, а насіння висиплеться. Насіння петунії збирають в суху та ясну погоду. Щоб зберегти всі характеристики сорту, потрібно вибирати здорові та міцні рослини з добре розвиненими квітками. Після того, як квітки петунії зів'яли, їх слід залишити на рослині. Поступово вони пересохнуть і перетворяться в насіннєві коробочки. Коли вони стануть бурими та почнуть розкриватися, їх потрібно акуратно зрізати разом з чашолистками й залишити на кілька днів на рівній сухій поверхні. Після того, як коробочки добре просохнуть, їх слід обережно розкрити пальцями, щоб дістати насіння. Зберігають насіння петунії в сухому та прохолодному місці. Можна тримати його в конверті, мішечку з натуральної тканини або в скляній банці. Одним із чудових способів прикрасити дім є кімнатні рослини та квіти. Вазони не просто прикрашають, але й додають свіжості повітрю, знімають стрес та просто покращують настрій. Що робити, якщо ви не маєте часу або не вмієте доглядати за кімнатними рослинами? Gаzеtа.uа підготувала ідеальну підбірку рослин, які не потребують особливого догляду.
we.ua - Як правильно збирати та зберігати насіння петуній: корисні поради
Gazeta.ua on gazeta.ua
"Клявся, божився" - захисник Азовсталі Михайло Діанов одружився вдруге
Колишній військовослужбовець 36 окремої бригади морської піхоти ЗСУ і захисник Азовсталі Михайло Діанов одружився вдруге. Обраницю Михайла Діанова звати Мирослава. У неї є син від попереднього шлюбу. Весілля зіграли 5 липня, повідомив на своїй сторінці в Fасеbооk Михайло Діанов. "Клявся, божився, що ніколи не одружуся", - іронічно прокоментував Михайло Діанов. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Захисник Азовсталі Діанов розсекретив, де працює після повернення з полону Користувачі мережі привітали пару з одруженням і не скупились на коментарі під дописом. "Ніколи не кажи ніколи! Вітаю! Щастя вам родинного". "Це вчинок. За цих жінок ти і бився. Зроби її щасливою і сам знайдеш у цій справі сенс. Ментам не уподобляйся, будь правоохоронцем". Захисник Азовсталі зробив пропозицію руки і серця Мирославі 1 січні 2025 року. У 2024 році Діанов офіційно розлучився з колишньою дружиною Ольгою, хоча пара розійшлася ще 12 років тому. Від цього шлюбу у Діанова є донька Катерина. Чоловік зізнавався, що вважає себе винним у розлученні. Михайло Діанов знаходився у полоні. Потрапив до нього, коли виходив з Азовсталі. Ще до того він став відомим завдяки фото, де він усміхається, маючи тяжке поранення руки. У полоні Діанов пробув із травня до 21 вересня 2022 року.
we.ua - Клявся, божився - захисник Азовсталі Михайло Діанов одружився вдруге
Gazeta.ua on gazeta.ua
"Клявся, божився" - захисник Азовсталі Михайло Діанов одружився вдруге
Колишній військовослужбовець 36 окремої бригади морської піхоти ЗСУ і захисник Азовсталі Михайло Діанов одружився вдруге. Обраницю Михайла Діанова звати Мирослава. У неї є син від попереднього шлюбу. Весілля зіграли 5 липня, повідомив у Fасеbооk Михайло Діанов. "Клявся, божився, що ніколи не одружуся", - іронічно прокоментував Михайло Діанов. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Захисник Азовсталі Діанов розсекретив, де працює після повернення з полону Користувачі мережі привітали пару з одруженням і не скупились на коментарі під дописом. "Ніколи не кажи ніколи! Вітаю! Щастя вам родинного". "Це вчинок. За цих жінок ти і бився. Зроби її щасливою і сам знайдеш у цій справі сенс. Ментам не уподобляйся, будь правоохоронцем". Захисник Азовсталі зробив пропозицію руки і серця Мирославі 1 січні 2025 року. У 2024 році Діанов офіційно розлучився з колишньою дружиною Ольгою, хоча пара розійшлася ще 12 років тому. Від цього шлюбу у Діанова є донька Катерина. Чоловік зізнавався, що вважає себе винним у розлученні. Михайло Діанов знаходився у полоні. Потрапив до нього, коли виходив з Азовсталі. Ще до того він став відомим завдяки фото, де він усміхається, маючи тяжке поранення руки. У полоні Діанов пробув із травня до 21 вересня 2022 року.
we.ua - Клявся, божився - захисник Азовсталі Михайло Діанов одружився вдруге
Gazeta.ua on gazeta.ua
Від яких хвороб лікує виноград – цінні поради
Чимало захворювань виноградом лікували ще древні греки. Навіть у сучасній медицині є напрям, що ґрунтується на лікуванні захворювань лише виноградом. Називається він ампелотерапія. Фахівці кажуть, що виноград багатий на вітаміни, амінокислоти, мікроелементи, клітковину, пектини, ферменти, ефірні олії, передає Gаzеtа.uа. Виноград може нейтралізувати дію холестерину, нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту. Крім того, він здатний відрегулювати метаболізм, усунути запори, має сечогінну дію. Виноград також налагоджує роботу нервової системи, знижує стомлюваність, відновлює сили, бадьорить, підвищує працездатність. Ягоди винограду: зміцнюють стінки кровоносних судин, щоб зменшити ризик серцево-судинних захворювань; мають антиоксидантні властивості, відновлювальний і протипухлинний ефект; можуть очистити організм, вивести важкі метали й навіть радіоактивні сполуки; насичують організм вітамінами групи В, що поліпшують функції кровотворення; нормалізують рівень гемоглобіну; допомагають у боротьбі з грибковими захворюваннями; покращують колір обличчя і стан шкіри; покращують стан волосся, нігтів, зубів, кісток завдяки наявності у ягодах великої кількості фосфору, кальцію та рибофлавіну; стимулюють роботу серця завдяки наявності в ягодах калію. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що треба їсти, аби знизити активність коронавірусу в організмі Виноград також здатний підвищувати рівень окису азоту в крові, запобігаючи утворенню тромбів. Корисний він і під час лікування астми, хронічних закрепів, розладів шлунка, проблеми з печінкою, хронічної втоми. Омолоджує організм, а виноградний сік ефективний у лікуванні мігрені. Виноград містить речовини для профілактики онкології. Це підтверджують учені університету штату Колорадо. Вживання винограду також допомагає запобігати втраті кісткової тканини у будь-якому віці. Адже у 100 г плодів міститься до 15% добової норми вітаміну К. Саме він необхідний для міцності кісткової тканини. Дієтологи радять їсти виноград здоровим людям щодня. Але зловживати ягодами також не треба. Оптимальна порція 130150 г на день для дорослих. Але є кілька застережень. Вживання винограду може призвести до підвищення рівня глюкози у крові. Виноград стимулює апетит, що може призвести до переїдання, спричинити алергію, розлад шлунка й кишківника. За неправильного вживання руйнувати зубну емаль, спричиняти бродіння та утворення етанолу. Тому не рекомендується вживати виноград: під час загострень виразкової хвороби шлунка й дванадцятипалої кишки, коліту, а також під час діареї; у разі цирозу печінки; у разі цукрового діабету; у разі гіпертонії, у разі карієсу, стоматиту. Щоб виноград був корисним, вживати його потрібно правильно. Бажано їсти окремо від інших продуктів. Можна поєднувати із солодкими фруктами. Після 16:00 17:00 не рекомендується їсти виноград, бо після цього часу вироблення інсуліну знижується, організмові буде важко перетравлювати фрукти. А якщо він не буде повноцінно перетравлений, це призведе до бродіння. Після вживання винограду рекомендується ретельно прополоскати рот. Оскільки цукри, що міститься у ягодах, негативно впливають на зубну емаль. Думка про те, що глютен шкодить людському організму, дедалі більше набуває популярності. Дієтологи пропонують різні види безглютенового харчування, а виробники постачають товари без глютену. Щоб забезпечити організм мікроелементами й не допустити накопичення шкідливих речовин, дієтологи рекомендують максимально урізноманітнювати раціон. Також фахівці з харчування наполягають, що є продукти, надмірне вживання яких може негативно вплинути на здоров'я. Експерти виділили п'ять продуктів, які не варто їсти щодня. Дієтологи кажуть, що їсти після 18:00 можна й навіть потрібно. Головне правильно підібрати продукти.
we.ua - Від яких хвороб лікує виноград – цінні поради
Gazeta.ua on gazeta.ua
Ворог здійснив найбільше атак на Покровському та Лиманському напрямках - Генштаб
Від початку доби на фронті зафіксовано 97 бойових зіткнень. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ. Сьогодні від ворожих артилерійських обстрілів з території рф постраждали райони населених пунктів Мар'їне, Чернацьке, Бобилівка, Біла Береза, Ходине, Проходи, Товстодубове, Бачівськ Сумської області, Семенівка, Лісківщина, Тимоновичі Чернігівської області. На Північно-Слобожанському і Курському напрямках від початку доби відбувалося шість боєзіткнень, два з яких не вщухають дотепер. Противник завдав шість авіаційних ударів, загалом скинув 18 керованих авіаційних бомб та здійснив 146 артилерійських обстрілів, зокрема 20 - із реактивних систем залпового вогню. На Південно-Слобожанському напрямку українські підрозділи відбили три атаки ворога в районах населених пунктів Кам'янка, Зелене, Амбарне, Вовчанськ та в бік населеного пункту Хатнє, ще шість боєзіткнень тривають до цього часу. На Куп'янському напрямку противник п'ять разів атакував позиції у районах населених пунктів Кіндрашівка, Голубівка, та Зелений Гай - наші захисники успішно відбили всі ворожі штурми. На Лиманському напрямку сьогодні загарбницька армія здійснила 21 атаку в районах населених пунктів Греківка, Червоний Став, Серебрянка, Карпівка, в напрямках Нового Миру та Торського. Наразі триває чотири боєзіткнення. На Сіверському напрямку противник двічі атакував позиції Сил оборони в напрямку поблизу Григорівки та Івано-Дар'ївка. На Краматорському напрямку з початку доби боєзіткнень не відбувалося. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти захопили два села біля адмінкордону Дніпропетровської області - DеерStаtе На Торецькому напрямку росіяни шість разів намагалися витіснити наші підрозділи із займаних позицій в районах населених пунктів Диліївка, Торецьк, Русин Яр та Яблунівка. Сили оборони успішно відбили п'ять штурмів противника, одне боєзіткнення триває. На Покровському напрямку з початку доби противник здійснив 26 спроб потіснити наших захисників із займаних позицій в районах населених пунктів Миролюбівка, Полтавка, Новоекономічне, Мирне, Лисівка, Звірове, Удачне, Горіхове, Олексіївка та в напрямках населених пунктів Покровськ, Молодецьке, Дачне Муравка. Сили оборони стримують натиск і вже відбили 19 атак противника. На Новопавлівському напрямку українські воїни відбили п'ять атак окупаційної армії в районах населених пунктів Запоріжжя, Зірка, Мирне, Комар, Новосілка та в бік Новопавлівки, ще два боєзіткнення трвають. На Гуляйпільському напрямку поблизу Малинівки тривають дві ворожі атаки. Противник завдавав авіаційних ударів по населеному пункту Залізничне. На Оріхівському напрямку противник завдав авіаударів по населеному пункту Плавні. На Придніпровському напрямку російські окупанти завдали авіаудару некерованими авіаційними ракетами по району населеного пункту Львове. У найближчі місяці російські війська, ймовірно, зосередяться на спробах оточення Покровська з північного сходу та заходу, намагаючись обійти українську оборону в Донецькій області. Сили противника намагаються закріпитися на напрямку Добропілля - Родинське - Костянтинівка, щоб створити загрозу логістичному тилу Сил оборони.
we.ua - Ворог здійснив найбільше атак на Покровському та Лиманському напрямках - Генштаб
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • Всеукраїнська он-лайн газета. Оперативні новини з України і світу: події, політика, спорт, культура

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site gazeta.ua.

  • Publication date:
  • Categories:

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules