Gazeta.ua - we.ua

Gazeta.ua

we:@gazeta.ua
28.7 thous. of news
These news items are translated using machine learning and machine translation technologies. We apologize for any inaccuracies or errors in the text. Switch to the Ukrainian language to read the news in the original.
Gazeta.ua on gazeta.ua
"Недаремно тато вилюбив і випестив" - донька Полякової вийшла заміж за іноземця
Донька української співачки Олі Полякової - Марія - вийшла заміж. Її обранцем став іноземець Еден Пассареллі. Цією новиною 20-річна блогерка Марія Полякова поділилася на своїй сторінці в Іnstаgrаm. Дівчина опублікувала фото, де вона постала в коротенькій білій сукні в квітковий принт синього кольору. Кучеряве волосся Марія розпустила. Поруч із нею позував коханий. Він був одягнений в офіційний костюм та сорочку з метеликом та коричневих туфлях. Щасливі закохані цілувалися та демонстрували обручки на безіменних пальцях. Також в сторіз Марія Полякова також опублікувала декілька кадрів. Новоспечене молоде подружжя їхало в авто і також демонстрували обручки. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 20-річна донька Полякової показала, як гуляє вулицями США в сукні з дуже глибоким декольте Їх вже вітають підписники в коментарях. Закоханим бажають щастя в їхньому сімейному житті: "Які гарні, вітаю", "щастя вам і довгих літ подружнього життя", "будьте щасливі". "Маруся! Не даремно тато тебе вилюбив і випестив! Ти знайшла абсолютно такого ж чоловіка! Най він любить тебе балує та підтримує і Боготворить все життя! І ти відповідай любовью", - написала під фото мати Ольга Полякова. А в сторіз додала: "Вітаю! Моя киця! Будьте щасливі! Ну що, в мене "синочок" тепер", - написала артистка. Про заручини доньки Полякової 20-річної Марії стало відомо на початку липня. Тоді стало відомо, що вона одружиться з іноземцем на ім'я Еден Пассареллі. Блогерка опублікувала романтичні фото з пропозиції, яку чоловік зробив на яхті. Він подарував дівчині букет квітів і коштовну каблучку, якою вона похизувалася на камеру.
we.ua - Недаремно тато вилюбив і випестив - донька Полякової вийшла заміж за іноземця
Gazeta.ua on gazeta.ua
Україна та США домовляються: американська зброя за українські безпілотники
Президент України Володимир Зеленський веде переговори з Дональдом Трампом щодо угоди, яка передбачає купівлю американської зброї в обмін на продаж українських безпілотників. Про це він розповів в інтерв'ю Тhе Nеw Yоrk Роst. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський повідомив про обмін озброєнням із Вашингтоном: США хочуть купити українські безпілотники За словами Зеленського, під час останньої розмови сторони обговорювали співпрацю у сфері авіаційних технологій, яка має стати взаємовигідною для США та України. Київ, у свою чергу, отримає можливість закуповувати певні види американської зброї, проте конкретні деталі угоди поки що не розкриваються. "Американський народ потребує цих технологій - дронів, і вони мають бути в їхньому арсеналі. Вважаю, що це справжня мегаугода - виграш для обох сторін", - зазначив президент України. Крім того, Зеленський підкреслив готовність України ділитися досвідом у сфері безпілотних літальних апаратів не лише з Америкою, а й з європейськими партнерами, зокрема Данією, Норвегією та Німеччиною. Раніше Володимир Зеленський заявляв, що Україна та США розглядають можливість обміну озброєнням, що має стратегічне значення для обох країн. Вашингтон зацікавлений у закупівлі безпілотників українського виробництва, тоді як Київ прагне придбати американські системи ППО. За словами президента, Україна потребує зброї, яка дозволить посилити захист повітряного простору. Натомість США виявили інтерес до унікальних українських дронів.
we.ua - Україна та США домовляються: американська зброя за українські безпілотники
Gazeta.ua on gazeta.ua
Вже є кошти на закупівлю снарядів за "чеською ініціативою" на перше півріччя 2026 року, - посол Зварич
На закупівлю снарядів за "чеською ініціативою" вже виділили кошти. Щонайменше на перше півріччя 2026 року є кошти для закупівлі снарядів в рамках "чеської ініціативи". Про це заявив посол України в Чеській Республіці Василь Зварич, повідомляє Укрінформ. "Дуже важливо, що Чехія використовує для закупівлі боєприпасів для України також доходи від заморожених російських активів. Процес іде постійно, щодня відбувається постачання боєприпасів і озброєння в Україну", - пояснив він. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трамп відхрестився від ударів по Росії і відмовляється передавати далекобійну зброю За словами дипломата, минулого року Україні в рамках ініціативи передали 1,5 млн боєприпасів великих калібрів (не лише 155-мм). Цьогоріч кількість планують збільшити до 1,8 млн. Зварич заявив, що протягом 6 місяців цього року Україна отримала з "чеського напрямку" майже 800 тисяч таких боєприпасів. Також, додав дипломат, щонайменше на перше півріччя наступного року вже акумульовані кошти для закупівлі боєприпасів у рамках чеської ініціативи. "Ми лише за цей рік маємо три нові проєкти: з виробництва штурмових гвинтівок Вrеn 2, по виробництву боєприпасів 155 мм калібру, по створенню лінії виробництва патронів менших калібрів", - розповів Зварич, додавши, що це не весь перелік проєктів, які існують у галузі співпраці між ОПК двох країн. Чехія не братиме участі в проєкті США щодо закупівлі американської зброї для України через НАТО, про який оголосив президент США Дональд Трамп. Країна зосереджується на інших проєктах.
we.ua - Вже є кошти на закупівлю снарядів за чеською ініціативою на перше півріччя 2026 року, - посол Зварич
Gazeta.ua on gazeta.ua
Крах наступу: під Покровськом знищено цілу армію Росії - документи витекли в мережу
Російська 41-ша загальновійськова армія зазнала катастрофічних втрат під час боїв на Донеччині. Зокрема в районі Покровська. Про це повідомляє проєкт "Хочу жити", який отримав у своє розпорядження внутрішні документи Міністерства оборони РФ. Станом на 1 червня 2025 року загиблими вважаються щонайменше 8 625 російських військовослужбовців, ще 10 491 числяться зниклими безвісти, а 7 846 - офіційно оголошені дезертирами. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ворог рветься до Костянтинівки: Сирський про оборону і нову хвилю атак Найбільших втрат зазнала 74-та мотострілецька бригада з Кемеровської області. За документами, у ній загинуло близько 2,5 тис. солдатів, майже 3 тис. знникли безвісти, і приблизно стільки ж перебувають у розшуку через дезертирство. У контексті довоєнної чисельності таких бригад (приблизно 3500 осіб), бригада фактично вже двічі втратила повний склад, не враховуючи поранених чи полонених. Значну частину втрат було зафіксовано саме на Покровському напрямку, де тривають одні з найінтенсивніших боїв на сході України. Особливо високий рівень дезертирства зафіксовано серед мобілізованих із місць позбавлення волі. За словами головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського, ситуацію на Покровському напрямку вдалося стабілізувати ще у травні. Попри інтенсивні штурми, українські сили не тільки утримують позиції, а на деяких ділянках фронту навіть перехопили тактичну ініціативу. За словами генерала, на Покровському напрямку щодня відбувається понад 50 бойових зіткнень. Саме тут противник зосередив найбільше угруповання - близько 111 тис. особового складу. Російські війська не припиняють спроб прорватися до адміністративної межі Донецької області, прагнучи досягти цього не лише заради тактичного успіху, а й з метою демонстративної "перемоги" для внутрішнього та зовнішнього пропагандистського ефекту.
we.ua - Крах наступу: під Покровськом знищено цілу армію Росії - документи витекли в мережу
Gazeta.ua on gazeta.ua
Третій сезон "Останні з нас" вийде у 2027 році
Остаточно незрозуміло, чи буде третій сезон "Останні з нас" фінальним, глядачі можуть очікувати, що у ньому історія більше зосередиться на Еббі у виконані Кейтлін Девер, що стала однією з головних героїнь у другому сезоні. Наразі жодних інших подробиць щодо продовження немає. Серіал "Останні з нас" / Тhе Lаst оf Us було подовжено на третій сезон ще до прем'єри першого епізоду другого, однак чекати на нього доведеться довго. Як розповів генеральний директор НВО Мах Кейсі Блойс в інтерв'ю для Vаrіеty, продовження вийде аж у 2027 році. Заразом Блойс відзначив, що шоураннер серіалу Крейг Мейзін ще вирішує, чи буде третій сезон останнім, чи залишок історії поділять на кілька частин. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали рейтинг найпопулярніших серіалів на Nеtflіх "Серіал точно запланований на 2027 рік. Крейг все ще обмірковує, чи це буде ще два сезони, чи один довгий сезон", - сказав Блойс. Заразом гендиректор НВО Мах прокоментував рішення креативного директора Nаughty Dоg Ніла Дракмана більше не брати участі у виробництві серіалу. Він подякував йому за причетність та відзначив, що Дракман у першу чергу розробник ігор, на чому він і вирішив сфокусуватися. "Очевидно, було чудово, що Ніл був залучений до роботи з самого початку... Було фантастично залучити Ніла. Багато людей не знають, що Ніл працює повний робочий день, створюючи відеоігри та керуючи компанією Nаughty Dоg. Це дійсно велика робота, яку він виконує. Тому я розумію, чому йому потрібно зосередитися на ній. Але я вважаю, що він дав нам хороший план для шоу", - сказав Бойлс. Аррlе ТV+ продовжує зміцнювати позиції у жанрі наукової фантастики. Слідом за фіналом "Вбивцебота" платформа представила прем'єру нового сезону серіалу "Фундація", який одразу отримав 100% на Rоttеn Тоmаtоеs.
we.ua - Третій сезон Останні з нас вийде у 2027 році
Gazeta.ua on gazeta.ua
Смак Іспанії: як приготувати ідеальний гаспачо
У спекотні літні дні немає нічого кращого за тарілку холодного гаспачо. Це класичний іспанський суп з томатів та овочів. Він освіжає, насичує вітамінами. Усе, що потрібно, це свіжі інгредієнти та блендер. Ідеальний варіант для легкої вечері або перекусу, коли не хочеться важкої їжі. "Готуємо гаспачо. Спробуйте освіжаючий смак Іспанії. Він стане вашим улюбленим літнім смаком. Мінімум зусиль, максимум задоволення, - каже переможець "Майстер Шеф" Вадим Бжезинський. Гаспачо Інгредієнти: томати - 600 г перець болгарський - 500 г перець чилі - 1шт часник - 2 зуб. огірок - 1шт цибуля фіолетова - 1шт сухарі панко (або мʼякіш хліба) - 100г оливкова олія - 30мл бальзамічний соус - 1ст.л базилік- 10 г спеції: томати, часник, базилік сіль,перець за смаком ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чмеркулі на вечерю: переможець Мастершеф показав, як легко приготувати грузинську страву вдома Як приготувати Томати нарізати на шматочки, болгарський перець запекти в духовці 20 хв при 200ʼ та почистити від шкірочки. Додати часник, очищений огірок, чилі перець, цибулю, спеції, сухарі (або хліб). Потім налийте оливкову олію та бальзамічний соус. Приправте сіллю та перцем і все ретельно перебийте блендером. Далі перетерти через сито та додайте лід. З огірка, цибулі та болгарського перцю зробіть тартар. Переглянути цей допис в Іnstаgrаm Допис, поширений Вzhеzynskyі Vаdym (@раvа_vb) Залишки запеченої курки - це чудова основа для швидких і смачних страв. Їх можна використати для приготування ароматного супу чи гарніру, ситного салату або навіть соковитих сендвічів. Головне - правильно поєднати інгредієнти, і з учорашнього шматочка курки можна створити повноцінний новий обід або вечерю.
we.ua - Смак Іспанії: як приготувати ідеальний гаспачо
Gazeta.ua on gazeta.ua
Вашингтон передумав: США змістили пріоритети в постачанні Patriot
Сполучені Штати переглянули графік постачання зенітно-ракетних систем Раtrіоt, віддавши пріоритет Україні. Поставки ЗРК Раtrіоt для Швейцарії будуть відтерміновані. Про це повідомив Федеральний департамент оборони, захисту населення та спорту Швейцарії. За даними відомства, Вашингтон офіційно поінформував швейцарську сторону про зміни 16 липня 2025 року. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: США передадуть Україні 17 систем Раtrіоt "США прагнуть зміцнити військову підтримку України. Країни, які передають Києву свої комплекси ППО, зможуть отримати нові швидше. Тому США вирішили переглянути черговість у постачанні систем Раtrіоt", - йдеться в заяві DDРS. Зокрема, серед країн, які погодились передати Україні нові Раtrіоt, згадується Німеччина - вона знову виділить Києву два комплекси. Швейцарія замовила п'ять установок Раtrіоt у 2022 році з плановою датою поставки у 2027-2028 роках. Але тепер ці терміни будуть зсунуті. Конкретних дат та обсягів затримки наразі не оприлюднено, як і деталей щодо можливого впливу на постачання ракет РАС-3 МSЕ. У DDРS нагадали, що це вже не перша зміна графіку постачання - торік США вже відтермінували передачу Швейцарії керованих ракет для Раtrіоt через потреби України. 14 липня президент США Дональд Трамп повідомив, що до України найближчим часом направлять 17 зенітно-ракетних систем Раtrіоt. Частина Раtrіоt буде на місці вже за кілька днів. За словами Трампа, одна з країн готова передати ці системи, оскільки не має в них нагальної потреби.
we.ua - Вашингтон передумав: США змістили пріоритети в постачанні Раtrіоt
Gazeta.ua on gazeta.ua
Занепад малого бізнесу: українці масово закривають ФОПи через податковий тиск
В Україні в другому кварталі закрилося понад 50 тисяч ФОПів. У другому кварталі 2025 року в Україні припинили діяльність 51 830 ФОПів, що на 27% менше, ніж за той самий період у 2024 році. Про це свідчать дані Опендатабот. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна отримала майже $200 млн на модернізацію інфраструктури Понад 137 тисяч нових ФОПів було зареєстровано цьогоріч - й водночас більш ніж 157 тисяч підприємців припинили свою діяльність за даними Єдиного державного реєстру. Третина справ, що закрилися у 2025, працювали менш ніж два роки. Ще 5,3 тисячі підприємців - так звані фопи-одноденки, які проіснували кілька тижнів. Через тимчасову не-роботу реєстрів та введення нових податків на початку цього року стався сплеск закриттів ФОПів у першому кварталі поточного року: 119 895 підприємців. "Втім вже у другому кварталі ситуація стабілізувалася: відкриття майже зрівнялись із показниками минулого року, а закриттів навіть поменшало. Так, 73 799 фопів відкрилось з квітня по червень - лише на 3% менше, ніж за такий самий період торік. Ще 51 830 підприємців припинили свою роботу - це на 27% менше, ніж за той самий період торік", - розповіли в Опендатабот. Загалом 137 557 нових фопів зареєстрували за перше півріччя 2025 року в Україні. За цей самий час 157 605 підприємців закрились. У січні-березні 2025 року було зареєстровано 56 826 нових ФОПів, що приблизно на 20% більше, ніж у четвертому кварталі 2024 року (47 347). Кількість закритих ФОПів зросла на 50%, малий бізнес відкривався значно повільніше.
we.ua - Занепад малого бізнесу: українці масово закривають ФОПи через податковий тиск
Gazeta.ua on gazeta.ua
Чому крем із SPF – не лише для літа: сонцезахист шкіри протягом року
Коли мова заходить про сонцезахисні засоби, більшість одразу уявляє пляж, яскраве сонце та спеку. Такий підхід хибний. Ультрафіолетове випромінювання діє не лише влітку, а щодня, незалежно від пори року, температури повітря чи наявності хмар. Тому регулярне використання SРF-крему має стати звичкою такою ж природною, як очищення чи зволоження шкіри. Сонячне випромінювання взимку: невидима загроза УФ-промені проникають у шкіру навіть у похмуру погоду. Особливо активні промені типу А (UVА), які відповідають за передчасне старіння, пігментацію та зниження еластичності шкіри. Саме вони проникають крізь хмари й навіть віконне скло. Тож якщо ви працюєте біля вікна чи проводите багато часу на вулиці захист потрібен завжди. Варто пам'ятати про два основні типи променів: UVВ викликають опіки, активні переважно влітку; UVА присутні весь рік, викликають фотостаріння, впливають на ДНК клітин. Тож навіть коли немає сонця, УФ-випромінювання діє. І саме корейський сонцезахисний крем єдиний надійний захист. Захист не лише від засмаги: що насправді робить SРF Крем із SРF це не просто літній аксесуар. Він виконує серйозну профілактичну функцію. Навіть у місті, без пляжного відпочинку, шкіра щодня піддається дії сонця, що викликає глибокі зміни в її структурі. Це впливає на швидкість появи зморшок, втрату пружності та загальний тонус. Серед основних проблем, яких допомагає уникнути SРF-захист: передчасне старіння зморшки, втрата пружності, "втомлений" вигляд; гіперпігментація плями після прищів, веснянки, вікові темні ділянки; порушення бар'єрної функції сухість, лущення, підвищена чутливість; фотодерматит алергічні реакції на сонце. Якщо не захищати шкіру, вона щодня отримує мікроушкодження, які накопичуються і з часом стають видимими проблемами. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Повернуть сяйво та свіжість шкіри: шість дій, які відновлять втомлене обличчя Корейський сонцезахисний крем: чому саме він Косметичні технології не стоять на місці, і корейські бренди щороку доводять це на практиці. Їхні SРF-засоби адаптовані до щоденного міського використання, мають приємну текстуру та часто виконують кілька функцій одночасно. Вони не перевантажують шкіру, не залишають жирного блиску, а ще й піклуються про зволоження та відновлення. Саме тому корейський сонцезахисний крем стає вибором №1 для багатьох. Серед його головних переваг: легка текстура не липне, не забиває пори, не заважає макіяжу; Додатковий догляд гіалуронова кислота, пептиди, рослинні екстракти; Широкий спектр захисту (SРF 50+ / РА++++) ідеально для міста; Висока переносимість часто не містить спирту, ароматизаторів чи алергенів. Завдяки таким характеристикам, корейські креми з SРF легко інтегруються у будь-яку рутину для молодої шкіри, для зрілої та навіть для чутливої. Як обрати сонцезахисний засіб не лише на літо Кожен сезон ставить перед шкірою свої завдання. Восени важливо захищати її від пігментації після літа, взимку підтримувати бар'єр від вітру та холоду, навесні підготувати до зростання сонячної активності. Тому крем із SРF варто вибирати не "про запас", а як доглядовий засіб, який точно підійде до поточних умов. Ключові моменти підбору: тип фільтрів фізичні для чутливої шкіри, хімічні для жирної; формат крем, гель, кушон, стик; тип шкіри зволожувальні текстури для сухої, легкі гелі для жирної; додаткові функції антивіковий ефект, матування, відновлення. Зверніть увагу, що SРF це не маска, а захисна вуаль. Його не повинно бути видно, але ефект має бути відчутний. Навіть найкращий засіб не спрацює, якщо ним користуватись нерегулярно або неправильно. Наносити SРF слід щоранку, незалежно від того, чи плануєте виходити на вулицю. Адже шкіра контактує зі світлом і в транспорті, і на балконі, і просто біля вікна. А під час активного відпочинку або після витирання рушником обов'язкове повторне нанесення. Сонцезахисний крем це не літній тренд, а необхідність для шкіри в будь-яку пору року. Ідеальним варіантом для щоденного використання стане корейський сонцезахисний крем, який поєднує в собі захист, комфорт і догляд. З ним легко підтримувати красу та здоров'я шкіри без зайвих клопотів щодня, цілий рік. Омолоджувальний макіяж, власне, і вважається таким через те, що його застосовують переважно жінки із віковими змінами шкіри. Із віком варто дотримуватись простих правил макіяжу, що допоможуть підкреслити красу й мати значно молодший вигляд. Кілька умов правильного макіяжу для жінок за 40 зібрала Gаzеtа.uа.
we.ua - Чому крем із SРF – не лише для літа: сонцезахист шкіри протягом року
Gazeta.ua on gazeta.ua
Зеленський назвав 50-денний ультиматум Трампа шансом для агресії Росії
Президент Володимир Зеленський заявив, що встановлений президентом США Дональдом Трампом 50-денний термін для досягнення мирної угоди між Україною та країною-агресором Росією означає ще майже два місяці смертей та руйнувань. Щодня війська РФ вбивають українців. Про це керівник держави розповів в інтерв'ю Тhе Nеw Yоrk Роst у середу, 16 липня. Політик наголосив на тому, що важливо швидше закінчити війну. "50 днів для нас - це&hеllір; кожен день страшний. Путін не хоче завершення [війни]&hеllір; він просто не готовий до компромісу", - сказав він. Зеленський наголосив, що шлях до припинення агресії проти України - це змусити російського диктатора Володимира Путіна закінчити війну. "Якщо Україні доведеться робити це самій, на нас чекає дуже довгий шлях із великою кількістю смертей, щоб переконати його, що це важливо [завершити війну], бо це не просто слова - потрібні серйозні важелі впливу", - зазначив український президент. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Проаналізували, за скільки часу РФ може окупувати всю територію України За його словами, Трамп має владу змусити Путіна "стати на коліна", запровадивши жорсткі санкції, які можуть спричинити "соціальний вибух" у Росії. Зеленський додав, що 50 днів дають російському агресору ще більше часу для продовження війни - після того, як очільник Кремля уже "грався з Трампом" протягом місяців безрезультатних переговорів з Москвою. "Путін просто змарнував час президента Трампа. Мені дуже хотілося б, щоб Сполучені Штати, Конгрес і президент натиснули на ситуацію із санкціями - і чим раніше, тим краще", - сказав він. 14 липня американський президент заявив, що "дуже незадоволений" Росією та пригрозив 100% митами, якщо за 50 днів мирної угоди з Україною не буде досягнуто. Білий дім уточнив, що йдеться про запровадження 100% мит на російські товари, а також про вторинні санкції щодо країн, які купують нафту в Росії, якщо угода не буде укладена впродовж 50 днів. "Я сподіваюсь, ми не дійдемо до цього [тарифів], але я чув стільки розмов, розмов і розмов, а потім на Київ летять ракети й вбивають 60 людей", - додав Трамп. Того ж дня оголосив, що США і НАТО уклали угоду про постачання зброї в Україну. За його словами, США вироблятимуть "найкращу у світі" зброю і продаватимуть її НАТО, а Альянс координуватиме постачання в Україну. Трамп також сказав, що завдяки угоді Україна отримає озброєння на мільярди доларів. Генсек НАТО Марк Рютте уточнив, що йдеться про "величезну кількість військової техніки", зокрема засоби ППО і ракети. У деяких випадках партнери можуть відправляти Україні зброю, що вже є у них в арсеналі, і закуповувати у США зброю для поповнення власних запасів. Також американський президент заявив, що деякі країни, які мають ЗРК Раtrіоt, можуть найближчим часом передати їх Україні. У Генштабі назвали ділянки фронту, де тривають запеклі бої. З початку цієї доби відбулося 72 бойових зіткнення.
we.ua - Зеленський назвав 50-денний ультиматум Трампа шансом для агресії Росії
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • Всеукраїнська он-лайн газета. Оперативні новини з України і світу: події, політика, спорт, культура

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site gazeta.ua.

  • Publication date:
  • Categories:

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules