Gazeta.ua - we.ua

Gazeta.ua

we:@gazeta.ua

6.2 thous. of news

These news items are translated using machine learning and machine translation technologies. We apologize for any inaccuracies or errors in the text. Switch to the Ukrainian language to read the news in the original.

Як відрізнити справжню ікру від підробки: три способи

Червона ікра - справжній делікатес, який часто купують для святкового столу. Але не вся продукція на полицях магазинів є натуральною. Підробки часто маскують під оригінал. Тому важливо знати, як перевірити якість ікри перед покупкою. Кулінар Олександр Огороднік дав три поради, як обрати натуральну ікру. При виборі в магазині Прозора баночка: вибирайте ікру, яка продається в скляній тарі - це дозволяє оцінити її колір, текстуру та відсутність зайвої рідини. Відсутність рідини: якщо ікра "плаває", це може свідчити про низьку якість або підробку. Ціна: справжня ікра не може коштувати надто дешево. Перевірка вдома Тест гарячою водою. Покладіть кілька ікринок у гарячу воду. Натуральна ікра залишиться цілою або трохи змінить форму. Підробка може повністю розчинитися чи змінити колір води. Текстура. Натуральна ікра має бути пружною та легко лопатися під легким натиском, тоді як штучна часто гумова. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні дорожчає ікра - назвали причини та нові ціни Перевірка полум'ям Обережно нагрійте кілька ікринок на вилці або ложці. Справжня ікра матиме легкий запах риби, а підробка - запах пластмаси чи хімії. Ці прості методи допоможуть вам визначити якість продукту та насолоджуватися натуральною ікрою. Переглянути цей допис в Іnstаgrаm Допис, поширений Олександр Огороднік | Корисні поради | Гумор | Красиві рецепти (@о_gоrоdnіk) Традиційно на Новий рік люди купують червону ікру для приготування салатів чи канапок. Але деяким краще від неї відмовитися, інакше застілля обернеться лікарняним ліжком Сама по собі ікра вважається дуже корисним продуктом, оскільки в ній міститься омега-3 та вітамін D. Але часто вона виявляється пересоленою, через що може нашкодити певним людям. Ікра небезпечна для тих, хто страждає від гіпертонічної хвороби.
we.ua - Як відрізнити справжню ікру від підробки: три способи

Грецька кухня посіла перше місце у світовому рейтингу

Гастрономічна енциклопедія ТаstеАtlаs опублікувала щорічний рейтинг найкращих кухонь світу. Першу сходинку зайняла грецька кухня, другу - італійська, а трійку лідерів завершила мексиканська, повідомляє Lіgа.nеt. До найкращих грецьких страв за версією ТаstеАtlаs увійшов гірос - піта з м'ясом, соусом і свіжими овочами, грецький салат та мусака - запіканка з баклажанами та фаршем із баранини. Серед найпопулярніших продуктів названі сир фета, сир касері, оливки сорту "Каламата", оливкова олія та грецький йогурт. Італійська кухня здобула прихильність завдяки піці "Неаполітані", сиру буррата та прошуто. Найпопулярніші страви Мексики - тако біррія, ескітес (кукурудзяна страва) та кочініта пібіль (тушкована свинина). ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Різноманітні суші у світі японської культури До першої десятки також увійшли: іспанська, португальська, турецька, індонезійська, французька, японська та китайська кухні. Українська кухня посіла 44 місце. Найкращими упорядники назвали вареники, сирники, пампушки, а також мачанку і котлету по-київськи. За останні кілька років вина українського виробництва стрімко інтегруються у світову гастрономічну культуру і набирають популярності кожного дня все більше. Це пов'язано насамперед із модним нині трендом на органічні та натуральні продукти. Хоча не останню роль відіграє й висока якість продукції українських виноробів, завдяки якій наші вина швидко інтегруються у світові кулінарні тенденції. Висока якість та конкурентоспроможність українських вин навстіж відкрила перед ними двері на міжнародний ринок. Щороку винороби України в рази збільшують обсяги експорту до країн Європи, навіть до країн інших континентів. Зокрема один із лідерів серед українських виробників - вина Vіllа UА - значну частину своєї продукції експортує до Німеччини, Латвії, Ізраїлю, Польщі та Чехії.
we.ua - Грецька кухня посіла перше місце у світовому рейтингу

Як правильно мити сухофрукти: про ці правила знають одиниці

Сухофрукти вважаються корисним та смачним перекусом, але перед вживанням їх потрібно правильно мити. Багато хто їх швидко споліскує під проточною водою і не знають, що на поверхні сухофруктів можуть залишатися консерванти, пил та мікроорганізми. Є прості правила очищення, про які знають одиниці. Сухофрукти та горіхи є одними з найбільш забруднених товарів на продовольчих ринках. Найчастіше вони бувають нічим не прикриті, тому перед вживанням у їжу їх слід ретельно промити. У першу чергу після промивання в проточній воді сухофрукти необхідно як слід обдати окропом. Це позбавить продукт від консервантів та олії, якою покривають його перед продажем. Саме тому сухофрукти такі липкі. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому жінкам треба щодня їсти чорнослив Після обробки гарячою водою досвідчені господині рекомендують замочити їх у сольовому розчині на 20 хвилин. Приготувати його легко, достатньо у двох літрах води розчинити дві столові ложки солі. Після процедури обов'язково промийте сухофрукти під проточною водою. Як мити горіхи Схожа ситуація складається і з горіхами. Після промивання під краном їх слід на годину замочити в теплій воді. Далі ще раз сполосніть і відправте в духовку. Температура в ній не повинна перевищувати 60 градусів. Уважно дивіться, щоб горіхи не підгоріли. Дотримуючись цих простих правил, можна не хвилюватися за чистоту продуктів і сміливо насолоджуватися їх смаком і користю. Узвар - це традиційний український напій, який обов'язково ставлять на різдвяний стіл і не тільки. Його секрет у правильному поєднанні сушених фруктів, меду та прянощів, які разом створюють гармонійний смак. Цей напій не лише смачний, а й корисний, адже зберігає в собі всі цінні властивості натуральних інгредієнтів. Узвар - справжній суперфуд, скоріше навіть супердрінк. Він є джерелом вітамінів, мінералів, антиоксидантів, а також багатий на калій, який дуже необхідний для здорового функціонування серця
we.ua - Як правильно мити сухофрукти: про ці правила знають одиниці

Рване м'ясо на вечерю: записуйте рецепт від суперфіналістки кулінарного шоу

Якщо ви шукаєте ідею для ситної та смачної вечері, рване м'ясо - це те, що вам потрібно. Воно просто тане в роті. Ідеально підходить для вечері з родиною або друзями, каже фудблогерка Ольга Рябенко, яка є суперфіналісткою Мастер Шеф. Кулінарка поділилась покроковим рецептом рваного м'яса. Рване м'ясо: рецепт Інгредієнти Яловичина (лопатка) - 2-2,5 кг; Сіль; Перець; Мікс спецій для мʼяса; Цибуля - 2 шт; Часник - 5 зубців; Помідори очищені різані - 1 банка (або свіжі - 3 шт); Бульйон або вода - 120 мл; Петрушка. Як приготувати М'ясо посолити, поперчити, додати спеції і натерти цим всім. Цибулю порізати пів кільцями, викласти на дно каструлі. Краще запікати в чавунному посуді. Зверху кладемо м'ясо. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стане королевою святкового столу: записуйте розкішний рецепт свинини з чорносливом і горіхами на свята Додати подрібнений часник, помідори, бульйон. Накрити кришкою і відправити в розігріту духовку до 160-170* на 4- 6 години, можна і на довше. Все залежить від ваги та частини мʼяса. Готове м'ясо порвати щипцями, як на відео. Якщо у вас вийшло багато рідини( бульйону), злийте зайве. І поставити знову в духовку з відкритою кришкою на 210* на 30-40 хвилин. Подавати з улюбленим гарніром, або змішувати з соусами. Переглянути цей допис в Іnstаgrаm Допис, поширений Ольга Рябенко | Світова кухня | Мама чотирьох (@оlgа_rіаbеnkо_) Якщо хочете швидко та смачно приготувати обід чий вечерю, грильовані курячі грудки з овочевим салатом та йогуртовим соусом - ідеальний варіант. Цей рецепт поєднує у собі легкість приготування, користь для здоров'я та неймовірний смак. Усього кілька простих кроків, і ви зможете насолоджуватися чудовою стравою, яка підходить для всієї родини.
we.ua - Рване м'ясо на вечерю: записуйте рецепт від суперфіналістки кулінарного шоу

Сандей-Баноффі для сніданку: як приготувати смачний десерт, який залюбки з'їдять дорослі та діти

Ранок можна розпочати і зі смачного десерту. У сандей-баноффі входить всього п'ять інгредієнтів, а час приготування скорочено до мінімуму. Це відмінний варіант сніданку не тільки для дорослих, але і для дітей. Вчені підтвердили, що морозиво підвищує активність мозку. За результатами досліджень, регулярне вживання цього десерту запобігає розвитку депресії тривоги, захищає від негативного впливу стресу. Альтернатива десерту - просто купити морозиво. Користь та ж, але це ще швидше і простіше. Десерт сандей-баноффі Час приготування: 10 хвилин Інгредієнти: 4 банани; 200 мл жирних вершків (30-33%); 200 мл вареного згущеного молока; 400 г пломбіру; мигдаль. Десерт сандей-баноффі Як приготувати Розрізати банани на кружечки. Підсмажити їх на сухій сковороді до появи легкої коричневої скоринки (2-3 хвилини). Остудити. Збити блендером вершки до стійких, щільних піків. Змішати зі згущеним молоком. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ефектна подача і неймовірний смак: три десерти з мандаринами, які варто приготувати на свята Викласти банани й морозиво в піалу, прикрасити мусом зі згущеного молока і вершків. Зверху покришити мигдаль і відразу подавати на стіл. За бажанням додати збиті вершки. Пишні та ніжні оладки - простий спосіб нашвидкуруч задовольнити свою потребу в чомусь солоденькому та створити вдома атмосферу затишку. Кулінар Євген Клопотенко пропонує додати класичному рецепту домашніх оладок нових цікавих барв, доповнивши їх морквяним пюре та прянощами. Виходить яскраво та смачно, крім цього, такі оладки - гарний спосіб "продати" малечі овочі.
we.ua - Сандей-Баноффі для сніданку: як приготувати смачний десерт, який залюбки з'їдять дорослі та діти

Як дуже швидко зварити стару курку: перевірений рецепт

Усі, хто знається на готуванні курки, знають, що краще брати м'ясо молодої птиці. Курку, якій більше двох років, доводиться варити дуже довго, щоб м'ясо стало м'яким. Для того, щоб зварити стару курку, зазвичай йде понад дві години. А на півня можна витратити аже до п'яти годин. Gаzеtа.uа дізнавалась, як значно пришвидшити цей процес. Виявляється, що час приготування старої курки можна скоротити. Ще й суттєво. Для цього курку потрібно почистити від пір'я, помити, порізати на шматки та покласти до каструлі. М'ясо слід залити водою, щоб вона покривала його на 4-5 см. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що покласти у ланчбокс дитині: добірка здорових перекусів Потім каструлю закривають та ставлять на увімкнену плиту. Коли вода закипить, збирають піну та зменшують вогонь на плиті до мінімуму. Далі курку потрібно посолити. М'ясо буде набагато ніжнішим, якщо посолити курку на початку варіння. Корисною буде порада: щоб не переборщити із сіллю або навпаки не досолити курку, на літр води потрібно додавати одну чайну ложку солі. Не забувайте також про спеції, які покращать смак м'яса та бульйону з нього. Найкращим буде розмарин, чебрець, шавлія, петрушка, та лавровий лист. Курку потрібно варити впродовж 30 хвилин, періодично знімаючи пінку. Через пів години вогонь потрібно вимкнути. В іншу каструлю слід налити холодної води. Можна додати льоду. Туди перекладають м'ясо курки й чекають 5-7 хвилин, доки воно охолоне. Далі знову можна увімкнути плиту й перекласти м'ясо курки у киплячий бульйон. Його потрібно варити ще 40 хвилин. Тоді м'ясо старої курки має вийти м'яким та ніжним. Смачним доповненням до багатьох страв може бути хрумка та золотиста смажена цибуля. Її додають у різноманітні салати, гамбургери або картопляне пюре. Як посмажити цибулю, щоб вона була солодкою та хрумкою, пише Gаzеtа.uа. Борщ чи не найулюбленыша страва українців. Смачну та поживну страву кожна господиня готує по своєму особливому рецепту. Деякі тонкощі приготування взагіл переходять з покоління в покоління.
we.ua - Як дуже швидко зварити стару курку: перевірений рецепт

Якби різдвяні страви вміли говорити: про що розказав би Калач

Різдво асоціюється з родинними традиціями, теплим спілкуванням за святковим столом, смачною випічкою і стравами, рецепти яких передаються з покоління в покоління. У Різдвяну ніч трапляються дива, здійснюються бажання. Напередодні свята Gаzеtа.uа та Духмяна Хата запрошують читачів у фантастичну подорож із різдвяними героями. Про що нам повідає КАЛАЧ? Різноманітну випічку справедливо можна вважати феноменом української культури й частиною наших духовних цінностей. Бо фактично для кожного свята чи події в житті українця існує певний вид хліба або здоби. На Різдво зазвичай печуть здобні калачі з пшеничного борошна - заплітають кілька частин тіста в джгут і з'єднують у кільце. Така форма символізує вічність. На Святвечір на стіл клали один на одного три калачі, посередині запалювали свічку. Їли їх наступного дня на Різдво, бо тоді закінчувався піст. А в тісто для калачів додавали яйця. Загалом в Україні випікали кілька видів калачів - їх приносили як запрошення на весілля, пекли на хрестини, Великдень, дарували батькам новонародженої дитини, використовували під час похоронних церемоній. На Поділлі, Буковині калачі виконували функцію весільного короваю. Їх роздавали всім гостям. Приготування: Підготовка дріжджової суміші - опари: У тепле молоко додайте цукор, дріжджі "Духмяна Хата" та 2 ст. л. борошна. Добре розмішайте та поставте в тепле місце на 20 хвилин до появи поверх опари "шапочки". Замішуємо тісто: Додайте до суміші половину борошна та перемішайте. Залиште на 30 хвилин, поки маса збільшиться вдвічі. Додайте сіль, яйця, м'яке вершкове масло, сметану та решту борошна. Ретельно вимісіть тісто до однорідності, поки воно не почне відставати від стінок ємності. Витримуємо тісто: Накрийте тісто рушником та поставте в тепле місце. Перемішуйте кожні 30 хвилин - усього 3-4 рази. Формуємо калач: Додайте до готового тіста родзинки, попередньо замочені в окропі, та добре вимісіть. Розділіть тісто на дві частини, сформуйте з кожної "ковбаски" та перекрутіть між собою, як джгут. З'єднайте кінці, щоб утворилося коло. Підготовка до випікання: Викладіть калач на пергамент, змащений олією. Верх калача змастіть сумішшю жовтка та молока. Посипте маком і кунжутом. Випікаємо: Розігрійте духовку до 180&dеg;С. Випікайте калач до золотистої скоринки. Порада від Gаzеtа.uа: Смакує найкраще свіжим разом із узваром або солодким чаєм на Святвечір!
we.ua - Якби різдвяні страви вміли говорити: про що розказав би Калач

Як приготувати кутю: секрети, які зроблять різдвяну страву найсмачнішою на святковому столі

Щоб кутя вийшла ніжною, ароматною і маслянистою, треба знати кілька секретів у приготуванні головної різдвяної страви. Важливо розтерти мак до макового молока і змолоти горіхи, а родзинки обов'язково запарити на декілька хвилин. Ведуча каналу "Галочка-Кулінарочка" поділилась цікавим рецептом куті, яку варто спробувати. Блогерка кутю підсолоджує лише цукром. Звичайно за бажання частину цукру в рецепті можна замінити медом або покласти лише мед це буде класичний, традиційний варіант. А довести кутю до потрібної консистенції можна не тільки водою, а й запашним узваром. Саме у ньому увесь секрет смаку. Також не забувайте дотримуватись пропорцій інгредієнтів. Інгредієнти Пшениця - 2 склянки Вода або узвар - 4 склянки Мак - 2 склянки Цукор - 2 склянки Волоські горіхи - 1 склянка Родзинки - 1 склянка Як приготувати Відваріть крупу на маленькому вогні до готовності, приблизно півтори години. Потім залиште остигати. Мак промийте під проточною водою. Залийте мак кип'ятком так, щоб вода покрила на два-три пальці вище. Накрийте кришкою і залиште до повного остигання води. Все, що підніметься наверх, зніміть ложкою. Горіхи подрібніть у блендері, як у відео. Зцідіть мак, залишивши трохи води на дні. Перетріть мак із цукром у блендері. Змішуйте мак і цукор у пропорції 1:1 або до свого смаку. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як підготувати організм до свят: п'ять продуктів, які треба включити у щоденне меню Родзинки залийте кип'ятком і залиште на 10 хвилин. Потім воду злийте. Замішайте кутю. У великий посуд викладіть кашу кімнатної температури. Додайте мак, горіхи і родзинки, а також мед, якщо використовуєте. Перемішайте страву ложкою до однорідності. Влийте кип'яченої охолодженої води або узвару і вимішайте кутю до бажаної консистенції. Кутю можна подавати одразу, але ще смачнішою вона буде, коли постоїть і охолоне. Для різдвяної куті необхідно підібрати правильну крупу. Якщо вона довго лежала, міг з'явитися затхлий запах. Він з'являється і тоді, якщо довго зберігати пшеницю або рис у поліетиленових пакетиках Цільні зерна потрібно замочити у теплій воді на ніч. Потім варити 30 хв без кришки та кілька годин потримати на пару під кришкою. Після цього ще раз проварити пів години без кришки і знову залишити під кришкою. Пшениця вариться довго. Тому краще підходить посуд з товстим дном. Якщо ви готуєте у мультиварці, виставте довгочасовий режим.
we.ua - Як приготувати кутю: секрети, які зроблять різдвяну страву найсмачнішою на святковому столі

Багата, Щедра та Голодна: чим відрізняється кутя і коли її готувати

Кутю вважають традиційною стравою, яку готують на різдвяні свята. Головні інгредієнти куті зерно, переважно пшениця, що символізує вічне життя і достаток. Мак і горіхи - багатство і родючість. Мед - райське блаженство і благополуччя. Є різні види куті - багата, щедра та голодна. Gаzеtа.uа розповість, яка між ними різниця. Багата кутя на Святвечір Багату кутю готують на Святвечір перед Різдвом Христовим. Вона є головною із 12 страв на столі, що символізують 12 апостолів Ісуса Христа. Для куті використовують пісні інгредієнти. Її замішують на воді або узварі. До крупи додають лише мак, родзинки, цукор або мед та горіхи. Святий вечір за новим календарем 24 грудня. За старим календарем 6 січня. Щедра кутя на Маланки Щедру кутю ставлять на стіл перед днем Василя або Старим Новим роком (за старим стилем). Кутю замішують з тертим маком, родзинками, сухофруктами, горіхами, халвою. Масло, молоко чи вершки додають за смаком. Маланки за новим календарем 31 грудня. За старим календарем 13 січня. Голодна кутя у переддень Водохреща Голодну кутю готують на другий Святвечір. Крім води, до неї додають лише мед або цукор. Переддень Водохреща за новим календарем 5 січня. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки куті можна з'їсти під час різдвяного застілля За старим календарем 18 січня. Чому кутя має таку назву За найпоширенішою версією, назва "кутя" походить від грецьких слів kоukіа або kukkіа, що перекладається, як "варене зерно". Головною стравою Різдва Христового є кутя. Традиційно вона є на столі у кожної української родини. Щоб приготувати по-справжньому смачну солодку кутю, спробуйте цей рецепт з халвою. Gаzеtа.uа розповість, як покроково приготувати головну страву різдвяних свят за подільським рецептом. За неї вам подякують усі гості.
we.ua - Багата, Щедра та Голодна: чим відрізняється кутя і коли її готувати

Вареники на Святвечір: три найкращі начинки традиційної різдвяної страви

Серед 12 українських страв на Святвечір Різдва Христового, які готують українці, мають бути обов'язково ще й традиційні. Серед них - вареники. Gаzеtа.uа розповість про три найпопулярніші з них. Вареники з картоплею Інгредієнти для тіста: 300 гр борошна; 120 мл води; 0,5 ложки солі; 1 ч.л. рослинної олії. начинка: 5 середніх картоплин 1 цибуля 100 гр грибів за смаком сіль і перець за смаком; рослинна олія для смаження Як приготувати У великій мисці змішайте борошно і сіль. Поступово доливайте воду і замішуйте тісто. Наприкінці вимішування додайте олію. тісто стане еластичним. Начинка: відварену картоплю перемніть у пюре. Додайте до неї смажену цибулю. За бажанням додайте дрібно-нарізані гриби і обсмажте Можна лісові гриби обрати або шампіньйони. Цю суміш змішайте з картоплею. Додайте сіль та перець до смаку. У великій каструлі закип'ятіть воду та додайте трішки солі та цукру. Розкотіть тісто та виріжте круги за допомогою чашки або форми для вареників. Покладіть ложку начинки в центр кожного круга тіста, з'єднайте краї та утворіть півмісяць. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вечеря на Святвечір: рецепти ідеальних пісних страв Закип'ятіть воду в каструлі та варіть вареники протягом 5 хвилин, доки вони не піднімуться на поверхню. Ще раз злегка перемішайте і вимкніть газ. Накрийте кришкою і залиште у воді на дві хвилини, а потім витягуйте. Вийміть вареники з води і розкладіть на рівній поверхні, щоб не злипнулись один до одного. за Коли вони трохи остигнуть, змастіть смаженою цибулею. Вареники з квашеною капустою Тісто можна приготувати за рецептом вареників з картоплею. Начинка 3 цибулі 500 гр квашеної капусти сіль та перець за смаком Як приготувати Цибулю наріжте кубиками. Підсмажте на невеликій кількості олії до золотистості, додайте квашену капусту, попередньо добре її віджавши. Додайте трохи цукру, перемішайте та накрийте кришкою. Тушкуйте на невеликому вогні близько 20 хвилин. Присипте робочу поверхню борошном та розкатайте на ній тісто. З допомогою склянки виріжте кружечки та покладіть всередину начинку. Міцно защипніть краї та стежте, щоб жир з начинки не потрапив на тісто, інакше вареники розклеяться під час варіння. Доведіть воду в каструлі до кипіння, покладіть вареники. Перемішайте шумівкою та доведіть до кипіння. Зменште вогонь та проваріть близько 5 хв. Вареники з чорносливом та маком Старовинному рецепту вареників із чорносливом більше ста років. Акторці Ользі Сумській він дістався від прабабусі. Секрети оригінального рецепту розповіла Gаzеtа.uа Інгредієнти Для тіста: вода або молоко 300 мл борошно 550 грамів цукор 1ч. л. сіль 0,5 ч. л. соняшникова олія 1 ч. л. Для начинки: чорнослив 2 склянки курага 1 склянка родзинки півсклянки мак 100 грамів цукор 1 склянка Для підливи: сметана 1 склянка мед 2 ст. л. вершкове масло 50 грамів Як приготувати Борошно замішати на теплій воді з усіма інгредієнтами. Наприкінці додати олію. Від нього тісто стає еластичним. Простіше приготувати тісто у кухонному комбайні з насадкою замішувача тіста. Воно виходить ідеальне. Чорнослив і курагу запарити дуже гарячою водою на 15 хвилин. Чорнослив брати без аромату диму. Він зіпсує смак вареників. Шукати чорнослив варто з природним ароматом. Сухофрукти перемолоти на м'ясорубку. Окремо перекрутити горіхи. У фарш додати мак. Його легко стерти, якщо проварити 15 хвилин в солодкій воді. Усе змішати з розпареними родзинками. Фарш накладати ложкою на кружальця тіста і в кожне ще насипати трохи цукру, потім скріпляти. Варити в підсолодженій воді. Подавати з вершковим маслом та медом або зі сметаною. Якщо хочете пісні вареники масло та сметану не додавайте до страви. На різдвяному столі має бути 12 страв. Серед них можна поставити чудову грибну підливу, яку вважають окремою стравою. Насичений аромат заполонить квартиру за лічені хвилини, а на приготування страви вам знадобиться не більше пів години Якщо хочете подати до столу у Святвечір, не використовуйте сметану та вершкове масло. Достатньо буде олії.
we.ua - Вареники на Святвечір: три найкращі начинки традиційної різдвяної страви

What is wrong with this post?