Gazeta.ua - we.ua

Gazeta.ua

we:@gazeta.ua
28.1 thous. of news
These news items are translated using machine learning and machine translation technologies. We apologize for any inaccuracies or errors in the text. Switch to the Ukrainian language to read the news in the original.
Gazeta.ua on gazeta.ua
Україні доведеться віддати частину територій для несталого миру з Росією - ЗМІ
Україна знову на межі - російська армія з весни з тривожною швидкістю посилює свої повітряні атаки. Розчарування Дональда Трампа Володимиром Путіним змушує його змінити тон щодо України. Але поки незрозуміло, чи це призведе до відчутної підтримки у війні проти Росії. Про це пише оглядачка Тhе Теlеgrарh Ліза Хезелдайн. Вона нагадує, що з лютого 2022 року було кілька моментів непередбачуваності, коли союзники Києва могли скористатися своїм шансом і завдати по військах та військовій машині Кремля вирішальні удари. "Від затримок із постачанням критично важливої зброї, такої як танки, винищувачі та ракети далекого радіуса дії, до пакетів санкцій, які переоцінювали свої обіцянки та не виконували належного, Заходу знову і знову не вдавалося завдати удару", - зазначає авторка. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни масовано обстрілюють Україну: вибухи в Києві, Луцьку, Львові, Чернівцях і Харкові Проте Україна знову на межі - російська армія з весни з тривожною швидкістю посилює свої повітряні атаки. За останній тиждень Трамп заявив, що надасть Україні додаткове озброєння, включаючи системи ППО Раtrіоt; позначив свою готовність прийняти набагато жорсткіші санкції проти Москви; і виступив із критикою на російського диктатора. "Але навіть якщо Трамп нарешті запровадить нові, жорсткі санкції та разом з Європою почне постачати весь спектр зброї, про яку Україна постійно просить, на жаль, ми повинні запитати, чи не буде надто мало та надто пізно", - розмірковує Ліза Хезелдайн. За її інформацією, Білий дім чітко дав зрозуміти, що будь-яка мирна угода, укладена за посередництва Трампа, з великою ймовірністю включатиме передачу Кремлю територій Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей. Повідомляється, що європейські лідери стурбовані тим, як Трамп може спробувати просунути таку угоду без згоди України. Проте, попри їхні численні банальності про підтримку Києва "стільки, скільки потрібно", самі європейці ще не розробили альтернативного, хоча й більш-менш пристойного плану послаблення переговорної позиції Путіна. Авторка вважає, що Європа, яка також так добре вміє говорити про підтримку України, не виконала своїх зобов'язань. Дуже показовим вона називає, що під час зустрічі "коаліції охочих" цього тижня плани щодо розгортання миротворчих військ в Україні у разі припинення вогню були тихо відкладені, мовчазно визнаючи, що це припинення вогню навряд чи настане найближчим часом. "Простіше кажучи, Україну протягом останніх трьох років підводили її союзники - і дуже сильно", - наголошує Хезелдайн. На її думку, Захід має багато важелів, які він неодноразово обіцяє використати, щоб посилити боротьбу України та послабити режим Путіна, включаючи жорсткіші санкції проти Росії та її союзників і більшу допомогу Києву. Але без її надання вся ця підтримка зводиться до порожніх слів. Сили оборони України стримують наступ російських окупантів та вживають заходів для недопущення просування противника вглиб української території. На цей час відбулося 120 бойових зіткнень.
we.ua - Україні доведеться віддати частину територій для несталого миру з Росією - ЗМІ
Gazeta.ua on gazeta.ua
Трамп анонсував 30% мита проти ЄС і Мексики та отримав пригрози "контрзаходами"
Президент США Дональд Трамп заявив, що стосовно Євросоюзу і Мексики ввів 30% мита на імпорт. Починаючи з 1 серпня товари, які імпортуються з ЄС і Мексики до Америки, обкладатимуться 30% митом. Про це він повідомив у соцмережі Тruth Sосіаl. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Євро рекордно оновив історичний максимум - курс валют на 1 липня Зокрема, у листі до голови Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн він написав критичні ремарки. "Наші відносини, на жаль, були далекі від взаємності. Починаючи з 1 серпня 2025 року, ми вводимо тариф у розмірі 30% на продукцію ЄС, яка надходить до Сполучених Штатів", - ідеться в публікації. Зазначимо, що Євросоюз сподівався досягти торговельної угоди зі США. Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн відреагувала на рішення президента США Дональда Трампа щодо 30%-вих тарифів на європейські товари. Вона заявила, що Європейський союз продовжить роботу над угодою із США, але водночас пригрозила "контрзаходами". У дописі фон дер Ляєн у сервісі Х заявила, що 30% тариф на експорт з ЄС зашкодить бізнесу, споживачам та пацієнтам по обидва боки Атлантики. "Ми продовжимо роботу над досягненням угоди до 1 серпня. Водночас ми готові захищати інтереси ЄС на основі пропорційних контрзаходів", - написала фон дер Ляєн. Першого липня світові ціни на нафту продовжили падати на тлі очікування нового збільшення видобутку нафти ОПЕК+ у серпні. Також побоювань щодо уповільнення економічного зростання, що викликані перспективами відновлення мит Дональда Трампа.
we.ua - Трамп анонсував 30% мита проти ЄС і Мексики та отримав пригрози контрзаходами
Gazeta.ua on gazeta.ua
У КМВА назвали кількість перехоплених дронів системою "Чисте небо" над Київщиною
Проєкт "Чисте небо" перехопив 12 липня майже 50 дронів над Київською областю Загальна кількість перехоплених дронів за час роботи проєкту - майже 700 одиниць. Про це повідомив очільник обласної військової адміністрації Микола Калашник. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РФ атакувала Одесу безпілотниками: є влучання Загалом за період реалізації проєкту (чотири місяці) перехоплено вже майже 700 ударних дронів агресора. "Цей проєкт - яскравий приклад нашої винахідливості та згуртованості. Коли ми всі разом - військові, влада, бізнес - знаходимо нові рішення для безпеки нашого неба та даємо гідну відсіч ворогу", - зазначив Калашник. 11 липня повідомлялося, що систему перехоплення "шахедів" за допомогою дронів "Чисте небо" незабаром запустять у Києві. На це буде виділено 260 млн грн. Російські війська в ніч на 12 липня масовано атакують Україну з повітря. В кількох містах України, зокрема в Луцьку, Львові та Чернівцях, пролунали вибухи.
we.ua - У КМВА назвали кількість перехоплених дронів системою Чисте небо над Київщиною
Gazeta.ua on gazeta.ua
У застосунку "Резерв+" зафіксували новий збій
У "Резерв+" сьогодні зранку, 12 липня, знову стався технічний збій. Фіксується дуже повільна робота мобільного застосунку, також спостерігається неможливість увійти у свій акаунт, пише Gаzеtа.uа. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Застосунок "Резерв+" не працює: що сталося Користувачі застосунку повідомляють, що через помилку при завантаженні персональних даних, неможливо отримати доступ до війського-облікових документів, інформації про бронювання, відстрочку тощо. Попередній раз проблеми у роботі застосунку фіксувались 10 липня. Під час спроби увійти до системи застосунок також довго завантажувався й зрештою вибивав помилку. Адвокат розповів, чому з'являється статус "У розшуку" і як його скасувати. У застосунку відображається статус військовозобов'язаного - однак не завжди коректно.
we.ua - У застосунку Резерв+ зафіксували новий збій
Gazeta.ua on gazeta.ua
Зеленський пригадав Путіна та розповів, скільки ще правитиме Україною
Президент України Володимир Зеленський не хоче займати свою посаду 30, чи 35 років. Наприкінці свого політичного шляху хоче зберегти повагу оточуючих та самоповагу. Про це йдеться у фільмі ВВС "Зеленський. Його історія". ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: США можуть передати Україні ракети, призначені для утилізації - Залужний Керівник держави запевнив, що не буде продовжувати своє правління на тривалий час. "Я не Путін. Я не буду президентом 30 років чи скільки там, 35 років. Я не буду. Повірте мені. А це означає, що я маю пройти через цю роботу і зберегти повагу, власну самоповагу. Для мене це дуже важливо", - зазначив Зеленський. Президент України також підкреслив, що зберегти повагу дуже важливо для його родини та для його дітей. "І для мене важливо допомогти Україні зробити все можливе та якнайкраще", - додав глава держави. Зеленський заявив, що допомогу Україні відновлено. Нині ведеться активна робота над новими постачаннями зброї, її збільшеним виробництвом в Україні, а також над кращим забезпеченням української армії.
we.ua - Зеленський пригадав Путіна та розповів, скільки ще правитиме Україною
Gazeta.ua on gazeta.ua
Яку зачіску зробити в спеку: стильні варіанти на коротке волосся
Кожна жінка хоче мати привабливий вигляд навіть у аномальну спеку. Gаzеtа.uа зібрала п'ять варіантів модних зачісок, які вдало доповнять ваш літній образ. Низький пучок Така зачіска підійде як для ділового, так і для повсякденного аутфіту. Зберіть волосся назад і зав'яжіть його в пучок. Для фіксації використайте резинку або декілька шпильок. Ефект мокрої укладки Стильна та елегантна зачіска, яка підкреслить риси вашого обличчя і додасть шарму. Зачешіть волосся назад, використовуючи гель або мус. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зробити стійкий макіяж: техніка, про яку ви не здогадувались Косички з пучком Цей варіант підійде тим, хто любить повністю зібране волосся. Заплетіть дві косички починаючи з потилиці, а зверху закрутіть їх у пучки. Аномальна спека в Україні змушує частіше залишатися вдома. Якщо вам потрібно вийти на вулицю, одягайте речі з тканин, які максимально пропускають повітря і не притягують сонце. Gаzеtа.uа зібрала п'ять найпопулярніших фасонів, які не будуть парити та матимуть стильний вигляд.
we.ua - Яку зачіску зробити в спеку: стильні варіанти на коротке волосся
Gazeta.ua on gazeta.ua
Не допускають прориву: Генштаб назвав ділянки фронту, де ЗСУ стримують росіян
Сили оборони України стримують наступ російських окупантів та вживають заходів для недопущення просування противника вглиб української території. На цей час відбулося 120 бойових зіткнень. У Генштабі ЗСУ повідомили подробиці у звіті. Сьогодні від вогню ворожої артилерії та мінометів постраждали громади населених пунктів Високе, Михайлівське, Нововасилівка, Соснівка Сумської області; Клюси, Баранівка Чернігівської області. Авіаударів зазнав населений пункт Бояро-Лежачі, що на Сумщині. На Північно-Слобожанському і Курському напрямках відбулося одинадцять боєзіткнень. Ворог завдав шість авіаційних ударів, скинувши десять керованих бомб, здійснив 141 обстріл, зокрема вісім із реактивних систем залпового вогню. На Південно-Слобожанському напрямку від початку доби ворог здійснив сім наступальних дій у районах населених пунктів Вовчанськ, Зелене та Чугунівка. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни масовано обстрілюють Україну: вибухи в Києві, Луцьку, Львові, Чернівцях і Харкові На Куп'янському напрямку загарбницька армія здійснила шість атак на позиції українців поблизу Кіндрашівки, Петропавлівки, Піщаного, Степової Новоселівки, Зеленого Гаю у бік населеного пункту Новоосинове. На Лиманському напрямку ворог сімнадцять разів атакував позиції наших захисників у районах населених пунктів Греківка, Карпівка, Новий Мир, Колодязі, Зелена Долина, Торське, Діброва та в напрямку населених пунктів Серебрянка й Дронівка. Сім боєзіткнень тривають. На Сіверському напрямку противник проводив дві наступальні дії в районах Івано-Дар'ївки та Виїмки. На Краматорському напрямку українські захисники відбили чотири штурмові дії російських загарбників. Ворог намагався прорватися в районі населених пунктів Кліщіївка та Біла Гора. На Торецькому напрямку наші захисники відбили шість атак окупантів поблизу населених пунктів Диліївка, Торецьк та в напрямку населених пунктів Русин Яр, Степанівка та Яблунівка. Наразі триває одне боєзіткнення. На Покровському напрямку російські загарбники здійснили 36 спроб потіснити наших воїнів із займаних позицій у районах населених пунктів Попів Яр, Володимирівка, Разіне, Мирне, Новоекономічне, Миролюбівка, Шевченко, Звірове, Удачне, Горіхове, в напрямках населених пунктів Покровськ, Молодецьке, Філія та Олексіївка. Сили оборони стримують натиск та вже відбили 30 атак противника. На Новопавлівському напрямку ворог вісім разів намагався прорвати оборону наших захисників у районах населених пунктів Дачне, Філія, Мирне, Шевченко, Темирівка, Зелене Поле та в бік населеного пункту Новопавлівка. Три боєзіткнення тривають дотепер. На Гуляйпільському напрямку ворог завдав авіаційного удару по району населеного пункту Чарівне. На Оріхівському напрямку українські воїни відбили дві штурмові дії ворога в районі Кам'янського. Населені пункти Новоандріївка та Плавні зазнали авіаційних ударів керованими бомбами. На Придніпровському напрямку ворог п'ять разів атакував у бік позицій наших захисників, успіху не мав. Повітряні сили ЗСУ оприлюднили відео роботи зенітного артилерійського комплексу Skynех компанії Rhеіnmеtаll. Військові наголосили, що час та місце залишать у таємниці, але зауважили, що результати зі знищення ворожих ударних БпЛА є бездоганними.
we.ua - Не допускають прориву: Генштаб назвав ділянки фронту, де ЗСУ стримують росіян
Gazeta.ua on gazeta.ua
В які країни найбільше їдуть українські випускники
Олеся Шахраюк, засновниця компанії Еdustерs, назвала три країни, в які цього року найчастіше їдуть здобувати вищу освіту випускники українських шкіл. Якщо до великої війни освіта за кордоном була продуманим усвідомленим рішенням для батьків та студентів, то нині ключовим став елемент безпеки: батьки як хлопців, так і дівчат часто хочуть, аби ті отримували освіту у безпечному місці, поки на батьківщині триває війна. Про це в інтерв'ю NV розповіла Олеся Шахраюк, засновниця компанії Еdustерs, яка займається супроводом охочих вступити до закордонних вишів. З її слів, все залежить від власних можливостей. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Освіта під загрозою: молодь масово виїжджає з України "Звичайно, зменшився попит на ті країни, де навчання дорожче. Натомість зросла кількість студентів, які їдуть на більш бюджетне навчання. Таке пропонують, наприклад, Польща, Чехія, Словаччина - це зараз дуже популярні напрямки, за словами фахівчині. Крім того, це ще й близько до України. Є навіть Латвія, Литва, Естонія. Попит на ці всі країни зріс. І туди їдуть студенти, які раніше ніколи не думали про освіту за кордоном, але тепер розглядають такі варіанти на противагу Києву", - пояснила Шахраюк. Водночас є охочі навчатись у Німеччині, Австрії, особливо, якщо студенти знають німецьку мову - тоді навчання обійдеться недорого. "Збільшився попит на Ірландію, зокрема з боку тих, у кого є статус тимчасового захисту, - продовжує далі експертка. Для таких людей ірландський уряд зрівняв вартість навчання, тобто вона буде такою ж, як і для ірландців, а це в рази дешевше, ніж для іноземців. Для багатьох сімей це аргумент. До речі, з тих же причин зріс попит на Велику Британію, Бельгію, Нідерланди. Серед популярних серед українських шукачів західної освіти спеціальностей засновниця Еdustерs називає програми з бізнесу, менеджменту, маркетингу, економіки, фінансів. "Зріс попит на програмування, архітектуру, громадське будівництво, електронну інженерію, механічну інженерію, машинобудування. Частіше цього року цікавляться навіть науковими напрямками - біотехнології, біологія, хімія", - додала вона. За словами фахівчині, є інтерес і до права і медицини, але тут усе складніше. "Рівень входу у ці напрямки набагато вищий. Зокрема треба мати високий рівень мови, адже у Європі здебільшого медицина викладається саме мовою країни, часто на ту ж медицину обмежений набір іноземців. Адже держава передбачає, що лікарі після навчання залишаться працювати в цій країні, і не завжди тут можуть забезпечити це працевлаштування іноземцям. Схожа ситуація з правом: якщо в університеті немає міжнародного права, то здебільшого право цієї країни не має сенсу вивчати іноземним студентам", - пояснила вона. Підвищення мінімальної вартості контрактного навчання у 2025 році може зменшити кількість вступників. В уряді пояснюють рішення необхідністю припинити ціновий "демпінг" з боку закладів вищої освіти, які занижують вартість навчання для контрактників, покриваючи витрати за рахунок бюджету.
we.ua - В які країни найбільше їдуть українські випускники
Gazeta.ua on gazeta.ua
Експертка назвала напрямки для українців при вступі у виші Польщі
Олеся Шахраюк, засновниця компанії Еdustерs, назвала три країни, в які цього року найчастіше їдуть здобувати вищу освіту випускники українських шкіл. Якщо до великої війни освіта за кордоном була продуманим усвідомленим рішенням для батьків та студентів, то нині ключовим став елемент безпеки: батьки як хлопців, так і дівчат часто хочуть, аби ті отримували освіту у безпечному місці, поки на батьківщині триває війна. Про це в інтерв'ю NV розповіла Олеся Шахраюк, засновниця компанії Еdustерs, яка займається супроводом охочих вступити до закордонних вишів. З її слів, все залежить від власних можливостей. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Освіта під загрозою: молодь масово виїжджає з України "Звичайно, зменшився попит на ті країни, де навчання дорожче. Натомість зросла кількість студентів, які їдуть на більш бюджетне навчання. Таке пропонують, наприклад, Польща, Чехія, Словаччина - це зараз дуже популярні напрямки, за словами фахівчині. Крім того, це ще й близько до України. Є навіть Латвія, Литва, Естонія. Попит на ці всі країни зріс. І туди їдуть студенти, які раніше ніколи не думали про освіту за кордоном, але тепер розглядають такі варіанти на противагу Києву", - пояснила Шахраюк. Водночас є охочі навчатись у Німеччині, Австрії, особливо, якщо студенти знають німецьку мову - тоді навчання обійдеться недорого. "Збільшився попит на Ірландію, зокрема з боку тих, у кого є статус тимчасового захисту, - продовжує далі експертка. Для таких людей ірландський уряд зрівняв вартість навчання, тобто вона буде такою ж, як і для ірландців, а це в рази дешевше, ніж для іноземців. Для багатьох сімей це аргумент. До речі, з тих же причин зріс попит на Велику Британію, Бельгію, Нідерланди. Серед популярних серед українських шукачів західної освіти спеціальностей засновниця Еdustерs називає програми з бізнесу, менеджменту, маркетингу, економіки, фінансів. "Зріс попит на програмування, архітектуру, громадське будівництво, електронну інженерію, механічну інженерію, машинобудування. Частіше цього року цікавляться навіть науковими напрямками - біотехнології, біологія, хімія", - додала вона. За словами фахівчині, є інтерес і до права і медицини, але тут усе складніше. "Рівень входу у ці напрямки набагато вищий. Зокрема треба мати високий рівень мови, адже у Європі здебільшого медицина викладається саме мовою країни, часто на ту ж медицину обмежений набір іноземців. Адже держава передбачає, що лікарі після навчання залишаться працювати в цій країні, і не завжди тут можуть забезпечити це працевлаштування іноземцям. Схожа ситуація з правом: якщо в університеті немає міжнародного права, то здебільшого право цієї країни не має сенсу вивчати іноземним студентам", - пояснила вона. Підвищення мінімальної вартості контрактного навчання у 2025 році може зменшити кількість вступників. В уряді пояснюють рішення необхідністю припинити ціновий "демпінг" з боку закладів вищої освіти, які занижують вартість навчання для контрактників, покриваючи витрати за рахунок бюджету.
we.ua - Експертка назвала напрямки для українців при вступі у виші Польщі
Gazeta.ua on gazeta.ua
Олена Кравець, відома виступами у Кварталі 95, похизувалася схудненням на дев'ять кілограмів
Акторка Олена Кравець розповіла про схуднення на 9 кг. Акторка поділилася своїми ефективними методами. Подробиці відома учасниця Кварталу 95 повідомила в інтерв'ю Аліні Шаманській. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Було важко" - кума Зеленського відповіла, чому пішла з "Кварталу" З її слів, у рекомендації їй дає дієтологиня. "Є такий термін - "дофамінове харчування". Тобто мені можна все, я їм все, я просто знаю, коли, що, скільки. Наприклад, якщо я їм ліниві вареники, ну дуже люблю, то потім я з'їдаю зелене яблуко. Ну, наприклад. Або, якщо я їм суп. Вона (дієтологиня) мене вб'є, що я видала цю таємницю. То його треба закусити огірком. Треба не залежати від їжі. Тому що я раніше завжди хотіла їсти. Дієтологиня сказала: "Тобі потрібно або вирівняти гормональну систему, або піти зі мною, або закохатися". І ось я з нею йшла-йшла. Потім почала вирівнювати систему", - зазначила акторка в інтерв'ю програмі 55 за 5 на ІСТV2. Олена Кравець поділилась, як їй вдається зберігати молодість. Акторка зізналась, що не робить ін'єкцій краси.
we.ua - Олена Кравець, відома виступами у Кварталі 95, похизувалася схудненням на дев'ять кілограмів
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • Всеукраїнська он-лайн газета. Оперативні новини з України і світу: події, політика, спорт, культура

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site gazeta.ua.

  • Publication date:
  • Categories:

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules