Gazeta.ua - we.ua

Gazeta.ua

we:@gazeta.ua
28.6 thous. of news
These news items are translated using machine learning and machine translation technologies. We apologize for any inaccuracies or errors in the text. Switch to the Ukrainian language to read the news in the original.
Gazeta.ua on gazeta.ua
Зеленський назвав 50-денний ультиматум Трампа шансом для агресії Росії
Президент Володимир Зеленський заявив, що встановлений президентом США Дональдом Трампом 50-денний термін для досягнення мирної угоди між Україною та країною-агресором Росією означає ще майже два місяці смертей та руйнувань. Щодня війська РФ вбивають українців. Про це керівник держави розповів в інтерв'ю Тhе Nеw Yоrk Роst у середу, 16 липня. Політик наголосив на тому, що важливо швидше закінчити війну. "50 днів для нас - це&hеllір; кожен день страшний. Путін не хоче завершення [війни]&hеllір; він просто не готовий до компромісу", - сказав він. Зеленський наголосив, що шлях до припинення агресії проти України - це змусити російського диктатора Володимира Путіна закінчити війну. "Якщо Україні доведеться робити це самій, на нас чекає дуже довгий шлях із великою кількістю смертей, щоб переконати його, що це важливо [завершити війну], бо це не просто слова - потрібні серйозні важелі впливу", - зазначив український президент. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Проаналізували, за скільки часу РФ може окупувати всю територію України За його словами, Трамп має владу змусити Путіна "стати на коліна", запровадивши жорсткі санкції, які можуть спричинити "соціальний вибух" у Росії. Зеленський додав, що 50 днів дають російському агресору ще більше часу для продовження війни - після того, як очільник Кремля уже "грався з Трампом" протягом місяців безрезультатних переговорів з Москвою. "Путін просто змарнував час президента Трампа. Мені дуже хотілося б, щоб Сполучені Штати, Конгрес і президент натиснули на ситуацію із санкціями - і чим раніше, тим краще", - сказав він. 14 липня американський президент заявив, що "дуже незадоволений" Росією та пригрозив 100% митами, якщо за 50 днів мирної угоди з Україною не буде досягнуто. Білий дім уточнив, що йдеться про запровадження 100% мит на російські товари, а також про вторинні санкції щодо країн, які купують нафту в Росії, якщо угода не буде укладена впродовж 50 днів. "Я сподіваюсь, ми не дійдемо до цього [тарифів], але я чув стільки розмов, розмов і розмов, а потім на Київ летять ракети й вбивають 60 людей", - додав Трамп. Того ж дня оголосив, що США і НАТО уклали угоду про постачання зброї в Україну. За його словами, США вироблятимуть "найкращу у світі" зброю і продаватимуть її НАТО, а Альянс координуватиме постачання в Україну. Трамп також сказав, що завдяки угоді Україна отримає озброєння на мільярди доларів. Генсек НАТО Марк Рютте уточнив, що йдеться про "величезну кількість військової техніки", зокрема засоби ППО і ракети. У деяких випадках партнери можуть відправляти Україні зброю, що вже є у них в арсеналі, і закуповувати у США зброю для поповнення власних запасів. Також американський президент заявив, що деякі країни, які мають ЗРК Раtrіоt, можуть найближчим часом передати їх Україні. У Генштабі назвали ділянки фронту, де тривають запеклі бої. З початку цієї доби відбулося 72 бойових зіткнення.
we.ua - Зеленський назвав 50-денний ультиматум Трампа шансом для агресії Росії
Gazeta.ua on gazeta.ua
Росіяни зазнали фіаско на Сумщині - ситуацію на фронті прокоментували в РНБО
Станом на зараз лінія бойового зіткнення на фронті залишається стабільною. Попри гучні заяви російської пропаганди щодо масштабного прориву. Про це повідомив керівник Центру протидії дезінформації при РНБО України Андрій Коваленко. За його словами, російські війська не досягли запланованого прориву ані на Сході, ані на Сумщині. Натомість ситуація на фронті залишається напруженою, але контрольованою. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія стягує 160 тис. військових: готується великий наступ - СNN "Фронт настільки насичений дронами, що військові змушені пересуватись пішки на дистанції 15-17 кілометрів, оскільки техніка стає легкою мішенню. Мотоциклів на всіх не вистачає, а ворог використовує FРV-дрони навіть проти окремих солдатів", - пояснює представник ЦПД. Він також наголосив, що російські заяви про обвалення фронту наразі залишаються виключно елементом інформаційної війни й не відповідають реальній ситуації на полі бою. Водночас, у Центрі визнають: бої тривають важкі, противник продовжує штурмові дії, зокрема в зруйнованих населених пунктах. Проте українські сили тримають оборону й стримують просування ворога. Раніше голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко повідомив, що інтенсивність ворожих штурмів у прикордонні Сумщини впала через великі втрати. Проте РФ готується до нової фази наступу після поповнення резервів. У прикордонні Сумської області знизилася інтенсивність штурмів російських військ. Причина - значне виснаження сил та засобів ворога, а не зміна тактики.
we.ua - Росіяни зазнали фіаско на Сумщині - ситуацію на фронті прокоментували в РНБО
Gazeta.ua on gazeta.ua
"Утро вечера мудренее": як колоритно сказати поширений вислів українською
Російський вислів "утро вечера мудренее" часто використовують, коли хочуть сказати, що з важливими рішеннями краще не квапитися. Вранці голова буде яснішою і тоді прийдуть правильні думки. Але в українській мові теж є колоритні й точні відповідники, які не лише передають той самий сенс, а й звучать природно й мелодійно. Ось добірка українських висловів, які сміливо можуть замінити "утро вечера мудренее" у ваших розмовах. Ранок вечора мудріший - дослівний, але цілком природний для української мови варіант. Ще варіанти: Ранкова думка - розумніша. З ночі не куй - на світанку викуєш краще. До ранку все втрясе́ться. Не спіши з вечора - зранку розберешся. Вранці буде видніше. Ранок покаже. Ніч-мати дасть пораду. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як легко замінити фразеологізм "не ударить лицом в грязь": сім колоритних висловів Ніч додасть розуму. Ранок покаже, що вечір не скаже. Завтра буде видніше. Година вранці варта двох увечері. На вечірню заваду вранці є розрада. Ввечері завада, вранці розрада. Ніч порядниця матері. Вечір думає, ранок знає. Треба з цим переспати. Ці варіанти можна використовувати залежно від контексту: роздуми, прийняття рішення, пошук спокою чи ясності. Прислівʼя роблять нашу мову яскравішою, додають глибини й емоційності до розмови. Щоб позбутися російських фраз, які так вкорінились у словниковий запас, варто знати українські альтернативи. Замість "Смеется тот, кто смеется последний", українською кажемо "Хто звечора плаче, той уранці скаче".
we.ua - Утро вечера мудренее: як колоритно сказати поширений вислів українською
Gazeta.ua on gazeta.ua
Квитки вже у продажу: Укрзалізниця призначила додаткові поїзди до Львова
У зв'язку з підвищеним попитом на напрямок Київ - Львів Київ, Укрзалізниця призначила додаткові рейси швидкісного поїзда Інтерсіті+ вже з цієї суботи. Про це повідомила пресслужба компанії. "Ми бачимо, наскільки затребуваним є цей маршрут, тому додали по одному рейсу в кожному напрямку на найближчі дати", - пояснили в Укрзалізниці. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: USВ, пневмопідвіска, пандус: Укрзалізниця замовила перші сучасні вагони Квитки на нові рейси вже доступні для продажу в мобільному застосунку компанії, а також на офіційному сайті та в касах вокзалів. Крім цього, компанія нещодавно оголосила запуск тестового денного маршруту Чоп - Львів через Карпати. Поїзд №218/217 вирушатиме 17, 19 та 25 липня, роблячи зупинки у курортних містах - зокрема в Мукачевому, Славському та Сколе. Цей маршрут забезпечить зручні пересадки як на міжнародні, так і на внутрішні рейси зі Львова. Також із 20 липня у пікові дні (26 і 28 липня) курсуватиме новий денний поїзд №275/276 Київ - Вінниця. Його запровадили у зв'язку з високим попитом на цьому напрямку. Всі пасажири Укрзалізниці мають право на низку безкоштовних послуг, які вже включені у вартість квитка. Серед них: питна вода, доступ до аптечки, користування туалетами на вокзалах, мікрохвильова піч, повернення до станції, якщо пасажир проїхав свою, а також страхування на суму до 320 тис. грн. До початку літнього сезону відпусток Укрзалізниця розширює маршрутну сітку й запускає додаткові пасажирські поїзди. Загалом у літньому графіку на 2025 рік передбачено 18 пар додаткових поїздів. Поїзд №228/227 Івано-Франківськ - Краматорськ курсуватиме через день. Відправлення з Івано-Франківська - о 21:52, прибуття до Краматорська - о 18:28. У зворотному напрямку: виїзд о 19:20, прибуття - о 16:45.
we.ua - Квитки вже у продажу: Укрзалізниця призначила додаткові поїзди до Львова
Gazeta.ua on gazeta.ua
"Затягування санкцій перешкоджає нашій європейській інтеграції" - Порошенко у Верховному Суді
Затягування санкцій перешкоджає європейській інтеграції України. Про це на брифінгу після засідання Верховного Суду заявив п'ятий президент Петро Порошенко, який оскаржує Указ президента Володимира Зеленського. "Зокрема, першому блоку питань "Основи" у вигляді верховенства права, прав опозиції, прав людини, прав ЗМІ", - сказав політик. "Немає нічого більш важливого для мене, ніж боротися за правду, за закон, за демократію і проти незаконного застосування санкцій проти українських громадян. Боротися проти тих, хто перешкоджає нашому руху в Європейський Союз і порушує права людини", - наголосив лідер опозиції. Він також подякував представникам засобів масової інформації і 11 дипломатичних установ. "Вони вкотре приходять в суд для того, щоб продемонструвати, що це питання дуже важливе і актуальне для наших партнерів", - констатував Порошенко. "Всі бачили, що владі нема чого відповісти. Вони відверто знущаються. Вони думають, що вони знущаються з нас чи з суду. Ні. Вони знущаються над народом України і знущаються над державою Україна. Бо принцип верховенства права є базовим принципом української Конституції", - наголосив Порошенко. Раніше стало відомо, що під час засідання Верховної Ради Юлія Свириденко, яка була міністром економіки і призначена на посаду прем'єр-міністра, заявила, що санкції були запроваджені на підставі рішення міжвідомчої робочої групи та даних Держфінмоніторингу. Натомість голова Держфінмоніторингу Філіп Пронін на засіданні парламентської ТСК 25 червня заявив, що не передавав Мінекономіки дані щодо Порошенка, оскільки це порушує закон. Представники влади попри ухвалу Верховного Суду не надали документи, зокрема, протокол міжвідомчої робочої групи, про яку згадала Свириденко, і продовжують ігнорувати вимоги суду. "Це - докази фальсифікації, незаконності санкцій. Це є кардинальна суперечність, коли Пронін каже: "Я нічого не направляв", а Свириденко каже: "Все було направлено Проніним". Хочу сказати, що на сьогоднішній день у 2025 році жодного разу ні Міністерство економіки, ні тим більше, не маючи законних повноважень, Фінмоніторинг, ні Кабінет міністрів не ініціювали санкції. Крім Указу, де зазначено моє прізвище. Бо всі рази ініціювала Служба безпеки України. Але в поданні Служби безпеки України немає прізвища Порошенко", - зауважив п'ятий президент.
we.ua - Затягування санкцій перешкоджає нашій європейській інтеграції - Порошенко у Верховному Суді
Gazeta.ua on gazeta.ua
У Генштабі назвали ділянки фронту, де тривають запеклі бої
З початку цієї доби відбулося 72 бойових зіткнення. Сьогодні від вогню ворожої артилерії постраждали громади прикордонних населених пунктів, зокрема Бачівськ, Пономаренки, Проходи, Олександрівка, Велика Писарівка, Студенок, Сімейкіне Сумської області; Тимофіївка Харківської області. Про це йдеться у звіті Генштабу від 17 липня. На Північно-Слобожанському і Курському напрямках з початку доби відбулося сім атак ворожих військ. Крім того, ворог завдав 10 авіаударів, скинувши 15 керованих авіабомб, а також здійснив 181 обстріл позицій наших військ та населених пунктів, з яких чотири - з реактивних систем залпового вогню. На Південно-Слобожанському напрямку Сили оборони відбили три атаки противника поблизу населеного пункту Вовчанськ, ще одне боєзіткнення триває. Ворог завдав авіаударів по районах населених пунктів Окіп, Борщова, Вовчанськ, Чугунівка. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Проаналізували, за скільки часу РФ може окупувати всю територію України На Куп'янському напрямку російські окупанти тричі намагалися прорвати нашу оборону в районах населених пунктів Куп'янськ, Зелений Гай та в напрямку Піщаного. На Лиманському напрямку загарбницька армія здійснила 12 атак на позиції українських підрозділів поблизу населених пунктів Новоєгорівка, Греківка, Карпівка, Зелена Долина, Колодязі, Серебрянка та у бік Шандриголового, п'ять боєзіткнень досі тривають. Двічі окупанти намагались йти вперед на Сіверському напрямку, агресор проявляв активність в районі Григорівки. На Краматорському напрямку українські захисники зупинили чотири атаки противника у бік Ступочок, Білої Гори та Предтечиного. На Торецькому напрямку ворог здійснив шість штурмових дій у районах Щербинівки, Петрівки, Русиного Яру та в напрямку Плещіївки. Один бій триває досі. На Покровському напрямку російські загарбники здійснили 28 спроб потіснити наших захисників із займаних позицій у районах населених пунктів Полтавка, Новоекономічне, Лисівка, Новоукраїнка, Звірове, Удачне, Муравка, Олексіївка та в напрямку Покровська й Новопавлівки. Сили оборони стримують натиск та відбили 25 атак противника, три боєзіткнення тривають досі. На Новопавлівському напрямку ворог шість разів намагався прорвати оборону наших захисників у районах населених пунктів Піддубне, Воскресенка, Вільне Поле, Шевченко. Сили оборони відбили три ворожі штурми, ще три боєзіткнення досі тривають. На Гуляйпільському, Оріхівському та Придніпровському напрямках ворожих атак не зафіксовано, проте ворог завдав авіаударів по Степногірську та Ольгівці. Росія стягує, за повідомленнями американських ЗМІ, 160 тис. військових. Агресор готує великий наступ.
we.ua - У Генштабі назвали ділянки фронту, де тривають запеклі бої
Gazeta.ua on gazeta.ua
Ставка на молодих фахівців: Київський КПК оновлює кадровий резерв через партнерство з навчальними закладами
Пріоритет людський капітал: 15 липня 2025 року ПрАТ "Київський картонно-паперовий комбінат" підписав черговий договір про співпрацю цього разу з Луцьким національним технічним університетом. Цей крок є частиною масштабної стратегії підприємства з формування кадрового резерву та залучення молоді до роботи на виробництві. Київський картонно-паперовий комбінат вітчизняне підприємство з повним циклом виробництва та понад 40-річною історією, яке з 2001 року входить до складу Рulр Міll Ноldіng з Австрії. Керівництво холдингу на чолі з д-ром Хайнцом Ціннером (Dr. Неіnz Zіnnеr) визначає соціальну відповідальність як основоположний принцип бізнесу. Нині на Київському КПК працюють понад 2,5 тисячі співробітників, з яких лише 63 особи молодші за 25 років. Тож питання омолодження штату є нагальним, і менеджмент підприємства підійшов до його вирішення системно. Фахівці нової генерації: власник і керівництво ККПК активно залучають "молоду кров" з провідних вишів З початку цього року Київський КПК значно активізував роботу з навчальними закладами. Комбінат провів вісім виїзних презентацій, три ярмарки вакансій та два ознайомчих візити для випускників. Вже підписано меморандуми про співпрацю з Державним торговельно-економічним університетом, Черкаським державним технологічним університетом, Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана, Київським національним університетом будівництва і архітектури, Луцьким національним технічним університетом. На стадії узгодження проєкти угод ККПК із Національним технічним університетом України "КПІ імені Ігоря Сікорського", Білоцерківським національним аграрним університетом. Крім того, Київський картонно-паперовий комбінат розвиває партнерство з професійними ліцеями, залучаючи учнів для проходження практики за робітничими професіями на виробництві з подальшим працевлаштуванням. Підприємство також активно працює з випускниками шкіл Обухова через проєкти екологічної просвіти, завдяки яким молодь в ігровій формі опановує навички ресурсозбереження. Особливу увагу ККПК приділяє практичній підготовці майбутніх фахівців Як зауважують на комбінаті, найбільш актуальними для підприємства є: інженерно-технічні спеціалісти; економічні та адміністративні напрями; ІТ-фахівці; робітничі професії тощо. "Кращим випускникам гарантується працевлаштування на ККПК та пропонуються індивідуальні кар'єрні маршрути. Таким чином, підприємство власноруч готує "під себе" фахівців з потрібними компетенціями, скорочує витрати на адаптацію новачків й формує потужний кадровий потенціал", розповідає директорка з адміністративної та правової діяльності і управління персоналом ПрАТ "Київський КПК", членкиня правління компанії Ольга Комар. Результати роботи Київського КПК з молоддю вже помітні Щороку близько 40 студентів двічі на рік проходять практику на комбінаті. Наразі майже 60 вихованців профтехліцею м. Українка ознайомлені з роботою комбінату, з них семеро у червні взяли направлення на медогляд для працевлаштування. Понад те, Київський КПК цьогоріч прийняв шістьох студентів НТУУ "КПІ" стажистами на позиції інженерів-технологів та лаборантів. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Технічний фактчекінг від Київського КПК: як візуально відрізнити справжній тришаровий папір від маркетингової імітації ККПК пропонує студентській молоді привабливі умови праці та соцпакет понад законодавчі вимоги Такі додаткові бонуси особливо важливі для забезпечення стабільної, комфортної роботи колективу в реаліях воєнного часу. Крім іншого, ПрАТ "Київський картонно-паперовий комбінат" надає молодим спеціалістам: офіційне працевлаштування з можливістю поєднувати роботу з навчанням; кваліфіковане наставництво на робочому місці; стабільну та конкурентну заробітну плату; єдиноразове грошове заохочення для працівників молодше 25 років; стипендії та гранти від компанії на здобуття освіти в магістратурі; оплату додаткових курсів і сертифікацій; медичне страхування, медогляди за рахунок роботодавця та безкоштовне обслуговування у власній амбулаторії; компенсацію за оренду житла; харчування в їдальні з доступними цінами; ергономічні робочі місця; безкоштовні чай, каву, мінеральну воду та спецодяг; організований трансфер до робочого місця і назад. Керівництво Київського картонно-паперового комбінату розуміє важливість не лише залучення, але й утримання молодих кадрів Наразі ККПК планує співпрацю з закладами для запровадження дуальної форми освіти. Це сучасний підхід до підготовки кадрів, який дозволяє поєднувати навчання в освітньому закладі та роботу за фахом. Крім того, в найближчих планах компанії залучення до співпраці психолога, який допоможе працівникам "нової хвилі" адаптуватися на виробництві та у комбінатівському ком'юніті. Київський КПК об'єднує довкола себе людей, які в щоденній роботі керуються європейськими цінностями партнерства, відкритості, модернізації і розвитку. Підписання договору з Луцьким університетом 15 липня стало черговим кроком реалізації політики формування кадрового потенціалу, яка допоможе забезпечити стабільне майбутнє підприємства, Обухівської громади та вітчизняної економіки.
we.ua - Ставка на молодих фахівців: Київський КПК оновлює кадровий резерв через партнерство з навчальними закладами
Gazeta.ua on gazeta.ua
Польща припиняє масове розміщення українців: кого виселять першими
У Польщі ухвалили рішення про поступове закриття більшості центрів колективного розміщення українських біженців. Починаючи з 1 листопада 2025 року, у таких закладах зможуть залишитися лише представники вразливих груп зокрема, пенсіонери, люди з інвалідністю та вагітні жінки. Про це повідомляє Роlskіе Rаdіо. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5,6 млн українців залишаються за кордоном Як пояснив речник польського уряду Адам Шлапка, формат підтримки адаптується відповідно до ситуації та актуальних потреб. У Міністерстві внутрішніх справ вважають, що настав час згорнути цей вид допомоги. Зараз понад половина мешканців таких центрів уже покривають частину витрат на проживання та харчування. Як уточнила речниця Мазовецького воєводства Йоанна Баханек, перші 120 днів після прибуття українці мають право на безкоштовне перебування в центрах. Після цього настає період фінансової участі. Для близько 6 тис. українців, які не підпадають під визначення захищених категорій, уряд Польщі запустить нову програму підтримки - "Разом до незалежності". Вона передбачає часткове покриття вартості оренди житла, а також фінансування курсів польської мови. Програму профінансують за кошти ЄС. Раніше повідомлялося, що українські біженці все частіше стикаються з ворожим ставленням у Польщі. Зростає кількість скарг на дискримінацію, булінг у школах і ксенофобські настрої в суспільстві. Дані соціологів підтверджують зміну суспільних настроїв. За результатами опитування СВОS у березні 2025 року, лише 50% поляків схвалюють присутність українських біженців у країні. Це на 7 відсоткових пунктів менше, ніж ще чотири місяці тому. Для порівняння, у 2023 році таких було 81%.
we.ua - Польща припиняє масове розміщення українців: кого виселять першими
Gazeta.ua on gazeta.ua
Вперше в історії: екс-прем'єр очолив Міністерство оборони
Верховна Рада України 17 липня підтримала кандидатуру Дениса Шмигаля на посаду міністра оборони. За відповідне подання президента Володимира Зеленського проголосували 267 народних депутатів, пише Gаzеtа.uа. Шмигаль змінив на посаді Рустема Умєрова, який очолював Міністерство оборони з вересня 2023 року. За словами Зеленського, відтепер міністерство відповідатиме не лише за військове керівництво, а й за управління стратегічними галузями оборонної промисловості. Біографія Шмигаля Народився у Львові у 1975 році. У 1997-му закінчив Львівську політехніку за спеціальністю "Менеджмент у виробничій сфері (машинобудування)", а в 2003 році став кандидатом економічних наук. Упродовж 1995-2009 років працював на керівних посадах у львівських підприємствах. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Верховна Рада проголосувала за відставку Шмигаля Із 2009 по 2013 рік обіймав адміністративні посади у Львівській ОДА, зокрема працював у Міндоходів області. З 2015 по 2019 рік працював у приватному секторі, зокрема у компанії "Львівхолод" та ДТЕК Західенерго, де очолював Бурштинську ТЕС. У 2019-2020 роках - голова Івано-Франківської ОДА. З лютого 2020 року - віцепрем'єр - міністр розвитку громад та територій. З 4 березня 2020 року до 2024 року обіймав посаду прем'єр-міністра України. Фінанси Згідно з деклараціями, доходи Шмигаля за останні роки коливалися від 664 тис. грн у 2020 році до 1,2 млн грн у 2024 році. Цікаво, що Шмигаль став найтривалішим прем'єром за всю історію незалежної України - він пробув на посаді понад 5 років і 4 місяці. 17 липня Юлію Свириденко офіційно обрали новою очільницею уряду.Верховна Рада підтримала її кандидатуру на посаду премʼєр-міністра України. За відповідне рішення проголосували 262 народних депутати. Найбільшу підтримку Свириденко отримала від фракції "Слуга народу", де "за" висловилися 201 парламентар.
we.ua - Вперше в історії: екс-прем'єр очолив Міністерство оборони
Gazeta.ua on gazeta.ua
Шахтар обрав стадіон не в Україні для матчів єврокубків у сезоні-2025/26
Донецький Шахтар визначився з місцем проведення домашніх матчів у єврокубках у сезоні-2025/26. У сезоні-2025/26 домашні матчі Шахтар у єврокубках гратиме у польському Кракові на Міському стадіоні імені Генрика Реймана. Про це гірники повідомили на офіційному сайті. Український клуб досяг відповідної домовленості з краківською Віслою. Арена у Кракові може вмістити 33 326 глядачів та відповідає четвертій категорії УЄФА. "Ми раді повернутися до Польщі, де маємо позитивний досвід проведення єврокубкових матчів Ліги чемпіонів та Ліги Європи УЄФА. Вибір Кракова був невипадковим для нас це зручна локація з точки зору логістики, а головне, що це місто, де люблять футбол, тому ми сподіваємося на щиру гостинність місцевих уболівальників, - сказав гендиректор клубу Сергій Палкін. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Шахтар" і "Динамо" завершили рік зі збитками Про дати й порядок продажу квитків на наступні домашні поєдинки Шахтаря клуб оголосить згодом. Стадіон у Кракові імені Генрика Реймана було відкрито у 1953 році. У 2004-2011 році його перебудували до чемпіонату Європи з футболу 2012 року, але він не потрапив до фінальної заявки від Польщі. Остання реновація проводилася у 20222023 роках. Стадіон розташовано за адресою: Краків, вул. Владислава Реймонта, 20. Минулого сезону Шахтар грав номінально домашні матчі у Лізі чемпіонів у німецькому Гельзенкірхені, до того у сезоні-202324 - у німецькому Гамбурзі та у сезоні-2022/23 - у столиці Польщі - Варшаві. "Шахтар" Донецьк яскраво стартував у кваліфікації Ліги Європи. Клуб розгромив фінський "Ільвес" з рахунком 6:0.
we.ua - Шахтар обрав стадіон не в Україні для матчів єврокубків у сезоні-2025/26
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • Всеукраїнська он-лайн газета. Оперативні новини з України і світу: події, політика, спорт, культура

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site gazeta.ua.

  • Publication date:
  • Categories:

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules