
🤝Від початку цього року Київ виплатив 190 млн грн матеріальної допомоги постраждалим від російських обстрілів
Підтримку від міста отримали 6 793 киянина.
Допомога передбачає:
🔹10 тис. грн – одноразова грошова допомога для киян, чиє житло пошкоджене війною;
🔹40 тис. грн – якщо житло майже повністю зруйноване. Виплата призначена для тих, хто тимчасово змушений був залишити свою оселю;
🔹20 тис. грн щомісяця – на оренду житла для тих, чиї оселі стали непридатними для проживання.
Місто продовжує оперативно опрацьовувати звернення та здійснювати виплати постраждалим. Найбільше заяв після останніх атак надійшло від мешканців Голосіївського, Шевченківського, Святошинського та Солом’янського районів.
📍Заяви на грошову компенсацію можна подати:
▫️20 тис. грн – через Центри надання адміністративних послуг м. Києва;
▫️10 тис. грн і 40 тис. грн – в районні державні адміністрації.
↪️Як отримати допомогу та які документи необхідно підготувати – на kyivcity.gov.ua.
https://kyivcity.gov.ua/news/kiv_viplativ_190_mln_grn_materialno_dopomogi_postrazhdalim_vid_rosiyskikh_obstriliv/