🚌🚎Із 1 липня до 31 серпня проїзд для школярів у громадському транспорті буде платним. На час канікул за проїзними знижка становитиме 75%
📲Придбати пільговий проїзний можна:
▫️у застосунку Київ Цифровий;
▫️у терміналах самообслуговування;
▫️на сайті КП \"ГІОЦ\";
▫️у застосунку EasyPay.
💳Вартість проїзних:
🔹325 грн – безлімітний на місяць;
🔹162,50 грн – безлімітний на другу половину місяця;
🔹72,50 грн – 46 поїздок;
🔹97,50 грн – 62 поїздки;
🔹143,75 грн – 92 поїздки;
🔹192,50 грн – 124 поїздки.
ℹ️Разові поїздки також можна придбати на учнівський квиток, однак знижка 75% на них не поширюється.
❕Крім того, з 1 липня до 31 серпня за проїзд у міському громадському транспорті на загальних підставах мають сплачувати й курсанти вищих військових навчальних закладів міста.
↪️Детальніше – на kyivcity.gov.ua
https://kyivcity.gov.ua/news/pilgoviy_prozd_na_chas_kanikul_iz_1_lipnya_do_31_serpnya_dlya_shkolyariv_diyatime_75_znizhka_na_prozni_kvitki/