Безкоштовна енергія вітру забезпечить живлення побутової техніки і навіть електромобілів, маючи пікову потужність 330 кВт і акумулятор ємністю 400 кВтг.
Відмінність безпілотників на водні полягає в тому, що вони можуть проводити більше часу в повітрі та продуктивніше працювати, скорочуючи витрати на заміну батарей і завдаючи меншої шкоди екології.
Літій та інші метали подешевшали, а виробники зробили більше батарей, ніж потрібно. У найближчі роки прогнозують зниження цін до 100 доларів за кВтг.
Власник може керувати системами за допомогою мобільного додатка. Рюкзаки також оснащені датчиками, які попереджають користувача про забуті речі і захищають вміст від намокання.
Новинка іранської оборонної промисловості дуже нагадує американські баражуючі боєприпаси Switchblade-600.
Використовуючи віруси-шифрувальники, злочинці атакували сервери компаній Франції, Норвегії, Німеччини, Нідерландів, Канади та США, чим завдали збитків на 3 млрд грн.
Відомий волонтер, громадська діячка Наталія Юсупова взаємодіє з Головним Військовим госпіталем України з 2014 року.
З початку повномасштабного вторгнення РФ в 2022 році, вона здійснює регулярні збори коштів для допомоги військовим ЗСУ в закупівлі найнеобхіднішого обладнання, яке наближає нашу перемогу і рятує життя наших військових.
Більше інформації про Наталію: https://www.patreon.com/nyusupova, https://www.facebook.com/nataliya.vetvitskaya.
Просимо спільноту долучитись до допомоги і збору коштів для ЗСУ: https://send.monobank.ua/jar/62bAtM3t8z
Роботи можуть поліпшити життя людства, перемогти голод і збільшити термін життя, але тільки якщо люди встигнуть підготуватися до змін.
У компанії запевняють, що акаунти підприємств і шкіл, попри "великі чистки", залишаться недоторканими.
Найбільші виробники працюють на повну потужність, але не можуть задовольнити попит китайських замовників на фотомаски.
Пофарбовані в чорний колір безпілотники Shahed вже з'являлися в Ірані та Саудівській Аравії, тому дивно, що росіяни дійшли до цієї ідеї тільки зараз.