Чемпіон - we.ua

Чемпіон

we:@champion.com.ua
17.8 thous. of news
Чемпіон on champion.com.ua
Шеф-кухар збірної Франції залишив посаду заради велокоманди з улюбленцем Макрона
Борис Переллі, який був шеф-кухарем для збірних Франції з біатлону протягом п'яти років, оголосив про свій відхід. Він сконцентрується на роботі у велокоманді Dесаthlоn-СМА СGМ.

Про це повідомляє Sроrt.dе.

"Темп став надто інтенсивним для мене та моєї родини. Нам довелося прийняти рішення. Я вирішив повністю присвятити себе пригоді Dесаthlоn-СМА СGМ. Амбітний та вимогливий проект, у який я твердо вірю", – заявив Переллі.

Новим шеф-кухарем для французьких біатлоністів стала Дорін Бюсслер, яка була головним асистентом Переллі.













Читайте також :


Французький месія, який скине Погачара з трону. Поль Сейксас – нова суперзірка велоспорту







За команду Dесаthlоn-СМА СGМ виступає талановитий Поль Сейксас. Навіть президент Франції Емманюель Макрон робив певні кроки, щоб молодий велогонщик не залишив команду. 
Go to champion.com.ua
Go to all channel news
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • Новини спорту 🏆 онлайн України та світу, новини футболу, боксу, тенісу, ексклюзиви, анонси, відео огляди, онлайн-трансляції, інтерв'ю, Ліга чемпіонів, чемпіонат світу-2022, чемпіонат Європи, Олімпійські ігри 2022, УПЛ - читай українською

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site champion.com.ua.

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules