Чемпіон - we.ua

Чемпіон

we:@champion.com.ua
17.5 thous. of news
Чемпіон on champion.com.ua
Галичанка та Мотор представлять Україну в єврокубковому сезоні-2026/2027
Чемпіони України – львівська Галичанка (1-е місце жіночої Суперліги) та запорізький Мотор (1-е місце чоловічої Суперліги) візьмуть участь у єврокубкових турнірах сезону 2026/2027.


Команди заявилися до Кубку Європи ЄГФ, передає пресслужба Федерації гандболу України.


Жіночий Тhе ЕНF Еurореаn Сuр стартує іграми 2-го раунду. Львівська Галичанка – серед 44-х команд, що розпочнуть участь в турнірі з 2-го раунду.


Суперник клубу буде визначений жеребкуванням, що пройде 14 липня. Матчі 2-го раунду пройдуть 3-4 та 10-11 жовтня. Кожен раунд складається з двоматчових протистоянь. У разі перемоги Галичанка кваліфікується до 3-го раунду.


Серед чоловічих команд турнір стартує іграми 1-го раунду. Запорізький Мотор згідно рейтингу звільнений від участі в 1-му раунді і напряму потрапив до 2-го раунду. Суперник запоріжців буде визначений жеребкуванням.


Матчі 2-го раунду пройдуть 17-18 та 24-25 жовтня. Кожен раунд складається з двоматчових протистоянь. У разі перемоги Мотор кваліфікується до 3-го раунду.


Як відомо, три гравчині збірної України Анастасія Лазорак, Каріна Соскида та Ірина Компанієць дійшли до фіналу Кубку Європейської гандбольної федерації у складі словацької команди Ювента, але поступилися іспанському клубу Гуардес.
Go to champion.com.ua
Go to all channel news
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • Новини спорту 🏆 онлайн України та світу, новини футболу, боксу, тенісу, ексклюзиви, анонси, відео огляди, онлайн-трансляції, інтерв'ю, Ліга чемпіонів, чемпіонат світу-2022, чемпіонат Європи, Олімпійські ігри 2022, УПЛ - читай українською

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site champion.com.ua.

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules

Back to authorization