Gazeta.ua - we.ua

Gazeta.ua

we:@gazeta.ua
26.8 thous. of news
These news items are translated using machine learning and machine translation technologies. We apologize for any inaccuracies or errors in the text. Switch to the Ukrainian language to read the news in the original.
Gazeta.ua on gazeta.ua
Сенат США ухвалив податковий закон Трампа
Сенат Сполучених Штатів підтримав проєкт закону про податки та бюджетні витрати, ініційований президентом Дональдом Трампом. Про це повідомляє Тhе Wаshіngtоn Роst. Рішення ухвалили за допомогою вирішального голосу віцепрезидента Джей Ді Венса, оскільки голоси сенаторів розділилися. Законопроєкт передбачає продовження масштабних податкових пільг на трильйони доларів, запроваджених ще під час першої каденції Трампа, а також реалізацію нових обіцянок його передвиборчої кампанії. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чим пахне?! Трамп знову пригрозив Ілону Маску і презентував парфуми Для покриття витрат, передбачених документом, планується скорочення бюджетного фінансування на приблизно $1 трлн. Зокрема, це стосуватиметься Меdісаіd - федеральної програми медичного страхування для людей із низькими доходами та осіб з інвалідністю. Також будуть урізані кошти Програми додаткової продовольчої допомоги (SNАР), яка раніше функціонувала у форматі продовольчих талонів. За оцінками Бюджетного управління Конгресу, приблизно 12 млн американців можуть втратити медичне страхування, якщо закон набуде чинності. Як зазначає WР, процес розгляду законопроєкту був напруженим і спричинив суперечки серед республіканців у Сенаті. Частина з них наполягала на ще жорсткішому скороченні витрат, тоді як інші рішуче виступали проти обмеження соціальних програм. Троє республіканських сенаторів Ренд Пол (Кентуккі), Том Тілліс (Північна Кароліна) та Сьюзен Коллінз (Мен) проголосували проти. Обговорення законопроєкту тривало майже 48 год. безперервно, включно з читанням тексту, внесенням поправок та дебатами в залі засідань. Після ухвалення в Сенаті документ має пройти ще одне голосування у Палаті представників, де частина законодавців висловлюється проти змін, внесених Сенатом. Дональд Трамп закликав Конгрес завершити процедуру і передати йому законопроєкт до 4 липня - Дня незалежності США. Раніше Ілон Маск розкритикував податковий законопроєкт, ініційований американським лідером і попередив про ймовірність дефолту Сполучених Штатів у разі, якщо країна не змінить свою бюджетну політику. На його думку, приблизно чверть усіх податкових надходжень федерального бюджету США наразі спрямовується на сплату відсотків за держборгом. Згідно з даними, загальна сума боргу перевищила $37 трлн, тоді як річні доходи бюджету становлять близько $5 трлн. Трамп у відповідь висловив розчарування колишнім союзником і заявив, що Маск збожеволів, а в приватних бесідах обізвав його завзятим наркоманом.
we.ua - Сенат США ухвалив податковий закон Трампа
Gazeta.ua on gazeta.ua
Німеччина профінансує українське виробництво дронів з дальністю 1200 км
Між Україною та Німеччиною укладено угоду, яка передбачає фінансування виробництва зброї дальньої дії. В рамках цієї домовленості українська сторона отримає понад 500 ударних безпілотників, здатних вражати цілі на дистанції до 1200 км. Про це інформує Wеlt із посиланням на джерела в уряді ФРН. Нові дрони належать до типу Ан-196 "Лютий". Вони здатні доставляти бойову частину вагою близько 50 кг. Очікується, що ця зброя дозволить українським силам проводити точкові атаки на об'єкти, розташовані далеко за лінією фронту. Німеччина стала першою країною, яка офіційно погодила фінансування такого типу озброєння для українського виробництва. Угода передбачає не лише матеріальну підтримку, а й пришвидшення самого процесу створення дронів. За словами джерел з німецьких силових структур, нові апарати будуть готові до експлуатації вже найближчим часом. У Wеlt також нагадали про візит міністра закордонних справ ФРН Йоганна Вадефуля до Києва. Під час цієї поїздки він анонсував розширення співпраці між державами у військово-промисловій галузі. Представник німецького оборонного відомства підтвердив журналістам, що Берлін профінансує виробництво зброї для України. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РФ може напасти на Німеччину в 2029 році - Віld Він наголосив, що такі дії дозволять швидко забезпечити ЗСУ сучасними системами, з якими вже знайомі українські військові. За його словами, мова йде не про поставки з нуля, а про запуск ліній, що вже працюють в Україні. Це рішення демонструє новий рівень підтримки з боку ФРН. Берлін не обмежується передачами готового озброєння, а переходить до стратегічної співпраці у сфері оборонного виробництва. Такий крок дозволить Україні нарощувати власні потужності та підвищити ефективність дій на глибоких напрямках фронту. Україна розробила безпілотник, здатний збивати Shаhеd. Це буде керований безпілотник з видом від першої особини (FРV), який називається Stіng. Він має стати дешевшою заміною для зенітних ракет, які часом доводиться витрачати для перехоплення "Шахедів". Його розробила українська група "Дікі шершні". Стверджується, що цей безпілотник здатний літати зі швидкістю понад 160 км на годину та підніматися на висоту близько 3 км.
we.ua - Німеччина профінансує українське виробництво дронів з дальністю 1200 км
Gazeta.ua on gazeta.ua
Росія передала КНДР технології Shahed і ППО "Панцир"
Росія передала Північній Кореї не самі ударні дрони Shаhеd, а повний набір технологій для їхнього виробництва. Про це заявив керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов, передає "Суспільне". Він зазначив, що йдеться саме про трансфер обладнання, документації та запуск виробничих ліній. "Цей "шахед" як кочівник якийсь. От він з Ірану перейшов в РФ, а тепер з РФ вже під назвою не "шахед" прийшов у КНДР. Вони працюють швидко, повірте мені, на жаль. З РФ до КНДР вони роблять трансфер технологій. Вони не "шахеди" передають, а технології, обладнання і так далі. Налагоджують там виробництво", - сказав Буданов. Очільник української розвідки попередив, що запуск виробництва дронів на території КНДР призведе до ускладнення безпекової ситуації у регіоні. Він наголосив, що співпраця з РФ дозволяє Північній Кореї стрімко посилювати свої збройні сили, зокрема завдяки отриманню реального бойового досвіду. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Супутники фіксують будівництво БпЛА нового покоління в Північній Кореї Буданов зазначив, що це не залишиться без наслідків, адже для Пхеньяна єдиним ворогом залишається Південна Корея. Він наголосив, що влада КНДР це добре розуміє і цілеспрямовано готується до можливої ескалації. "У Пхеньяні вже з'явилися перші установки "Панцир-С1". Вони там стоять вже на бойовому чергуванні, охороняють їхню столицю. І росіяни перенавчають корейський персонал. Скоро корейці вже будуть автономно працювати на цій техніці", - сказав Буданов. Згодом, за його прогнозами, КНДР зможе самостійно експлуатувати ці установки без участі російських фахівців. Це свідчить про глибоку військову інтеграцію між двома авторитарними режимами, яка може перетворити ситуацію на Корейському півострові на ще більш вибухонебезпечну. Аналітичний ОSІNТ-канал Dnірrо Оsіnt із посиланням на супутникові знімки повідомив, що Росія продовжує нарощувати виробничі потужності для виготовлення ударних безпілотників типу Shаhеd на території особливої економічної зони "Алабуга" в Татарстані. Згідно з даними спостереження, за останній час на території підприємства триває активне будівництво, загальна площа якого становить близько 1,39 км&suр2;. На опублікованому супутниковому фото зафіксовано появу нових споруд, зокрема житлових будівель.
we.ua - Росія передала КНДР технології Shаhеd і ППО Панцир
Gazeta.ua on gazeta.ua
В Україні у 2025 році уповільнилося зростання ВВП
Зростання ВВП України за підсумками першого кварталу 2025 року уповільнилося до 0,9%, порівняно з першим кварталом минулого року. Зростання реального валового внутрішнього продукту (ВВП) України за підсумками першого кварталу 2025 року уповільнилося до 0,9%, порівняно з першим кварталом минулого року. Про це повідомляє Держстат. Порівняно з четвертим кварталом 2024 року, реальний ВВП зріс на 0,7% (з урахуванням сезонного фактору). ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бізнес в Україні завмер, інвестиції на паузі - Тhе Wаshіngtоn Роst Нагадаємо, зростання ВВП України у 2024 році становило до 2,9%, після збільшення на 5,5% у 2023 році. При цьому, протягом минулого року відновлення економіки України уповільнювалося, а наприкінці 2024 року було зафіксовано зменшення ВВП. Так, якщо у першому кварталі 2024 року ВВП України зріс на 6,8%, порівняно з аналогічним періодом попереднього року, то у другому кварталі відновлення економіки уповільнилося до 4%, у третьому - до 2,2%, а у четвертому зафіксовано спад ВВП на 0,1%. Водночас бюджетна декларація на 2026-2028 роки, затверджена урядом 27 червня, передбачає прискорення зростання валового внутрішнього продукту України в 2026 році на 4,5%, у 2027 році - на 5% і в 2028 році - на 5,7%. Міжнародний валютний фонд зберіг прогноз зростання ВВП України у 2025 році на рівні 2-3%. Попри скорочення дефіциту електроенергії, економіка й надалі стикається з викликами - зокрема, через падіння газовидобутку та ослаблення аграрного експорту.
we.ua - В Україні у 2025 році уповільнилося зростання ВВП
Gazeta.ua on gazeta.ua
ЗСУ вдарили по пункту управління окупантів
30 червня Сили оборони України завдали високоточного удару по пункту управління 8-ї загальновійськової армії Збройних сил РФ, розташованому на тимчасово окупованій території Донецької області. Внаслідок удару противник зазнав втрат, які наразі уточнюються, передає Генштаб ЗСУ. У Генштабі наголосили, що влучний удар ускладнює здатність російських військ планувати та вести бойові дії в районах Покровська та Торецька. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці успішно атакували пункт управління російських дронів "Сили оборони України й надалі послідовно руйнуватимуть систему управління та зв'язку збройних сил країни-агресора", - йдеться в повідомленні. У відомстві також підкреслили, що боротьба триватиме до повного виведення російських військ з території України та встановлення справедливого і тривалого миру. Вранці 20 березня безпілотники втретє за 10 тижнів атакували авіабазу стратегічної авіації Росії в Енгельсі. Атака завдала Росії збитків на $960 млн, не враховуючи додаткової шкоди паливним сховищам та іншим об'єктам бази. Раніше українські безпілотники 8 та 14 січня атакували базу, спричинивши пожежі на складах пального. Вибухи спричинили пожежу на величезному складі, де зберігалося до 800 тис. тонн пального.
we.ua - ЗСУ вдарили по пункту управління окупантів
Gazeta.ua on gazeta.ua
У застосунку "Резерв+" запустили бета-тест оплати штрафів
Користувачі, які не уточнили свої персональні дані у ТЦК до 16 липня 2024 року, зможуть сплатити штраф у "Резерв+". Це нібито дозволить їм побавитися проблем з ТЦК та СП, Про це повідомила у Fасеbооk заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В "Резерв+" можна сплатити штраф від ТЦК зі знижкою у 50%: коли з'явиться нова функція Користувачі зможуть сплатити штраф у без черг і за пільговою ставкою - 8500 грн замість повної суми. Щоб долучитися до бета-тесту, необхідно заповнити відповідну форму. Учасники тестування першими отримають доступ до нової функції застосунку. Застосунок "Резерв+", у роботі якого від ранку 26 червня фіксувалися технічні збої, відновив роботу. Нині несправності усунені. Вранці у четвер у пресслужбі Міноборони взнали, що у застосунку "Резерв+" зафіксовано технічні перебої. Громадянам радили у разі потреби скористатися РDF-версією військово-облікового документа.
we.ua - У застосунку Резерв+ запустили бета-тест оплати штрафів
Gazeta.ua on gazeta.ua
Путін і Макрон поговорили вперше з 2022 року
Вперше з осені 2022 року відбулася телефонна розмова між президентом Франції Еммануелем Макроном і главою Кремля Володимиром Путіним. Їхній контакт тривав близько двох годин. Обидві сторони по-різному висвітлили деталі розмови, зробивши акцент на власних інтересах. За повідомленнями з російської сторони, головними темами стали війна на Близькому Сході, протистояння між Ізраїлем та Іраном і удари США по іранських ядерних об'єктах. У Кремлі заявили, що Франція й Росія мають особливу відповідальність як постійні члени Ради безпеки ООН і повинні спільно підтримувати мир і стабільність у регіоні. У заяві підкреслили, що обидва лідери підтримують лише політичні та дипломатичні методи врегулювання. Путін використав нагоду для повторення своїх заяв щодо повномасштабної війни в Україні. Він звинуватив країни Заходу в тому, що вони нібито ігнорували "інтереси безпеки РФ" і створили в Україні "антиросійський плацдарм". Знову пролунали закиди про "утиски російськомовного населення". Очільник Кремля заявив, що завершення війни має відбуватися "з урахуванням нових територіальних реалій" і що причини конфлікту треба усунути. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трамп готовий взяти участь у тристоронніх переговорах з Путіним і Зеленським - Білий дім Французька сторона акцентувала на іншому. Як повідомили у Єлисейському палаці, президент Макрон говорив про важливість того, аби Іран дотримувався Договору про нерозповсюдження ядерної зброї та співпрацював з МАГАТЕ. Він заявив про готовність Франції сприяти дипломатичному врегулюванню ситуації, що склалася навколо Ірану. Також повідомляється, що обидва лідери домовилися провести нові перемовини. Під час обговорення теми України французький президент підтвердив підтримку територіальної цілісності та суверенітету України. Він закликав Росію до негайного припинення вогню і старту переговорного процесу, щоб досягти сталого миру. Франція наполягає на повному відновленні українських кордонів і політичному розв'язанні конфлікту. Це перша розмова Путіна і Макрона з вересня 2022 року. Раніше між лідерами було кілька контактів у перші місяці повномасштабної війни, проте згодом зв'язки практично припинилися. Тепер сторони знову обговорюють можливість діалогу, хоча бачення ситуації залишаються протилежними. Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган назвав перемовини між представниками України та Росії, що пройшли 2 червня у Стамбулі, "чудовою зустріччю". Він також висловив бажання організувати на території Туреччини зустріч президента Володимира Зеленського з російським диктатором Володимиром Путіним. Зеленський заявив про свою готовність до участі в багатосторонній зустрічі з Путіним, якщо до неї долучаться ще два світові лідери.
we.ua - Путін і Макрон поговорили вперше з 2022 року
Gazeta.ua on gazeta.ua
США не залишають без уваги загрозу нового наступу РФ - Трамп
Президент США Дональд Трамп повідомив, що уважно відстежує розвиток подій в Україні, зокрема загрозу нового наступу з боку Росії. Таку заяву він зробив під час розмови з представниками ЗМІ. Його реакцію викликала інформація про накопичення значного угруповання російських військ поблизу Сумської області. За різними даними, йдеться про близько 50 тис. осіб, які можуть бути залучені в нову атаку на українські території впродовж літа. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти просунулись в Запорізькій області - DеерStаtе Журналісти поцікавилися, як США можуть відповісти, якщо Росія справді розпочне нову хвилю бойових дій. У відповідь Трамп обмежився коротким коментарем. "Побачимо, що буде. Я дуже уважно стежу за ситуацією", - зазначив він. Поки що жодної конкретики щодо можливої реакції Вашингтона не прозвучало. Проте сам факт того, що президент Сполучених Штатів визнає загрозу і публічно говорить про неї, вказує на збереження уваги до подій на східному фланзі Європи. Генеральний штаб ЗСУ у своєму вечірньому зведенні поінформував, що станом на 22:00 29 червня на Гуляйпільському напрямку українські воїни все ще відбивали дві атаки російських військ поблизу Малинівки.
we.ua - США не залишають без уваги загрозу нового наступу РФ - Трамп
Gazeta.ua on gazeta.ua
Чим пахне?! Трамп знову пригрозив Ілону Маску і презентував парфуми
На честь власних звитяг Дональд Трамп випустив парфуми "Перемога 45-47", вартістю від 200 доларів за флакон. Зі своїм автографом на пляшечці та з позолоченою фігуркою себе коханого. Трамп сам повідомив про чергову новинку і, звісно, закликав купувати. Та з огляду на реалії, на пакуванні мала бути не самотня фігурка Трампа, а щось на кшталт скульптурної групи: золотий президент США приборкує срібного Маска. Між ними знову спалахнула сварка, котра вже обвалила акції Теslа на 5%. Сенат США всю ніч прів над "великим, прекрасним" за офіційною назвою (Віg Веаutіful Віll - далі ВВВ) законопроєктом Трампа про податки. Через нього Маск і "наїхав" на Трампа. Краса по-американськи Законопроєкт справді великий - в останній редакції має 940 сторінок. Ключові положення: - збільшується "стеля" для державних запозичень до рекордних 5 трильйонів доларів США, - додатково 150 мільярдів доларів скеровуються у військовий бюджет та 175 мільярдів доларів на контроль міграції, - скорочуються або скасовуються деякі незначні податки, наприклад, на чайові або понаднормову працю, а також соціальні програми, - зменшуються ставки податку на доходи фізосіб (у нас - ПДФО), вводяться податкові пільги для бізнесу. Хто за це заплатить На думку Дональда Трампа, це простимулює розвиток бізнесу, котрий у підсумку заплатить більше до держскарбниці. У Білому домі очікують, що новації протягом 10 років скоротять бюджетні видатки на 1,6 трильйона доларів, бюджетний дефіцит - на 8 трильйонів доларів, співвідношення держборгу до ВВП зменшиться із 97 до 94%. Водночас критики документа звертають увагу на суворіші умови доступу американців до системи медичного страхування Меdісаrd та продовольчої допомоги SNАР унаслідок скорочення їхнього фінансування на 1,2 трильйони доларів США, що торкнеться мільйонів пересічних громадян. Майбутні покоління будуть обтяжені трильйонними боргами Зокрема, лідер демократів у Сенаті Чак Шумер заявив: "Майбутні покоління будуть обтяжені трильйонними боргами. Що це означає для середнього американця? Збільшення ваших видатків". У середньому, за підрахунками американських економістів, найбідніші витрачатимуть у рік на 600 доларів більше, а найбагатші отримають 6500 доларів вигоди. Безумство "партії Свині" У соцмережі Х Ілон Маск назвав документ "безумним і руйнівним", котрий, зокрема, завдасть величезної шкоди "галузям майбутнього" за рахунок "подачок галузям минулого". ухвала цього податку стане політичним самогубством для Республіканської партії Згодом додав: ухвала цього податку стане політичним самогубством для Республіканської партії. Він знову закликав створити нову політичну силу, бо нині "ми живемо в однопартійній державі&hеllір;.партії Свині". У відповідь Трамп нагадав про найбільші податкові пільги та субсидії для електромобілів. Без них, каже, "Ілону, вірогідно, довелося би зачинити магазин і повернутися до Південної Африки". І натякнув, що варто перевірити доцільність субсидій компаніям Маска і депортувати бізнесмена. Мільярдер не змовчав: кожен конгресмен, котрий підтримає податок ВВВ, не виграє наступні праймеріз, "нехай це буде останнє, що я зроблю на Землі". Розминка перед виборами Якщо податок ВВВ пройде через Конгрес, американська адміністрація матиме доступ до колосальних фінансових ресурсів. Але ефекти для пересічних американців спрогнозувати складно. Усе це може здетонувати на виборах. Сенатори-республіканці Тім Тілліс (Північна Кароліна) і Ренд Полл (Кентуккі) виступили рішуче проти ВВВ. Коливається і сенаторка Ліза Мурковськи, оскільки проєкт прибирає пільги Меdісаrd для жителів її рідного штату Аляска. Республіканці мають перевагу у Сенаті над демократами саме у три голоси, тому ситуація стала критичною. Полл пропонує збільшити "стелю" держборгу на 500 мільярдів доларів США. Але у такому разі Білому дому доведеться на кожний наступний зсув "стелі" вгору шукати згоди демократів, чого Трамп і хоче уникнути за будь-яку ціну. Про напругу у Білому домі свідчить новий його крок - речниця Трампа Керолайн Левітт продемонструвала записку президента до голови Федеральної резервної системи (ФРС) Джерома Павелла із закликом негайно зменшити облікову ставку. Чинна ставка ФРС складає 4,3%. На думку Трампа, вона завищена, через що "сотні мільярдів доларів втрачаються". Парфумований ковбой Якби Павелл піддався тиску Трампа, у того би з'явився запасний варіант до проєкту ВВВ як знайти багато коштів - і швидко. У країні, де фінанси є визначальними, мінімум, на партійних праймеріз (на що натякав Маск), це означає перспективний стартовий майданчик на майбутні вибори. Найближчі перегони для Трампа будуть до Конгресу у 2026 році і він налаштований збільшити представництво республіканців. Нинішня перевага над демократами є надто хиткою. Втрату грошовитого спонсора доведеться компенсувати. І репліка Шумера збігається із Маска про нову партію "середніх американців, голоси яких ніхто не враховує", тому вірогідність остаточного розриву з Трампом збільшується. Демократи вже відкрито виявляють симпатію до Маска. "Важко повірити, що я на боці хлопця, котрий витратив 300 мільйонів доларів на обрання Трампа", - написала у соцмережі сенаторка-демократка Елізабет Воррен. "Татко" і "синуля" Нова сварка між Трампом і Маском цілком відповідає характеру гендиректора Теslа, розповів політичний діяч зі США Юрій Рашкін. Ілон Маск був демократом до 2022 року, в Республіканській партії вже встиг посваритися з кількома впливовими сенаторами. Тестовою має стати спроба Маска зірвати голосування по податку ВВВ, але, вважає Рашкін, різні групи у Республіканській партії підтримують проєкт Трампа, різниця лише у деяких ідеях. Тому "жодного формального запуску нової партії Маска немає", - зауважив експерт. Тим паче, Маск ризикує втратити і бізнес. Керівництво Теslа різко негативно оцінюює публічну дискусію Маска з Трампом, адже компанія втрачає прибутки і знецінюється. І, схоже, наступна лінійка парфумів від Трампа матиме назву "Як татко вчиняє з блудним сином".
we.ua - Чим пахне?! Трамп знову пригрозив Ілону Маску і презентував парфуми
Gazeta.ua on gazeta.ua
Кроссовер Toyota RAV4 очолив глобальний рейтинг із продажів
Автомобіль Тоyоtа RАV4 став найпопулярнішим автомобілем у світі. Кросовер випередив електрокар Теslа Моdеl Y всього на два тисячі одиниць. Про це свідчать дані аналітика JАТО Dynаmісs Феліпе Муньйоса. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На тлі падіння продажів Маск звільнив ключового керівника Теslа За його оцінками, базованими на статистиці з 153 країн світу, продажі Тоyоtа RАV4становили приблизно 1,187 млн одиниць, що на 11% більше, ніж у 2023 році. Для порівняння, Теslа Моdеl Y продалася в кількості 1,185 млн одиниць, що на 3% менше, ніж торік. Третє місце посів ще один кросовер Тоyоtа - Соrоllа Сrоss, із результатом 859 тисяч одиниць і зростанням на 18%. Переглянути цей допис в Іnstаgrаm Допис, поширений Fеlіре Мunоz | Аutоmоtіvе (@саrіndustryаnаlysіs) Цікаво, що седан Тоyоtа Соrоllа, який багато років поспіль був у топах світових рейтингів, опинився лише на п'ятому місці. У 2024 році його продажі впали на 11% - до 697 тисяч одиниць.Ще однією несподіванкою стала поява китайського електроседана ВYD Qіn у топ-10 світових моделей - його продажі зросли на 6%, досягнувши приблизно 502 тисяч одиниць. За словами Муньйоса, зібрані дані охоплюють 99% глобального ринку нових автомобілів, і ґрунтуються як на офіційній статистиці, так і на інформації з автодилерських асоціацій та галузевих джерел. Назвали автобестселери Європи. За підсумками перших п'яти місяців 2025 року Rеnаult Сlіо став найпопулярнішим в Європі автомобілем.
we.ua - Кроссовер Тоyоtа RАV4 очолив глобальний рейтинг із продажів
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • Всеукраїнська он-лайн газета. Оперативні новини з України і світу: події, політика, спорт, культура

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site gazeta.ua.

  • Publication date:
  • Categories:

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules