Новини.Live - we.ua

Новини.Live

we:@novyny.live
67.6 thous. of news
Новини.Live on novyny.live
Росія вдарила по райвідділу поліції у місті Прилуки
У Прилуках на Чернігівщині в понеділок, 20 квітня, зафіксовано влучання ворожих безпілотників, унаслідок чого травмовано одну людину та спалахнула пожежа в районному відділку поліції. 
<р bіs_sіzе='{"х":0,"y":176,"w":835,"h":75,"аbs_х":921,"аbs_y":1393}'>Про це повідомили в пресслужбі поліції Чернігівської області, передає Новини.LІVЕ.

Росія вдарила дронами по відділу поліції в Прилуках


<р>Наразі офіційно підтверджено інформацію про одного травмованого місцевого жителя, який постраждав безпосередньо під час цього повітряного нападу.

Пожежа внаслідок влучання дрона. Фото: Нацполіція України

<р>Вибухи безпілотників призвели до серйозних наслідків у населеному пункті. Зокрема, на території місцевого районного відділу поліції після прильоту зайнялася пожежа. Крім того, значних руйнувань та пошкоджень зазнали об'єкти цивільної інфраструктури, а також припарковані транспортні засоби громадян.

Руйнування та пошкодження біля відділку поліції. Фото: Нацполіція України

<р>Правоохоронні органи вже розпочали фіксацію наслідків ворожого терору. Усі відомості щодо атаки на Прилуки офіційно внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Дії російської армії кваліфіковано за статтею 438 Кримінального кодексу України, яка стосується порушення законів та звичаїв війни.
<р>Новини.LІVЕ раніше повідомляли, як російська армія б'є не лише по об'єктах критичної інфраструктури, а й по звичайних цивільних будівлях. Так 13 березня у Новгород-Сіверському, під атакою опинилася місцева бібліотека.
<р>Нещодавно Росія вдарила по об'єкту енергоінфраструктури у Чернігівській області, що призвело до масштабного блекауту. Без електрики залишилося понад 380 тисяч абонентів.
<р>Разом з тим призупинила роботу Чернігівська ТЕЦ. У компанії повідомили, що уже розпочали ремонтні роботи, але термінів не готові назвати.
Go to novyny.live
Go to all channel news
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • Останні новини України та світу сьогодні від Новини.Live. Завжди свіжі новини у зручному форматі онлайн, 24/7

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site novyny.live.

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules